HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868852 Hitova
*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1650 : 30. Prosinac, 2008., 22:03 »
to zato što ti nemaš curu?

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1651 : 30. Prosinac, 2008., 22:08 »
Ali ima pravo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1652 : 30. Prosinac, 2008., 22:34 »
Zivcira me kad u drustvu(u kaficu jel) neki prijatelj dovede zensku i onda se pred nama ljubaka s njom. :b_kita:
:piva:
Ja da imam zensku nebi to radio u drustvu.

 :b_dodo:

U potpunosti se slažem s ovim gore navedenim.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1653 : 30. Prosinac, 2008., 22:36 »
Da si "frend" vec bi si nasao zanimaciju da ih ostavis na miru njih dvoje, pa makar sam pio za šankom.
A uvijek nekog ima na šanku
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1654 : 30. Prosinac, 2008., 22:41 »
A šta ak frend kaže:

"Aj sa nama na kavu."

?

Dakle pozove te i onda se počnu hvatat tamo.

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1655 : 30. Prosinac, 2008., 22:42 »
ja bi reka, daj prestanite nije pristojno. problem rješen.

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1656 : 30. Prosinac, 2008., 22:46 »
A šta ak frend kaže:

"Aj sa nama na kavu."

?

Dakle pozove te i onda se počnu hvatat tamo.

A jebo te onda takav frend lol
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1657 : 30. Prosinac, 2008., 23:08 »
A šta ak frend kaže:

"Aj sa nama na kavu."

?

Dakle pozove te i onda se počnu hvatat tamo.
A nista pio bi kafu i ciburio dok se hvataju i mracio bi u sebi.

Sta to znaci?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1658 : 30. Prosinac, 2008., 23:10 »
živcira me kada mi se javi x osoba koja se predstavi kao žensko i kaže mi da joj se sviđa i da hoće da se upoznamo i onda kada pitam tko je to i jel te znam neće odgovorit

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1659 : 30. Prosinac, 2008., 23:11 »
A šta ak frend kaže:

"Aj sa nama na kavu."

?

Dakle pozove te i onda se počnu hvatat tamo.

Pa pridružio bi im se?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1660 : 30. Prosinac, 2008., 23:16 »
Da je taj tip pravi frend natjerao bi svoju curu da ti ZAČIBURI. :thumbs:

A ti bi to uredno platio. :ementaler:

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1661 : 30. Prosinac, 2008., 23:22 »
 :hihi:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1662 : 30. Prosinac, 2008., 23:24 »
Da je taj tip pravi frend natjerao bi svoju curu da ti ZAČIBURI. :thumbs:

A ti bi to uredno platio. :ementaler:

 :ave:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1663 : 30. Prosinac, 2008., 23:49 »
 :tired: :tired: :tired: KURAC i ČIBURENJE.

Sad kad sam privukao pažnju na svoj post, da kažem riječ-dvije.

Biti zaljubljen je jedan od najljepših osjećaja koje ljudsko biće može osjećati. Bilo da je isti generiran pogrešnim tumačenjem fizioloških procesa koji nastaju u tijelu putem kemijske reakcije na blizinu jedinke koja nas privlači, iz nekog samo pojedincu poznatog razloga, ili mogućnosti kako je riječ o podsvjesnom podražaju koji nas tjera na nelogična razmišljanja i iskazivanje takozvanih 'osjećaja' spram tog drugog spola, a nerijetko je u pitanju i isti spol. Zaključujemo kako će netko rado ugroziti vlastitu egzistenciju samo kako bi toj drugoj jedinki osigurao lagodniji tijek dana ili života, ovisno o kakvim se odricanjima radi. Zanimljivo je da je, osim vjere, zaljubljenost gotovo ili apsolutno jedini razlog potpunog ljudskog altruizma spram jedinke kojoj izražavamo ljubav, što je slučaj koji valja pomno promotriti.

Nadalje, zaljubljenost može pojedinca tjerati na najčudnije stvari, no ovaj put kako bi se dotična jedinka impresioniorala. To čak uključuje i stjecanje novih znanja, upražnjavanje bon-tona, traženje novog i bolje plaćenog posla, a zabilježeni su slučajevi prekidanja dotadašnjih loših navika, dizanje zahodske školjke prije uporabe toaleta, prestanak druženja s određenim prijateljima, prestanak pušenja, pijenja alkohola i mnogobrojne druge varijacije, no poanta navedenih primjera je aktiviranje područja mozga koja su ranije bila neaktivna, te, što je možda još fascinantnije, preusmjeravanje djelovanja pojedinih područja ka drugom smjeru.

Spomenimo još i podatak kako velik broj ljudi tvrdi kako u prosječnom ljudskom životnom vijeku (za naše prostore je nekih 77 godina) iskreno budu samo jednom zaljubljeni, no onda nastaje takozvano teoretsko 'pražnjenje hormona', a koji su uvjet za nastanak fenomena zaljubljenosti. Neki su prvom ljubavlju toliko opčarani da potroše previše hormona zaljubljenosti, no ipak im ostaje za onu jednu 'pravu ljubav', idoliziranu osobu koju uistinu malen broj ljudi upozna, no tu već dolazimo do vrednovanja kriterija što je jedna sasvim druga tema.

Zaključimo na temelju ove kratke i površne rasprave kako je zaljubljenost uistinu rijedak osjećaj. Postoje brojne pjesme koje veličaju upravo taj prvi trenutak nevinosti, to prvotno pražnjenje hormona zaljubljenosti. Kako su ljudi odvratno gramzivi i ništa im nije sveto te su spremni prodati sve kako bi sebi život učinili boljim, zanimljiv je podatak kako je najveći broj pjesama, žanrovski neodređeno, baziran upravo na ljubavi i međuljudskim odnosima. Kad je moderni potrošački svijet uspio to isprostituirati te uspješno čini isto i danas, potrebno je postaviti si jednostavno pitanje-što je to što ljudi uspijevaju godinama prodavati, što je to što ta pokvarena rasa nedolična dara života uspijeva sebi prodavati i kupovati godinama i godinama? Odgovor, kojeg skraćujemo na ljubav, precizan je iz jednostavnog razloga. Nije bitno je li stvaran kao 'osjećaj', je li u pitanju kemijska reakcija, je li u pitanu podsvjesni podražaj, nešto duhovno ili nešto treće-bit je u tome da ljubav kao takva postoji i godinama vlada ljudskom rasom, a mnogi su je definirali i kao dugotraženi smisao života.

Stoga, cijenimo mogućnost da ta nevidljiva sila vlada ljudima na način da iskažemo poštovanje ljudima koji je upražnjavaju te jednostavno ne mogu kontrolirati svoje osjećaje na javnom mjestu. Neka budu sretni, jer vrlo vjerojatno će još u tekućoj godini prekinuti i shvatiti kako život nema smisla te koliko su jadni i siroti bili zbog vjerovanja u nešto tako glupo. No, jednom kad se osvijeste i shvate kroz što su prošli (osim onih nekoliko koji se ubiju HEHE ;D) cijeniti će te trenutke baš poput Jure Stublića u poznatoj pjesmi ''Sjećam se prvog poljupca'', u kojoj također veliča značaj i snagu maksimalnog ispražnjavanja energije ka suprotnoj jedinki. Dakako, zabilježeni su brojni slučajevi u kojima se ljudi nanovo zaljube, pronađu drugu ljubav i još brojni slični, no to je tema koja se ne tiče dvoje ljudi koji se vole i ljube pred drugima u javnosti jer eto, ne mogu iszdržati pet jebenih sekundi a da se ne ližu a i vjerojatno se nemaju gdje pošteno izbambusati.

S druge strane, možda su nepristojni i u kurcu, ali cijenimo njihovu povezanost zbog koje je, po mnogima, sam ljudski izopačeni svijet i nastao.

Bok, pišem pizdarije i baš mi je zabavno i živcira me kad netko piše blokove teksta samo da bi jednu stvari ponovio više puta. Ustvari me ne živcira koliko zabavlja.    :piva:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #1664 : 30. Prosinac, 2008., 23:56 »
Pročitao sam prvu rečenicu, uspješno postao zainteresiran, pročitao drugu u kojoj je disklejmer i pomislio: E nemere Mile! ;D

Možda ga pročitam kad mi bude dosadno.  :b_ae:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9