HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 871268 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #510 : 12. Studeni, 2008., 18:04 »
Tako je i ovo moje nekako zavrsilo. Psovo je svevisnje i tako to.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #511 : 12. Studeni, 2008., 19:39 »
Zato ponekad ipak volim Bjelovar. Nema ih. Uopšte.  :hug

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #512 : 12. Studeni, 2008., 20:07 »
Kad me devojce pre dost godina napustila, majku joj njenu, sam polupijan i slomljena srca luto gradom. Uletio mi cica sa kulom strazara i spikom, Isus te voli. I avaj, ukratko, zapili se ja i on i tako.
:clap:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #513 : 12. Studeni, 2008., 20:11 »
Zato ponekad ipak volim Bjelovar. Nema ih. Uopšte.  :hug

Meni je jedan likjoš prije par godina, doslovno lik, pričao kako u Bjelovaru imate radijatore na ulicama i da zimi nikada nije hladno.
Ne znam, nekako mu ni danas ne vjerujem, a?  :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #514 : 12. Studeni, 2008., 20:16 »
Imali smo. Al onda su odlučili da je pametnije za te novce imat one zvijezde i vatromete što svijetle. Ane.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #515 : 12. Studeni, 2008., 22:22 »
Idu mi na živce alergični ljudi.

Okej, znam da ima alergičnih ljudi za istač, čak sam i sam alegičan... na jebene alergične ljude.

Sad onak, ozbač faca i pičimo.

Uglavnom, nisu problem ljudi koji jesu alergični, već je to postalo toliko uobičajeno da je svako alergičan na štošta.
Toliko se ustalilo da su ljudi postali umišljeni bolesnici.
Nije mi fino - alergičan sam. Onak, ima drugačiji okus - alergičan sam. Lijen sam ko kurac - alergičan sam.

Onak, jedan lik kakti ful alergičan na prašinu, jer debilčuga drži ruke u džepovima kad se nešto radi, jerbo mu smeta. Kao kiše. A mi ostali ne kišemo za prašinu, bogte.
Tak je jedna likuša alergična na pizzu, zbog čega, pa ni sama ne zna, pošto lije hrpu dreka kad ju to pitaš. Biti će neki kriptonski dodatak u jebenim sastojcima.
Jedan lik je onak kakti alergičan na kofein, i zato kupuje bezkofeinsku kavu. Vidjeh smeće da loče red bull. Reko kralju, to ima kofein. Tulava faca, okreće limenku, upit: kaj fakat?
I tak još hrpa ljudi..

Pošto ne pamtim tuđe alergije, ergo puca mi za njih, cijelo vrijeme imam jeben osjećaj da je na sve alergična jedno te ista osoba. Onak, zbrajam alergije i pripisujem ih sljedećoj osobi koja će to reći.
Jesi alergična na jebeni kurac??? Biće slađe ako natekneš i dobiješ osip i budeš crvena i ... i .... i nabim te na kurac.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #516 : 13. Studeni, 2008., 10:20 »
E, ono, imam neku debilnu staru majicu koju prljam na poslu i marke je "Fishbone". Sad, na sredini majice piše "fishbone" i u ovom "o" je crvena petokraka pa su mi počeli srati "za šta smo se mi borili" i sl. :ave:

Pa sam neš pito "a da sam stavio "u" se ne bi bunili" na kaj su odgovorili "pa to je naša, hrvatska vojska blablaserser".
Pitam: "Aha, onaj isti naš ponos koji je istrebljavo srbe, cigane i jevreje"
Odgovor: "Pa oni su ionako ološ, to se i treba ubijat"

 :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Di mogu kupit ajkaču?

kako čru. nema šanse da je gornja priča istinita, ali da je, bila bi čru...  \:D/
Ja ne kužim. :geek:

Enivej, ovo sa propovjednicima, dobio sam neka pisma oko smaka svijeta i isusa na mail. Al baš na mail, ne email. :wildboy:
Pokažem na infu kad se vidimo. :wildboy:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #517 : 13. Studeni, 2008., 11:03 »
Ovi botovi mi idu na kurac :wildboy: Šta nema zaštita pri registraciji?
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #518 : 13. Studeni, 2008., 11:36 »
Idu mi na živce alergični ljudi.

Okej, znam da ima alergičnih ljudi za istač, čak sam i sam alegičan... na jebene alergične ljude.

Sad onak, ozbač faca i pičimo.

Uglavnom, nisu problem ljudi koji jesu alergični, već je to postalo toliko uobičajeno da je svako alergičan na štošta.
Toliko se ustalilo da su ljudi postali umišljeni bolesnici.
Nije mi fino - alergičan sam. Onak, ima drugačiji okus - alergičan sam. Lijen sam ko kurac - alergičan sam.

Onak, jedan lik kakti ful alergičan na prašinu, jer debilčuga drži ruke u džepovima kad se nešto radi, jerbo mu smeta. Kao kiše. A mi ostali ne kišemo za prašinu, bogte.
Tak je jedna likuša alergična na pizzu, zbog čega, pa ni sama ne zna, pošto lije hrpu dreka kad ju to pitaš. Biti će neki kriptonski dodatak u jebenim sastojcima.
Jedan lik je onak kakti alergičan na kofein, i zato kupuje bezkofeinsku kavu. Vidjeh smeće da loče red bull. Reko kralju, to ima kofein. Tulava faca, okreće limenku, upit: kaj fakat?
I tak još hrpa ljudi..

Pošto ne pamtim tuđe alergije, ergo puca mi za njih, cijelo vrijeme imam jeben osjećaj da je na sve alergična jedno te ista osoba. Onak, zbrajam alergije i pripisujem ih sljedećoj osobi koja će to reći.
Jesi alergična na jebeni kurac??? Biće slađe ako natekneš i dobiješ osip i budeš crvena i ... i .... i nabim te na kurac.


Ja sam mislio da ih ja jedini mrzim..odurni su..prije pojave proklete medicine bi pokrepali u roku od 2 tjedna nakon što su se rodili..

EDIT: I ovo kaj je babič pričo, apsolutno moguće, i vjerojatno u ovom smrdljivom gradu..ja sam skoro pokupio batina jednom zbog antifa majice, drugi put zbog crvenih žniranaca na martama..
« Zadnja izmjena: 13. Studeni, 2008., 11:38 Zapi »

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #519 : 13. Studeni, 2008., 20:38 »
Više ne moš bit normalan i slobodan. :geek:

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #520 : 13. Studeni, 2008., 22:01 »
Stvarno teška vremena :tired:

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #521 : 13. Studeni, 2008., 22:03 »
Više ne moš bit normalan i slobodan. :geek:

Možeš. Čim si normalan, slobodan si i nitko te ne jebe.
Al mister punker zapi i mister alternativac babić biće nisu normalni.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #522 : 14. Studeni, 2008., 10:28 »
Ti si jedini normalan onda? :solidus:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #523 : 14. Studeni, 2008., 14:03 »
Činjenica da uvijek kišem kada mi sunce ide u oči. :wildboy:

Meni se to dogodi kad izađem na sunce, ali me ne živcira. Zapravo upravo suprotno.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #524 : 14. Studeni, 2008., 19:01 »
Nadopunjujem popis. Idu mi na kurac raznorazni ozvježivači zraka tipa airwick i slični.

Jedno je osvježiti zrak i napraviti ga mirisnim, a drugo je to smeće.
Ne kužim što je jebeno osvježavajuće u izlijevanju deci kompresirane kemikalije po zraku.
Zgadi ti se život od tog smeća. I ne daj bože da ti netko to smeće istrese dok jedeš.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9