HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 368220 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4710 : 06. Svibanj, 2014., 09:21 »
Sad baš gledam video ove Wings for life utrke u Zadru i ful me rastužilo što nisam mogao ići :( ... nije da sam neki trkač, al pokazat potporu i to

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4711 : 20. Svibanj, 2014., 20:53 »
Životinjice stradale u Slavoniji od poplava. Baš tugica vidjeti svinjice kako su se popenjale negdje i čekaju smrt. ;(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4712 : 20. Svibanj, 2014., 21:01 »
Da, tužno je to s životinjama... Al zamislite kako je tim jadnim ljudima gledat da im je voda odnijela sve što su imali, tužno je to dosta.

Al jebeno me živcira to da su sad svi odjednom HUMANITARCI, ovo ono nazovite brojeve bla bla a realno nikoga nije briga za to nego samo seru, čast iznimkama naravno.

:kava:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4713 : 20. Svibanj, 2014., 21:30 »
A je gadno je gledati kako zivotinje umiru u mukama a ne mogu si pomoc,isto tako ovi ljudi jadni jbt ostali bez kuca bez novca a ovi sada trgovci digli cijene koliko sam cuo ,jos k svemu tome te donacije Bog ti zna oce li to doci u prave ruke...

 Neg cuo sam posljednih dana da su neki maloumnici mucili pse ,ali meni nema nista jadnije nego kada netko muci zivotinju imao sam priliku cuti od nekog covjeka kako su
neki glupani  stencima noge kidali satarom :chair: naravno  covjek  ih prijavio policiji i zavrsili u pritvoru sa novcanom kaznom.Tako im i treba.

Mislim gdje ti je pamet, dusa,imas li imalo srca odkidati noge malim stencima...ne jednostavno mi je to jedna od najgovrih prica u zivotu sta sam cuo.  :(

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4714 : 20. Svibanj, 2014., 22:26 »
U mojoj školi prikupljaju donacije za Slavoniju. Ja ću dati ono što imam, a to je konzervirana hrana. Nemam puno, ali što mogu? Pelene preskupe, ma sve preskupo. Odjeće nemam, jer sam se doselio u Zagreb iz slavonije, tako da sam nosio što mi pristaje. Ja dajem što imam. Dao bih i ovo malo novca što skupljam, ali čuo sam da to neki iz Caritasa uzimaju za sebe. Neznam. Pomoći ću koliko mogu.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4715 : 20. Svibanj, 2014., 22:39 »
Ako ces vec dat daj osobno ljudima i točka sve lopovi.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4716 : 20. Svibanj, 2014., 22:45 »
Ne treba biti baš takav pesimista, jebiga. Daš što možeš i koliko možeš - bilo da je riječ u novcu, hrani ili odjeći.
Nekako sumnjam da bi Caritas (ili tko već) krao ovo 2. i 3. (toliko nisko valjda nisu spali)

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4717 : 21. Svibanj, 2014., 09:27 »
Ja mislio da su ovo ljudi od 20 godina, a ono.... 15 godina? Koji kurac?

http://youtu.be/RMvYS2pYtNw

Ne treba biti baš takav pesimista, jebiga. Daš što možeš i koliko možeš - bilo da je riječ u novcu, hrani ili odjeći.
Nekako sumnjam da bi Caritas (ili tko već) krao ovo 2. i 3. (toliko nisko valjda nisu spali)
A neznam, svi govore da uzimaju za sebe, ali dati ću hranu, jer mislim da im je to sada najpotrebnije.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4718 : 21. Svibanj, 2014., 11:07 »
ajme kako tužno pa gdje ide ta mladež.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4719 : 21. Svibanj, 2014., 11:42 »
Da bar ja imam takve rođendane :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4720 : 21. Svibanj, 2014., 11:51 »
10/10.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4721 : 21. Svibanj, 2014., 12:54 »
kad sam ja ima 15 godina bija je kraj osnovne škole i svi kul likovi i dobre ženske u školi su išli u jedan iznajmljeni prostor napravit party za kraj.
ja naravno nisam bija tamo, al mi je prijatelj živija točno kraj tog prostora pa smo u mraku stajali iza te kuće i slušali kako se ovi zabavljaju i što pričaju.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4722 : 21. Svibanj, 2014., 13:15 »
Bio sam prije par tjedana na takvom partyu, većina ekipe je završila u bolnici.
Na početku nas je bilo oko 25, a na kraju nas je samo 4 ostalo, i bilo nam je odlično (nakon što je većina ljudi otišlo).

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4723 : 21. Svibanj, 2014., 13:18 »
Tipicni ameri :tired: jebote 15 im godina oni se zvale,aj da se zvale musko i zensko ali lezbe omfg :chair:

S 15 godina nisam znao sta je cigareta a gledaj oni kubanke puse. Iritira me ovo

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4724 : 21. Svibanj, 2014., 13:25 »
Mnogo se toga promijenilo zadnjih godina, ali ove dvije stvari su glavni problem:
- više ne smiješ udariti dijete (svoje, a kamoli tek tuđe)
- ''pojavila'' se izmišljena bolest zvana ADHD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9