HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869415 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2025 : 26. Siječanj, 2009., 11:39 »
Ekipa koja si onak ful brije na skolu i uci se po 3 sata na dan. :(
Onak, kul je biti dobar đak i sve, al pretjerivanje je pretjerivanje...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2026 : 26. Siječanj, 2009., 11:42 »
al najviše kaj me nervira oko ritza je Boršić AKA Frcko, sigurno ga neki od Zagrebčana znaju..kako muze to, promovira band svoj preloš i nemreš otvorit televiziju da ga ne vidiš..

i onda mu daju jebenu nagradu hrvatskog helsinškog odbora, ko našo je ubojicu ovo ono..a onak svi su znali ko je..tak da..fak of..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2027 : 26. Siječanj, 2009., 14:13 »
Ja nisam znao ko je ubica.  :wildboy:
Usput, tko god da je znao zanjega, a nije ga prijavio je retard koji ne zaslužuje život. Fala.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2028 : 26. Siječanj, 2009., 14:15 »
beaver ne brini, za mene si mjerodavan  :syzygy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2029 : 26. Siječanj, 2009., 14:40 »
Ja nisam znao ko je ubica.  :wildboy:
Usput, tko god da je znao zanjega, a nije ga prijavio je retard koji ne zaslužuje život. Fala.

mislim ja nisam znao jer ono, neznam nekog Crnog, Dugog il neki nadimak s nekog kvarta..al znam ekipu koja je znala, to da..znalo se..

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2030 : 26. Siječanj, 2009., 14:50 »
Čim sam čuo od kuda su,imao sam par ideja
 :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2031 : 26. Siječanj, 2009., 15:29 »

al otkad se to desilo bandić je dofurao u zagreb puno više murjaka i sad ih navečer vidim na svakom uglu. i da ga jebeš, ja se osjećam sigurnije.
sva ta medijska buka oko toga je s razlogom.


Da lol, zato su frajera prije dva tjedna pretukli na tramvajskoj stanici na glavnom kolodvodu u deset navečer u petak, kad je jedno sto ljudi tamo. Jebeno sigurno nakon Lukice.
frajer je bio cigan, a stukli su ga skinsi.

ne znam, ja kad hodam doma uobičajenim rutama nikad ne naiđem na sranja. i kad kroz ilicu hodam oko 2-3-4 ujutro, svejedno, svakih 100 metara su policajci.
čak sam vidio da su sjedili u nekom civilnom auteku i gledali.

dok je prije bio sam onaj jedan policajac kod britiša koji čuva mesića..

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2032 : 26. Siječanj, 2009., 16:43 »
Ja isto, kojim god smjerovima se kretao nikad nisam imao problema.
Ujutro kad nije bilo tramvaja isto prepješačio pol grada i još ak si pod gasom, ak naletiš na nekog baciš zajebanciju.
Problem je u tome što je više svima pun ku.ac metalaca, alternativaca i ostalih maškara, pa se ugl. u zadnje vrijeme sranja događaju njima.
Ubiše nas bre vručina.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2033 : 26. Siječanj, 2009., 16:46 »
Bože moj kako Rijeka zapravo owna.  :hug :syzygy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2034 : 26. Siječanj, 2009., 16:48 »
Ja isto, kojim god smjerovima se kretao nikad nisam imao problema.
Ujutro kad nije bilo tramvaja isto prepješačio pol grada i još ak si pod gasom, ak naletiš na nekog baciš zajebanciju.
Problem je u tome što je više svima pun ku.ac metalaca, alternativaca i ostalih maškara, pa se ugl. u zadnje vrijeme sranja događaju njima.

A da nisu problem zatucani ljudi kojima ovi gore spomenuti smetaju? Ne sječam se kad je neka metalčuga napala nekog huligana i slično  :tired:

Mislim šta mene boli kurac kaj netko sluša i kak se netko oblači. Još debilnije da bih nekoga napadao zbog toga. ROFL koji kretenizam  :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2035 : 26. Siječanj, 2009., 16:52 »
Pa, slažem se, nek netko sluša i oblači se kak oče, boli me kita. Al ono, isto tak nedavno sranje kaj je bilo su se zakačili metalci sa bojsima na ribnjaku kad je onaj bojs najebo. Oke, je da je došao provocirati i sl, al opet, onaj metalac ga je ubio. Nije li to malo čudno da stalno problemi s njima?  :solidus:
Ubiše nas bre vručina.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2036 : 26. Siječanj, 2009., 16:59 »
omfg.
kaj bi ja cajkaše trebao klat onda,samo zato kaj mrzim njihovu pojavu i glazbu?
ak te ne diraju,ko ih jebe.
vrijedi za sve,kulturu,subkulturu,rasu,pickumaterinu.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2037 : 26. Siječanj, 2009., 17:36 »
Oke, je da je došao provocirati i sl, al opet, onaj metalac ga je ubio. Nije li to malo čudno da stalno problemi s njima?  :solidus:

Živciraju me ovakve izjave. Zato jer, kako da je tebi dokažem da si idiot?
Mislim, ne tebi sad konkretno, već općenito.

Je, čudno je, iz ovog razloga:
A da nisu problem zatucani ljudi kojima ovi gore spomenuti smetaju? Ne sječam se kad je neka metalčuga napala nekog huligana i slično  :tired:

Općenito, jako me živcira debilizam kojim odiše krcato ljudi.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2038 : 26. Siječanj, 2009., 17:37 »
omfg.
kaj bi ja cajkaše trebao klat onda,samo zato kaj mrzim njihovu pojavu i glazbu?
ak te ne diraju,ko ih jebe.
vrijedi za sve,kulturu,subkulturu,rasu,pickumaterinu.
Pa to i ja kažem. Oke je diskriminirati za sebe. Ali nije oke diskriminirati javno. Imaš pravo na svoje mišljenje i imaš pravo mrziti pol zemaljske kugle. Tvoja stvar. Ali ići prebiti nekoga zato što se neslažeš sa njegovim uvjerenjima je idiotizam. To sve stoji. Ali isto tako i stoji da u zadnje vrijeme puno toga ima sa alternativcima, mada i to u globalu nema veze jer ima nekolicina polupismenih debila kojima je dobar izlazak hodat po gradu i prebit nekoga, i da nema alternativaca to bi bio netko drugi. Netko drugi koji se nezna postaviti kak treba.
Ubiše nas bre vručina.

*

PiCcC

  • *
  • 87
  • Boo!
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2039 : 26. Siječanj, 2009., 17:58 »
Jebeni Filip Brkić sa svojim glupim komentarima tipa: "čini se da će ovo bit čist pogodak" dok lik ide sam u jebenu KONTRU! a vratar mu stoji na udaljenosti od 5 metara..
Otkrio si mi Ameriku Brkiću, svaka ti čast, e  :tired:
Di si, di si :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9