HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 368377 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3915 : 16. Travanj, 2013., 21:11 »
nezzz, biveru je u zadnje vrijeme zabavno i kul bit KONTROVERZAN, pretpostavljam da je to napisa samo da podigne PRAŠINU.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3916 : 16. Travanj, 2013., 21:16 »
Alternativno, zbilja je smecar.

U svakom slucaju podosta kriploidno.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3917 : 16. Travanj, 2013., 21:25 »
ja hejtam SAD vise s politicke strane, al ne ljude :wildboy:
npr ono sto je bilo s blizancima. drago mi je sto su afganistanci pokazali da se ameri ne zajebavaju s njima, al mi je zao poginulih civila :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3918 : 16. Travanj, 2013., 22:14 »
boli me kurac. amerika realno, da svaki dan u terorističkom napadu pogine 1000 ljudi bilo bi zasluženo. smeće zemlja.

:fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
Baš ono. Nez.

npr ono sto je bilo s blizancima. drago mi je sto su afganistanci pokazali da se ameri ne zajebavaju s njima, al mi je zao poginulih civila :wildboy:

A nez, lol. Ful su im pokazali. E, tolko su im pokazali da jadni ne znaju šta će od sebe više. Plus, očito je afganistan od tad toliko uznapredovao kao IŠTA. Nez. Isto kao što su srbi pokazali Srebrenici ko je glavni. Nema zajebancije.
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2013., 22:20 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3919 : 16. Travanj, 2013., 22:32 »
totalno neočekivano, cijela ova situacija sa sjevernom korejom i onda hop TERORIZAM U BOSTONU. uopće se ne bi čudio da nađu terorista za dva dana koji je neki koreanac u svetom ratu protiv demokracije. čisti povod za napad na koreju i uvođenje te iste demokracije.

To nema nikakvog mrtvog smisla Isuse Kriste.
Čist zdravorazumski. Ako išta, nikome na planeti se ne da jebati s retardima u Sjevernoj Koreji. Svi su na max ignore jer očito je svima da su retardi i da samo privlače pažnju na sebe da im se ukinu/smanje sankcije + da dobiju šta love humanitarne i ine pomoći. A nikome se jebeno ne da preuzeti odgovornost niti jebati sa osvajanjem rendom nestabilne države od koje namju nikakve mrtve koristi. Skupo, nepraktično, neisplativo + milijuni brejnvošd ekipe.

Bonus; likovi se bahate mrtvom ATOMSKOM BOMBOM. Jebemu, ako je išta dovoljan razlog za NAPASTI/OSLOBODITI neku državu je kurčenje atomskim naoružnjem. ALI NE, AJMO ROKNUT RENDOM BOMBU U BOSTONU NA MARATONU I OZLJEDITI MASU NEDUŽNIH CIVILA DA PRIDOBIJEMO JAVNOST. PLUS; 9GAG 2.4 BETA SOCIAL RATOVANJE MEMAMA!!!!!1111one

Koji kurac?
Šta je sljedeće? 9/11 je inside job?
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2013., 22:35 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3920 : 16. Travanj, 2013., 23:32 »
Realno ni najmanje me ne boli kurac za bostonsku bombu i umrle tamo. Isto ko ni za 10 smrti/dan avg u afganistanu.
prd.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3921 : 16. Travanj, 2013., 23:57 »
Ne znam :ave: Živcira me to glumatanje uzvišene samopravednosti ko da je rekao da nezz VOLIO BIH DOSLOVNO DA AMERIKANCE UMIRU PA DA JA DOSLOVNO ODLAZIM NA SPROVODE I TRLJAM SVOJ TRBUH O KRIŽEVE MRTVIH :chair: :chair: :chair:

Ono što je napisao je nekakva figura govora više. Ljudi su nam ionako apstrakcija, što ikom znači 5000 ljudi tamo ili vamo. To je užasno, ali ne da mi se sada ulaziti u tu raspravu zašto je tomu tako, ali na stranu ta osjetljivost na neosjetljivost (lol) mislim da je Biver ciljao na to da amerika svaki dan, svaki sat na ovom svijetu takav MASAKAR nekom jadnom uzbekistancu priušiti i onda ti dođeš s tom PAMETNOŠĆU ko da je nešto. Eto, mislim da je to to.

Sad idem trćati, pozz.  :wildboy:

potpisujem za sve koji ne znaju čitat između redova :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3922 : 17. Travanj, 2013., 14:58 »
btw

I WAS RIGHT!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sramotne-reakcije-amerikanaca-treba-pobiti-sve-muslimane-od-bliskog-istoka-i-sjeverne-koreje-napraviti-parkiraliste/673174.aspx


pogledaj tu ujedinjenost, tu sinergiju u želji da se 'sand-niggeri pretvore u parkiralište'. Well done, Obama, well done. Plus, iako to nigdje nije potvrđeno frajer je sam napisao da 'želi otić u koreu i pobit sve žene, djecu, pse tamo'.

Zaista me ne bi čudilo da je cijela priča namještena (IMA NEŠTO TAMO) od strane američke vlade. Čekam rasplet :kokice:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3923 : 17. Travanj, 2013., 15:04 »
još nisi odgovorio za razloge napada na sjevernu koreju.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3924 : 17. Travanj, 2013., 16:28 »
Razlog. Amerika kao najveći proizvođač oružja na svijetu to oružje i streljivo mora negdje iskoristit kako bi opravdala velika ulaganja u taj sektor.

ako pogledaš, zašto bi prosječni amerikanac pristao plaćati toliko lovu od poreza za oružje i rakete, ako nema stvarne opasnosti. sada kad je priča o Iraku prošlost, afganistan također, treba im novi neprijatelj. sjeverna koreja je vrlo kul - vođa im je navodni luđak spreman na tko zna kakve poteze, plus imaju nuklearno oružje i mrze SAD.

to je to. samo strah ti je dovoljan da se većina ljudi NE pita: a ček, koji kurac nama treba 1000 nuklearnih bombi, 200 krstarica i 5000 aviona.

:(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3925 : 17. Travanj, 2013., 18:35 »
Well done, Obama, well done.
Ne berem.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3926 : 17. Travanj, 2013., 21:30 »
btw

I WAS RIGHT!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sramotne-reakcije-amerikanaca-treba-pobiti-sve-muslimane-od-bliskog-istoka-i-sjeverne-koreje-napraviti-parkiraliste/673174.aspx

Ozbiljno?
Ako baziramo vanjsku politiku neke države prema komentarima retarda iz te iste države onda komotno možemo i  Hrvatsku preimenovati u Ustaškla Republika Jasenovac.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3927 : 17. Travanj, 2013., 22:58 »
pa da se pita onih 100.000 ljudi od neki dan na trgu, ja mislim da je barem polovica na prvi huk spremna napravit desant na beograd.

al nije to ni važno, objasnio sam dolje. nije potrebno da SAD napadne koreju, dovoljno je samo da narod osjeća taj neki konstantni strah od neprijatelja kako bi se bez problema moglo ulagat u proizvodnju oružja.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3928 : 17. Travanj, 2013., 23:08 »
Ja se slažem s biverom.

Bijela kuća manufakturira 9gag memee kako bi SAD mogao nesmetano proizvoditi oružje i provoditi ovako agresivnu vanjsku politiku. :hiha2:
Istu stvar rade i Japan, Kina i Južna Koreja.

A možda i neke druge države.  :hiha2:
Ono neki dan 7.8 potres u Iranu.
VAU KAKO CONVENIENT  =D&gt;

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #3929 : 18. Travanj, 2013., 00:52 »
IMA NEŠTO TAMO :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9