HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869067 Hitova
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1275 : 16. Prosinac, 2008., 10:14 »
naranče nisam gulio gro dugo, uvijek radim limunade.. i to po litru-dve  :ementaler:

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1276 : 16. Prosinac, 2008., 10:19 »
Zakaj se ja ne sjetim toga nikad  :wildboy: a voliim..
Di si, di si :ementaler:

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1277 : 16. Prosinac, 2008., 10:54 »
Živicra me ovo sjebano vrime, vec misec dana samo kiša  :tired:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1278 : 16. Prosinac, 2008., 10:56 »
+1 frende

nego, narandže se gule uz pomoć noža Fenrire, kora im je umnogo tvrđa od mandarinine jel.  :approve

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1279 : 16. Prosinac, 2008., 11:35 »
ako si pička  :(

mislim, ne volim naranče jerbo većinom ostane puno onog bjelog govna po njima kad ih oguliš  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1280 : 16. Prosinac, 2008., 11:49 »
Živicra me ovo sjebano vrime, vec misec dana samo kiša  :tired:

ane stari, preklinjem dan kad sam dosao u primorsko goransku zupaniju  :b_wildy:

+1 frende

nego, narandže se gule uz pomoć noža Fenrire, kora im je umnogo tvrđa od mandarinine jel.  :approve

jebote i ja to tvrdim, mene ucili s nozem gulit, pol ljudi me gleda cudno kad to spomenem :/

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1281 : 16. Prosinac, 2008., 11:51 »
pa ne možeš naranću rukama, jednostavno... ne ide. :geek:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1282 : 16. Prosinac, 2008., 11:53 »
ako si pička  :(

mislim, ne volim naranče jerbo većinom ostane puno onog bjelog govna po njima kad ih oguliš  :wildboy:

Ti si pička. To bjelo govno je zdravo, ka.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1283 : 16. Prosinac, 2008., 12:29 »

Citat:
Loky, dao Bog, Alah ili u što već vjeruješ da si u pravu i da je cijela 'farsa s krizom' prenapuhana i lažna. Samo eto, već je nekoliko desetaka tisuća ljudi dobilo otkaze, američke tvrtke u hr režu troškove na najnižim granama zaposlenika, a najgore tek slijedi. Nisam nešto ekstra financijski inteligentan, ali prozuji jednom tjedno po Reutersu, popričaj malo s ljudima koji se kuže u te stvari i to ti je dovoljno da uvidiš kako neke stvari ne štimaju, a sve upućuje na to da bi moglo samo biti i gore. Svijet ne funkcionira na principu proizvođač->dobavljač->trgovac->kupac, stvari su malo složenije od toga.
Govorim kod nas. Tko je kod nas zatvorio firme il slično? U svjetu da, al ja pričam u hrvatskoj  :thumbs:

Ti si ko većina naših političara, nikako da shvatiš kako je bolje biti general prije negoli poslije bitke.  :thumbs:

Naranča ima više vrsta, neke se mogu i rukom oguliti. One HC uske se moraju nožem rezati.  :piva:

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1284 : 16. Prosinac, 2008., 12:33 »
Hrvatska je kasno ušla u krizu radi odlične turističke sezone, al zato će i zadnja izać  :wildboy:
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1285 : 16. Prosinac, 2008., 12:52 »
Ti si ko većina naših političara, nikako da shvatiš kako je bolje biti general prije negoli poslije bitke.  :thumbs:

Naranča ima više vrsta, neke se mogu i rukom oguliti. One HC uske se moraju nožem rezati.  :piva:

HardCore naranče? :ave: :ave:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1286 : 16. Prosinac, 2008., 13:23 »
I organski me iritira kad mie vlak poluprazan sve dok ne dođemo do Sesveta di uđe 1245433555656 ljudi i svi se zguraju na vrata tak da il nemrem uopće izać na Borongeju pa moram do Glavnog il se guram i pokupim parfeme svih ljudi u vlaku..
i da, daj bože da su parfemi, a ne prirodni tjelesni mirisi..  :wildboy:

i da, žifciraju me oni kaj otvaraju vrata kupea i provjeravaju dal ima jebenih mjesta za sjest jer oni bi htjeli sjedit jednu jebenu stanicu..  :chair:
Vidim da nisam jedini koji mrzi vlak, no putuje njime svaki dan. I svaki dan mi se neki govnari uvale da ne mogu sjedit udobno. :wildboy:

Ne daj bože da mi pobjegne vlak pa moram sat vremena kasnije. U pol 8 je takva jebena gužva u vlaku i na glavnom da te doslovno struja jebena nosi i nikako ne moš požurit. Mrzim gužve. :wildboy:

Eda, i ono govno usrano od hž-a redovito kasni, a i bez kašnjenja je sporo ko mrtvi četnički kurac. Jebemti vojvodinu, treba mi sat i 40 min za jebenih 60km, a najčešće vlak i kasni. Srbije mi. :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1287 : 16. Prosinac, 2008., 13:59 »
ako si pička  :(

mislim, ne volim naranče jerbo većinom ostane puno onog bjelog govna po njima kad ih oguliš  :wildboy:

ove dve tvrdnje su ti kontrediktorne, prvom impliciraš da ti nisi pička, jer guliš naranče kurcem, a drugom da ti smeta ono bijelo, što je pičkasto  \:D/

naranče se gula nožem

dodo  :b_dodo:
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2008., 15:36 Zapi »

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1288 : 16. Prosinac, 2008., 14:00 »
 :approve

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1289 : 16. Prosinac, 2008., 15:08 »
Vidim da nisam jedini koji mrzi vlak, no putuje njime svaki dan. I svaki dan mi se neki govnari uvale da ne mogu sjedit udobno. :wildboy:

Ne daj bože da mi pobjegne vlak pa moram sat vremena kasnije. U pol 8 je takva jebena gužva u vlaku i na glavnom da te doslovno struja jebena nosi i nikako ne moš požurit. Mrzim gužve. :wildboy:

Eda, i ono govno usrano od hž-a redovito kasni, a i bez kašnjenja je sporo ko mrtvi četnički kurac. Jebemti vojvodinu, treba mi sat i 40 min za jebenih 60km, a najčešće vlak i kasni. Srbije mi. :wildboy:

jao ko da mi misli čitaš, e  :approve
Di si, di si :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9