HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 368207 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3240 : 14. Srpanj, 2012., 10:37 »
Kako bi činilo razliku? U čemu?
Kad bi on to pokretao, hrvatski film bi procvao?  :D

Što se mene tiče, ne, MENI ne bi značilo ništa u praksi. Ne studiram film.
Ali to mi nije ni bila poanta.

Osim što ne postoji baš ni jedna loša strana toga, odnosno ne postoji dobar razlog zašto se ne bi organizirala takva škola, meni je bila smiješna sama tvoja reakcija.

Ne samo da tebe TOLIKO boli kurac za to (2cool4school) da si apsolutno morao komentirati koliko te boli kurac, već imaš taj stav BRAVO NAŠI POKAŽITE MU, IGNORIRAJTE GA. ON JE NEBITAN. MI SMO BITNI. Nek ste ga izignorirali. MALA, DAJ JOŠ JEDNU LJUTU VAMO!

10/10

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3241 : 14. Srpanj, 2012., 10:41 »
Pa šta drugo i očekivat ako je i ostatak NOVINARA ovakav da ih za sve BOLI KURAC.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3242 : 14. Srpanj, 2012., 10:46 »
+1

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3243 : 14. Srpanj, 2012., 10:47 »
nez ja se stvarno nadam da trolaš jer mi je nepojmljivo da itko može ozbiljno pisat ovo što ti pišeš. oznojio sam se doslovno dok sam čito.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3244 : 14. Srpanj, 2012., 11:04 »
@ixy

uopće ne znam disi iskopao taj moj BRAVO NAŠI stav, ali ja sam samo želio reći MOJ stav o tom frajeru za kojeg me realno boli kurac.

ko što karlo smije reći da ga boli kurac za božju česticu (jer realno istina, zašto bi karla bolio kurac za česticu koja čin čin neće promijeniti išta u njegovom životu barem ne u dogledno vrijeme), tako i mene boli kurac za random frajera za kojeg ni ne znam tko, zašto je i s kojim povodom kmečao po novinama.

mislim, shvaćam da je noobu ili grgi to važno i zanimljivo jer su ovako ili onako usko povezani s hrvatskim filmom i kazalištem il neš, ali meni osobno, osim onog TOMSON ŠKORO moja domovina događaju se sranja, ova priča ne pravi razliku u životu.

isto kao što ne očekujem da će tebi ixy bit iole važno što je nezz, šuker izabrao kajzericu za kamp repke, a ne recimo makarsku il tako neš. nešto što meni radi razliku u životu. popriličnu.

mislim, ne shvaćam otkuda taj cijeli moj hejt jer inače nisam osoba koja tako gleda na te stvari (što sam odmah i rekao), ali očito je riječ o tome da sam trenutačno u životu poprilično fokusiran oko MENI bitnih stvari jer sam razjeban na sve strane. nešto ko recimo noob/šigi u najgorim/najboljim vremenima. recimo :(

ali sada, to je moje mišljenje, nikako pokušaj da se nekom svidim ili obrnuto.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3245 : 14. Srpanj, 2012., 11:13 »
ekipa se zaposli i odmah su razjebani na sve strane looooooooool

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3246 : 14. Srpanj, 2012., 11:18 »
ja radim tri posla kmetu prljavi :(

al još uvijek jebem više od tebe  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3247 : 14. Srpanj, 2012., 11:24 »
Citat:
zašto bi karla bolio kurac za česticu koja čin čin neće promijeniti išta u njegovom životu barem ne u dogledno vrijeme

ae malo analiziraj ovu rečenicu... To je isto kao da kažeš >>>zašto bi nekoga bolio kurac za TAMO neki rat barem dok nebude posljedica i VAMO<<<

i da, nevezano sad za novinarstvo, baš zbog toga što to može biti pozitivno za određenu skupinu ljudi a i šire, ne bi te trebao boliti kurac.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3248 : 14. Srpanj, 2012., 11:27 »
ne znam, bezveze mi je to od tebe jer si si upravo dao kontraprimjer, zašto bi mi uopće morali komentirati da nas boli kurac ili ne što je šuker prebacio pripreme reprezentacije na kajzericu, a ti to jesi napravio? nije da ixyu radi razliku u životu, al ono, činjenica je da onoga koga bi to zanimalo bi se mogao obrazovati s nekima koji su ipak valjda nešto postigli u filmu, a država to sputava ili koji kurac već.

biće da je do posla =D

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3249 : 14. Srpanj, 2012., 11:32 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3250 : 14. Srpanj, 2012., 11:58 »
Citat:
zašto bi karla bolio kurac za česticu koja čin čin neće promijeniti išta u njegovom životu barem ne u dogledno vrijeme

ae malo analiziraj ovu rečenicu... To je isto kao da kažeš >>>zašto bi nekoga bolio kurac za TAMO neki rat barem dok nebude posljedica i VAMO<<<

i da, nevezano sad za novinarstvo, baš zbog toga što to može biti pozitivno za određenu skupinu ljudi a i šire, ne bi te trebao boliti kurac.

glup ti je primjer. jer rat, mrtva djeca, silovanje =/= random frajer koji oće malo učit hrvate filmu.

@čiko
šuker kamp je samo bio primjer nečega što NEKOM, u ovom slučaju iksiju, može značit jednako kao što meni znači ovaj film frajer. dakle, apsolutno ništa. i ixy je mogao to prokomentirat, jednako kao i ja, da ga boli kurac jer realno, zašto ga ne bi bolio kurac pošto nikako nije povezan s tim i ne mari za hrvatski nogomet. i to bi bilo sasvim u redu u mojoj knjizi. primjer samo.

nezz, to je moje mišljenje.

inače, kad smo već kod novinarstva, poserem se na taj članak na tom govnu od jutarnjeg. realno, jedan od razloga zašto samo onako reagirao je i činjenica da nismo čuli drugu stranu priče. mislim to nije stvar film frajera već novinara, ali da smo čuli drugu stranu možda bi shvatili zašto se frajera ignorira. moguće da postoji valjan razlog. mislim, u razgovoru s kolegama novinarima čuo sam (i sam se susreo) s previše tih KMEČAVAC pričama raznih random ljudi. koje zaista zvuče nevjerojatno na prvu, i poželiš ić u rat za tog frajera, da bi na kraju skužio da stvari nisu baš crno bijele i da se medijima želi izvršit pritisak na izvor problema kako bi ovi popustili.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3251 : 14. Srpanj, 2012., 12:13 »
S druge strane, te iste kolege novinari su krivi što nema druge strane.
Začarani krug vrhunskog hrvatskog novinarstva.
:wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3252 : 14. Srpanj, 2012., 13:04 »
to htjedoh reći. novinari kod nas su većinom - smeće. možda ne svojom voljom, ali realno, malo njih se trudi učiniti nešto. jebga, egzistencija..
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3253 : 14. Srpanj, 2012., 16:52 »
Al zato nas (il barem mene) još dodatno i zaboli tvoj poneki način razmišljanja i/ili zaključak.
Jer ti ćeš imati, il već imaš, MOĆ formiranja javnog mišljenja.
 
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3254 : 14. Srpanj, 2012., 16:54 »
+pecto

katkad pomislim kako se rijetko kad složim s ikim kao s facom :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9