HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868952 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #435 : 08. Studeni, 2008., 13:48 »
budući da sam ih već uživo vidio, ne :(

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #436 : 10. Studeni, 2008., 13:51 »
Ovako, idu mi na kurac ljudi kojima smeta psovanje majke, i šta je najbolje, još se fino fizički prijete na to.

E pa ovako debosi. Skužite da ta majka u psovki ne znači vašu mamu, već je to hipotetski izraz.
Bilo tko s malo samopoštovanja neće ni pomisliti jebavati oronulu kuju s pedeset i viška godina, vjerojatno retardiranu jer je rodila debilčugu poput vas.
Izraz majka u psovki se može zamijeniti za boga ili led primjerice, ali lakše se poistovjetiti s jebavanjem fizičke osobe ženskog spola nego li apstraktne ličnosti ili jebenog agregatnog stanja vode.

Zato, svima kojima to smeta poručujem. Jebem vam mater!
Nije bitno gdje. Može na podu sobe, na kuhinjskom stolu ili vešmašini.
U autu, u avionu, na jebenom mostu slobode. Pod spomenikom drugu Titu u Kumrovcu.
Jebem ju dok god joj pružam zadovoljstva koje vaš otac nije mogao smisliti pa sad traži u drugom muškarcu.

A vi to gledajte, ili još bolje, popušite si kurac.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #437 : 10. Studeni, 2008., 13:59 »
Isusa ti Weky.  :hihi:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #438 : 10. Studeni, 2008., 14:40 »
 :ave: :ave: :ave:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #439 : 10. Studeni, 2008., 16:41 »
Jebem ti mater genijalnu  :hihi: :hihi:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #440 : 10. Studeni, 2008., 17:11 »
Ovako, idu mi na kurac ljudi kojima smeta psovanje majke, i šta je najbolje, još se fino fizički prijete na to.

E pa ovako debosi. Skužite da ta majka u psovki ne znači vašu mamu, već je to hipotetski izraz.
Bilo tko s malo samopoštovanja neće ni pomisliti jebavati oronulu kuju s pedeset i viška godina, vjerojatno retardiranu jer je rodila debilčugu poput vas.
Izraz majka u psovki se može zamijeniti za boga ili led primjerice, ali lakše se poistovjetiti s jebavanjem fizičke osobe ženskog spola nego li apstraktne ličnosti ili jebenog agregatnog stanja vode.

Zato, svima kojima to smeta poručujem. Jebem vam mater!
Nije bitno gdje. Može na podu sobe, na kuhinjskom stolu ili vešmašini.
U autu, u avionu, na jebenom mostu slobode. Pod spomenikom drugu Titu u Kumrovcu.
Jebem ju dok god joj pružam zadovoljstva koje vaš otac nije mogao smisliti pa sad traži u drugom muškarcu.

A vi to gledajte, ili još bolje, popušite si kurac.

A dobro, kad tad će te netko raspaliti.  :ementaler: Znam, jer sam bio na granici batinjanja... Doduše, dečku je umrla mama pa ga kužim i od tog dana se trudim ne psovati tuđe majke, jer eto... Nikad neznaš!  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #441 : 10. Studeni, 2008., 17:14 »
Ovako, idu mi na kurac ljudi kojima smeta psovanje majke, i šta je najbolje, još se fino fizički prijete na to.

E pa ovako debosi. Skužite da ta majka u psovki ne znači vašu mamu, već je to hipotetski izraz.
Bilo tko s malo samopoštovanja neće ni pomisliti jebavati oronulu kuju s pedeset i viška godina, vjerojatno retardiranu jer je rodila debilčugu poput vas.
Izraz majka u psovki se može zamijeniti za boga ili led primjerice, ali lakše se poistovjetiti s jebavanjem fizičke osobe ženskog spola nego li apstraktne ličnosti ili jebenog agregatnog stanja vode.

Zato, svima kojima to smeta poručujem. Jebem vam mater!
Nije bitno gdje. Može na podu sobe, na kuhinjskom stolu ili vešmašini.
U autu, u avionu, na jebenom mostu slobode. Pod spomenikom drugu Titu u Kumrovcu.
Jebem ju dok god joj pružam zadovoljstva koje vaš otac nije mogao smisliti pa sad traži u drugom muškarcu.

A vi to gledajte, ili još bolje, popušite si kurac.

A dobro, kad tad će te netko raspaliti.  :ementaler: Znam, jer sam bio na granici batinjanja... Doduše, dečku je umrla mama pa ga kužim i od tog dana se trudim ne psovati tuđe majke, jer eto... Nikad neznaš!  :thumbs:

evo ga na
bolesno

zamisli da ti je stara ono tesko bolesna, nedaj boze umrla i dođe neki tard i spominje ti majku u "onakvom" kontekstu



Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #442 : 10. Studeni, 2008., 17:19 »
i opet, skuži da mi titra stvar jer većinu tih žena nit ne poznam, nit želim poznati
do sad sam upoznao tek tri majke mojih vršnjaka koje zaslužuju kurac, još uvijek

a majka može biti i kompjuter iz elijena
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #443 : 10. Studeni, 2008., 20:06 »
jebemu mater weky, koliko god mi nekad ideš nakurac sa svojom alternativnošću, toliko ti želim radit djecu kad mi uljepšaš dan ovakvim postovima :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #444 : 10. Studeni, 2008., 20:09 »
Ček ček, ti njemu djecu ili on tebi? Jer ono, mislio sam da meni on i điz rade. Što bi značilo da si ti iznad njih... po ljepoti bar  :mrgreen: <3


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #445 : 10. Studeni, 2008., 20:10 »

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #446 : 10. Studeni, 2008., 20:11 »
 :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #447 : 10. Studeni, 2008., 20:12 »
 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #448 : 10. Studeni, 2008., 20:12 »
meni se dopada Dujkova urbana zakrpa na šuljici :fag:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #449 : 10. Studeni, 2008., 20:13 »
od kada je ovo? :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9