HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 362063 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1425 : 15. Srpanj, 2010., 15:45 »
facu za premijera  :piva:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1426 : 15. Srpanj, 2010., 19:21 »
@Sygy; Nije problem u garaži. Ni u studentima. Ni kako je to vani. Ni u grafitima. Ni elitizmu.



Problem je da jedan čovjek ima moć mijenjati GUP.
Varšavska simbolizira sve ono što je trulo i loše u ovom usranom gradu. Od najskupljih javnih WC-a na svijetu do Maksimirskog stadiona do uništavanja Jaruna.




Damire, tebi ni jedan prosvjed neb odgovarao. To je to. Takav si i gotovo. U svakom bi našao nešto glupo.
Uostalom, sam se pobuni protiv nečeg što ti smatraš da je bitnije od neke ulice u Zagrebu. Al, nedati se. Imaš pametnijeg posla i tako dalje.
Nauči svoja prava kao građanin. Iskoristi to. Il budi ameba.


Ne želim nikog vrijeđati i oprosti ak se osjećaš napadnutim, al me jako živcira ekipa koja hejta rijetke prosvjede kod nas. Neopisivo. Iz nebrojenih razloga. A najviše tzv apolitična ekipa kojoj se ne da ni jebeno debelo dupe dofurati do glasačkog mjesta da glasa. Jer, svi su isti, bla...bla...

Dio ste problema.


:piva: :piva:
na sve rečeno


@Damir - zbog takvih ko ti i imamo ovo šta imamo. Indolentna hrpa debila koja mudro govori kako su svi političari isti al istovremeno šutke prima u dupe svaku nametnutu promjenu i svako izasrano govno iz usta tih istih političara i moćnika. Tako je najbolje, pokriješ si uši rukama, boli te kurac za sve šta se dešava oko tebe i odradiš svojih 8 sati marljivo. Jer ono, svi ti koji laju, očito laju bezveze. Da rade kao ja ne bi imali vremena za lajanje. To je jedino logično objašnjenje.

Sori šta ovo sve ide tebi na račun ali svaki put kada je neka ozbiljnija rasprava ti izlećeš sa svojim hvalisanjem kako ti radiš, kako si ti ozbiljan čovjek i nemaš vremena za ovakve pizdarije nebitne. Ko šta je varšavska simbol svega šta je trulo u Hr, tako si ti simbol svega zašto je trulo. Jer smo indolentan, zatupljen narod. I ne zaslužujemo ništa bolje od ovoga šta imamo. Da ne govorim uopće u solidarnosti, tolko egoizma zrači iz tvojih postova da to ne mogu opisat uopće.

Krivo mi je šta danas nisam u Zg, osjećam se beskorisno. Nakon 3 prosvjeda na koja sam bio za Varšavsku ovo dođe ko šaka u glavu. :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1427 : 15. Srpanj, 2010., 19:22 »
Jebitese, ja sam dio problema, trebe to vole  :hug

edit:
prebačeno u post ispod filipovog
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 19:41 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1428 : 15. Srpanj, 2010., 19:31 »
Rofl, koga boli kurac za Hrvatsku. Čim prije pobjeć po mogućnosti. Ako se ne uspije pobjeć, radit će se za slabe novce pa eto, treba se naviknuti raditi od malih nogu. Hrvatska propada i ako netko želi biti August Šenoa, neka izvoli, ja mislim uživati u životu i materijalizmu maksimalno, biti tiho i podsmjehivati se svima.

Volio bih voziti električni automobil.  :hiha:

Meh. Promijenit ću mišljenje čim čujem nešto pozitivno, siguran sam... Meni osobno mozak je ispran lošosti svih na vrhu, kulminiralo je Sanaderom i od onda mi se jebe. Zatim Kerum. Ono.  :wildboy:

Jebeš takvu Hrvatsku
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 19:34 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1429 : 15. Srpanj, 2010., 19:41 »
Tek sad pročitah normalno post lol, maloprije preletio preko njega....

...tako si ti simbol svega zašto je trulo

 :hihi:
Ja?
Ne 92% ljudi koji nemaju fax? Uzmi da je u Europi prosjek 30%-40% (finska 47%) visoko obrazovanog stanovništva. Probaj zamislit da svaka druga osoba koju upoznaš ima diplomu. Probaj.

Ne 300 000 nezaposlenih? Ne pecto kvadrilijuna besmislenih blagdana zbog kojih budimo milijune? Danska ima milijun više stanovnika od nas, a imaju 100 000 nezaposlenih. Norveška isto, imaju 70 000 nezaposlenih. Oćemo pogledat susjede? Evo Mađarska ima 300 000 nezaposlenih, dobro je, valjda nismo sami. Ne, čekaj, imaju više od 10 milijuna stanovnika jebem ti boga. Duplo više od nas.

Daj jebote pogledaj gdje živiš. Stvarno misliš da je Varšavska najveći problem ove države? Problem su neobrazovani ljudi.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1430 : 15. Srpanj, 2010., 19:45 »
Citat:
A sto se tice prosvjeda kao takvog, mah, nemam komentara. Ako si netko tko ima neki posao, zarađuje neki qrac i ima neki cilj i smisao u životu, sigurno nećeš ić sjedit tjedan dana i prosvjedovat za nešto.

Znam dosta ljudi na twitteru koja je danas uhićena, imaju i posao i decu i kurac palac. Ne znam šta ja još radim na twitteru doduše. Al nebitno to. Isto tako uhitilo neke novinare i sociologe ugledne i pičke mateirne. Nisu samo studenti :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1431 : 15. Srpanj, 2010., 19:47 »
Jebivjetri u svakom slučaju


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1432 : 15. Srpanj, 2010., 19:52 »
Vau, sad bi bilo super citirat Freuda, Adlera ili Frankla i spiku oko smisla zivota  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 19:54 Syzygy »

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1433 : 15. Srpanj, 2010., 20:49 »
Tek sad pročitah normalno post lol, maloprije preletio preko njega....

...tako si ti simbol svega zašto je trulo

 :hihi:
Ja?
Ne 92% ljudi koji nemaju fax? Uzmi da je u Europi prosjek 30%-40% (finska 47%) visoko obrazovanog stanovništva. Probaj zamislit da svaka druga osoba koju upoznaš ima diplomu. Probaj.

Ne 300 000 nezaposlenih? Ne pecto kvadrilijuna besmislenih blagdana zbog kojih budimo milijune? Danska ima milijun više stanovnika od nas, a imaju 100 000 nezaposlenih. Norveška isto, imaju 70 000 nezaposlenih. Oćemo pogledat susjede? Evo Mađarska ima 300 000 nezaposlenih, dobro je, valjda nismo sami. Ne, čekaj, imaju više od 10 milijuna stanovnika jebem ti boga. Duplo više od nas.

Daj jebote pogledaj gdje živiš. Stvarno misliš da je Varšavska najveći problem ove države? Problem su neobrazovani ljudi.

Jesi ti čitao šta ti je Faca napisao? Varšavska je bitna jer simbolizira sve šta je u kurcu u nas. Korupcija, kriminal, policijska prepotentnost - sve je tamo. Zato je i bitan taj mali rat. Da se negdje stavi crta i granica tomu. Daj koristi mozak malo.

300 000 nezaposlenih je u biti možda i ispuhana brojka. Dodaj tu i milijun (brojkama 1 000 000) branitelja od kojih jako veliki broj nije kurcem mrdnuo od rata nadalje i loču po kafićima po cijele dane. Neobrazovanost je jako velik problem i jako velika brojka, al mislim da je 99,9% indolentnih još veći broj i još veći problem.
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1434 : 15. Srpanj, 2010., 20:53 »
Mogu li ti postaviti samo jedno ozbiljno pitanje, jer zaista nemam pojma o Varšavskoj ulici. Nikad bio, a prvi put i čuo zapravo. Po čemu jedna ulica može biti simbol korupcije, kriminala i policijske prepotentnosti?

Ili misliš konkretno na ova današnja uhićenja šta su se događala pa da je to simbol borbe protiv..toga


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1435 : 15. Srpanj, 2010., 20:58 »
Hej, hej....mislio sam da sam ja simbol svega što je u kurcu kod nas, nemoj mi oduzimat tu titulu. :@

Korupcija, kriminal, policijska prepotentnost

Sve uzrokovano niskim stupnjem obrazovanja i općenito niskim moralnim vrijednostima pojedinaca. Protiv toga ne možeš prosvjedovat.

Daj koristi mozak malo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1436 : 15. Srpanj, 2010., 21:29 »
 :wildboy:
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 21:39 Syzygy »

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1437 : 15. Srpanj, 2010., 21:41 »
Facoo, jesi ti možda bio na prosvjedu?

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1438 : 15. Srpanj, 2010., 22:03 »
krivi topik sori
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #1439 : 16. Srpanj, 2010., 00:35 »
@damir
Problem su neobrazovani ljudi, al kladim se da bi bičao i da studenti bičaju. ;(

I da, mislim da se u Varšavskoj ne prosvjeduje samo zbog drveća, mislim zapravo, hej, otvorit će parkiralište, malo će preurediti dio centra koji je izgledao kao govno i otvorit će nešto radnih mjesta, što je tu loše ? Baš se prosvjeduje što je to samovoljna odluka jednog profitera i koji radi sve isključivo za sebe.
Općenito mislim da ljudi koji se previše i prerano počnu opterećivati s kapitalom i NOVCIMA s vremenom izgube.. nešto, i počnu misliti da se na sve može staviti odgovarajuća cijena. I to me, eto, rastužuje. :wildboy:

I te spike da HRVACKA NEVALJA!1212 Ne znam. Derpaderp. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9