HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 360796 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1410 : 15. Srpanj, 2010., 13:51 »
Tko još čita naslove topica kad su svi isti  :wildboy: :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1411 : 15. Srpanj, 2010., 14:13 »
Deprimiraš me damire. Krste ko da si u penziji jebenoj.

A blaseru, šta bi ti? Atenu?
Prosved GG. Barem je nekome stalo do nečega.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1412 : 15. Srpanj, 2010., 14:18 »
Vidim kako te deprimiram pseudoanarhiste, ali ne kužim ovaj dio s penzijom  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1413 : 15. Srpanj, 2010., 14:19 »
Atena je bila iz očaja.

A ovdje, mislim da nije stvar u jebenoj garaži nego što 1 čovjek ima toliku moć.
Kad bi sve ovo bilo legalno, onda bi po toj logici svatko od nas mogao raditi što želi jel?





Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1414 : 15. Srpanj, 2010., 14:19 »
@Damie: Govoriš ko stari ljudi u budevima/tramvajima.  :wildboy:
''Vid tu mladež. Ništa ne rade. Šta koji kurac ona prosvjeduje. Treba to zaposlit. Radne akcije... U moje vrijeme...bla...''
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1415 : 15. Srpanj, 2010., 14:24 »
Gle Facaao, ljudi su idioti i bune se oko pizdarija. Po čemu je jedna mrtva Varšavska važnija od novog rekordnog zaduženja hr? Zašto ne prosvjedujemo zbog toga? Zato jer nije kul hip i urbano, eto zašto.

Jebotebog, Talijanima ne smiješ uzet cent iz džepa inače ih izađe milijun na ulicu (bilo nedavno, ne sjećam se točno zbog čega) ali hej......oni će rušit neka drveća na prostoru za koji imaju dozvolu? Nedamo! Nabijem vas na kurac aktivisti smrdljivi, borite se za prave stvari i rado ću bit priveden skupa s vama. Ovo je jednostavno bunt studenata koji nemaju pametnijeg posla i žele pričat svom unuku kako su oni prije 30 godina bili uhićeni u nekom tamo prosvjedu. Idioti.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1416 : 15. Srpanj, 2010., 14:27 »
Gle Facaao, ljudi su idioti i bune se oko pizdarija. Po čemu je jedna mrtva Varšavska važnija od novog rekordnog zaduženja hr? Zašto ne prosvjedujemo zbog toga? Zato jer nije kul hip i urbano, eto zašto.

Jebotebog, Talijanima ne smiješ uzet cent iz džepa inače ih izađe milijun na ulicu (bilo nedavno, ne sjećam se točno zbog čega) ali hej......oni će rušit neka drveća na prostoru za koji imaju dozvolu? Nedamo! Nabijem vas na kurac aktivisti smrdljivi, borite se za prave stvari i rado ću bit priveden skupa s vama. Ovo je jednostavno bunt studenata koji nemaju pametnijeg posla i žele pričat svom unuku kako su oni prije 30 godina bili uhićeni u nekom tamo prosvjedu. Idioti.

lol, pa tako se onda možeš u svakom prosvjedu naći nešto

recimo, kad bi išo protestirat zbog krepila na vlasti onda bi bilo nešto tipa:

"Pa sami ste ih izabrali"
"Država je ogledalo realnog stanja nas samih"
bla bla bla


evo, opet fejsbuk prosvjednici

 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1417 : 15. Srpanj, 2010., 14:32 »
A ono, jedino mi živimo u državi gdje premijer može dati ostavku bez obrazloženja i gdje zamjenica postane premijer bez raspisivanja novih izbora (to se inače radi ali naravno da bi izgubili pa to nisu radili). U Japanu je premijer nedavno dao ostavku jer nije mogao ispuniti obećanja koja je rekao prije izbora i ispričao se svima zbog toga. Kod nas - ne možeš smanjit PDV iako si to obećao u kampanji? Nije bed, okrivi glavnog konkurenta i prestani to spominjat da svi zaborave za mjesec dana.

Fejsbuk prosvjedi ftw. ;(((
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1418 : 15. Srpanj, 2010., 14:39 »
Deprimiraš me damire. Krste ko da si u penziji jebenoj.

A blaseru, šta bi ti? Atenu?
Prosved GG. Barem je nekome stalo do nečega.

A ono, nisam is prve htio nista komentirat, al aj :(

Si ikad prosetao centrom grada neke druge države, pa čak i slovenije?
Ako jesi, jesi li gdje primjetio toliko razderanih zgrada, toliko grafita, toliko starih zidova koji su u poluraspadnutom stanju... U centru grada?

Nisam iz Zagreba, ne znam cijelu priču, ali ima li smisla graditi podzemnu garažu? Ima.

Možda neće 50% prihoda otić u obnavaljanje centra, možda neće ni 30%, al jebemumater, 20% će otić sigurno. Pa ako će htjet "elitnu garažu" onda valjda i okolica nje treba biti sređena.
Tak da ono, predviđam reinkarnaciju centra kroz sljedećih pet godina, upravo zbog te garaže.

A sto se tice prosvjeda kao takvog, mah, nemam komentara. Ako si netko tko ima neki posao, zarađuje neki qrac i ima neki cilj i smisao u životu, sigurno nećeš ić sjedit tjedan dana i prosvjedovat za nešto.

Nisam puno prolazio kroz tu ulicu, ali tada kad jesam vidio sam samo klošare koji su sjedili i, eto, bili tamo i prosvjedovali.    

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1419 : 15. Srpanj, 2010., 14:44 »
Pae, dok je meni dobro jebe mi se za ostale.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1420 : 15. Srpanj, 2010., 14:48 »
@Sygy; Nije problem u garaži. Ni u studentima. Ni kako je to vani. Ni u grafitima. Ni elitizmu.



Problem je da jedan čovjek ima moć mijenjati GUP.
Varšavska simbolizira sve ono što je trulo i loše u ovom usranom gradu. Od najskupljih javnih WC-a na svijetu do Maksimirskog stadiona do uništavanja Jaruna.




Damire, tebi ni jedan prosvjed neb odgovarao. To je to. Takav si i gotovo. U svakom bi našao nešto glupo.
Uostalom, sam se pobuni protiv nečeg što ti smatraš da je bitnije od neke ulice u Zagrebu. Al, nedati se. Imaš pametnijeg posla i tako dalje.
Nauči svoja prava kao građanin. Iskoristi to. Il budi ameba.


Ne želim nikog vrijeđati i oprosti ak se osjećaš napadnutim, al me jako živcira ekipa koja hejta rijetke prosvjede kod nas. Neopisivo. Iz nebrojenih razloga. A najviše tzv apolitična ekipa kojoj se ne da ni jebeno debelo dupe dofurati do glasačkog mjesta da glasa. Jer, svi su isti, bla...bla...

Dio ste problema.

« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 14:50 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1421 : 15. Srpanj, 2010., 14:51 »
 :ementaler:

blaster na stranu, aj dođi na jednu ladnu pivu do krivog da nastavimo raspravu  :ementaler:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1422 : 15. Srpanj, 2010., 14:54 »
ček da skupe sto hiljada ljudi na fejsbuku
valjda će i karta za vlak onda biti besplatna  :mrgreen:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1423 : 15. Srpanj, 2010., 14:58 »
Dio ste problema.

ovo sam čekao, moto svakog prosvjednika :hihi:

ae gg, neda mi se
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1424 : 15. Srpanj, 2010., 15:25 »
 :fpalm: :fpalm:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9