HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869224 Hitova
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2235 : 06. Veljača, 2009., 14:17 »
Kolko sam skužio, to je igrićev hometown sad. :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2236 : 06. Veljača, 2009., 14:23 »
kolko sam glup me zivcira. natjecanje iz povijest kao 5 osoba povezat s pojmom koji ih opisuje. i 7 ponudenih i ja zabrijem da treba svih 7 pojmova povezat nisam skuzio da su visak i tako je napoleon vojskovođa i slikar :tired: isto tako treba citat zadatke. jel najme iako nema logike kronoloski pored u kojem se najmlade oznacava s 5 a najstarije s 1 a ja sam obrnuto :tired: :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2237 : 06. Veljača, 2009., 15:29 »
ko škrtari?  :wildboy:

naravno da ti je u "špiri" najbolja kad ti natrpa nekog rendom sira i parizera ono gore. Evo ti link pa si kupi nešto  :wildboy:

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_w_h_?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Ukus&x=0&y=0

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, kako si sad kul.  :tired: ti imaš linkove


da, grgure, random sira i parizera. da...  :tired:

priznaj da samo sereš.

karijola je skupa, a pica nije niš posebno. čak štoviše, skupa je za tu cijenu. to sam mislio kad sam spomenuo škrtost. za tu cijenu trebali bi stavit isusa gore.

s druge strane, jebeš pizeriju koja ima tri i po različite pice. sa šunkom, sa sirom, i sa tri vrste sira. jebeno.  :tired:

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2238 : 06. Veljača, 2009., 15:40 »
znači
natrpanost stvarima > okus ?
 :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2239 : 06. Veljača, 2009., 15:46 »
skupa je za tu cijenu. to sam mislio kad sam spomenuo škrtost. za tu cijenu trebali bi stavit isusa gore.

skupa je za tu cijenu.(značenje  :thumbs: )
al ajde...
promotrimo malo cijene u dućanima. jeli skuplji "pizza sir" u konzumu (il tak neš..) koji se prodaje po kilama ili mozzarela?
kečap ili rajčice?

ono, kralju, nemogu dat cijenu koda stavljaju gaudu na pizzu jer nebi zaradili ništa. I čak je 5 kuna skuplja od svih ostalih pizzerija u zagrebu, a bolja je dovoljno dosta da im dam tih 5 kuna za poštenu pizzu di me neće otrovat količina masti koja pluta okolo.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2240 : 06. Veljača, 2009., 17:33 »
znači
natrpanost stvarima > okus ?
 :wildboy:

to kaj si rekao nema smisla. stvarno.

ono što se stavlja na picu; količina, omjer, i okus toga je ono što pici daje smisao. ako ti je smisao pice u tijestu onda jedi mlince... ili pogaču.

skupa je za tu cijenu. to sam mislio kad sam spomenuo škrtost. za tu cijenu trebali bi stavit isusa gore.

skupa je za tu cijenu.(značenje  :thumbs: )
al ajde...
promotrimo malo cijene u dućanima. jeli skuplji "pizza sir" u konzumu (il tak neš..) koji se prodaje po kilama ili mozzarela?
kečap ili rajčice?

ono, kralju, nemogu dat cijenu koda stavljaju gaudu na pizzu jer nebi zaradili ništa. I čak je 5 kuna skuplja od svih ostalih pizzerija u zagrebu, a bolja je dovoljno dosta da im dam tih 5 kuna za poštenu pizzu di me neće otrovat količina masti koja pluta okolo.

krivo sam se izrazio. skupa je s obzirom kaj i kolko ti stave gore pizdarija.

a kaj se tiče masti, da. pica mora bit bar malo masna, inače ispada ko da jedeš suhe mlince s rajčicom i sirom.

tako da, pica u špiri owna karijolu. plus, tamo ima čak 10 različitih vrsta. tak da moš i eksperimentirat.  :clap:

uglavnom, u svakom slučaju jedite pice kakve god oćete, sve je to stvar ukusa, ali mi ide na kurac kostantno hvaljenje nečeg tako voewa poput pice u karijoli.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2241 : 06. Veljača, 2009., 18:25 »
ti si taj koji je woeva i koji ne shvaćaš što je dobro. :(

karijola > sve

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2242 : 06. Veljača, 2009., 18:55 »
Citat:
ono što se stavlja na picu; količina, omjer, i okus toga je ono što pici daje smisao.

da, upravo je i to savršeno u karijoli. nema šanse na svijetu da je ikakva pica od gaude bolja od one od mocarele. nemoguće je. to samo ti ne shvaćaš jer ti okus nije bitan. fali ti kvalitet.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2243 : 06. Veljača, 2009., 20:48 »
Kad god se igric pojavi svi mu nesto seru :wildboy: :ave:

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2244 : 06. Veljača, 2009., 21:41 »
Biver je neshvaćena osoba. :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2245 : 06. Veljača, 2009., 21:42 »
Davor je najkralj ikad.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2246 : 06. Veljača, 2009., 21:45 »
živcira me kad želim nešto napisati tu, ali se ne mogu sitit ničeg. :wildboy:

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2247 : 07. Veljača, 2009., 02:44 »
ti si taj koji je woeva i koji ne shvaćaš što je dobro. :(

karijola > sve

ti si taj koji je woeva i koji ne shvaćaš što je dobro. :(

pimpek > karijola


kad napišeš rečenicu poput ove gore argumentiraš kurac na batini. to sam isto tako ja mogao napisat, ali nisam, jer marim za dobru, argumentiranu diskusiju. nisi mi ništa dokazao rečenicom u kojoj kažeš da ja ne shvaćam što je dobro. možda ti ne shvaćaš. ha? ha? možda je vaša percepcija zakurac  :(

Citat:
ono što se stavlja na picu; količina, omjer, i okus toga je ono što pici daje smisao.

da, upravo je i to savršeno u karijoli. nema šanse na svijetu da je ikakva pica od gaude bolja od one od mocarele. nemoguće je. to samo ti ne shvaćaš jer ti okus nije bitan. fali ti kvalitet.  :wildboy:

ko kaže da je mocarela ultimativni sir koji ima skill u okusu za pedeset (nečega) veći od svih ostalih sireva.

mocarela je kul, ali nije dovoljno kul da bi mi netko picu tijesta debljine sušenih mlinaca i jedne rajčice koja košta onak 2 kn na koju metne začina u vrijednosti 50 lipa i mozarele od 10 kn naplatio 40... tako da ona priča o tome kak je karijola skupa zbog sastojaka ne drži vodu.

pica tamo je skupa baš zbog ovakvih alternativnih šabana poput vas dvojice koji se nabrijavaju na profinjenost, mocarelu i baby rajčice...

na kraju, zadnjom rečenicom: "fali ti kvalitet", samo potvrđuješ sve što sam rekao...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2248 : 07. Veljača, 2009., 04:00 »
Koga briga? :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2249 : 07. Veljača, 2009., 09:56 »
daj weky  :wildboy:
da, otišo bi u restoran na odrezak za 150 kuna.  :tired:

Onak, 99 posto hrane spada u junk food. Koda kažeš da lazanje nemogu biti mamojebena stvar jer su junk. Nemoš uspoređivat stvari poput hamburgera sa jebenom pizzom, koja ima jedno 30 puta više potencijala. Onako, ako želim pojesti pizzu, normalno da ću izabrat po mogućnosti neku pizeriju koja je radi po što više izvornoj recepturi i sa kvalitetnim sastojcima. Da ovo je zvučalo gej al jebga.
Citat:
mocarela je kul, ali nije dovoljno kul da bi mi netko picu tijesta debljine sušenih mlinaca i jedne rajčice koja košta onak 2 kn na koju metne začina u vrijednosti 50 lipa i mozarele od 10 kn naplatio 40... tako da ona priča o tome kak je karijola skupa zbog sastojaka ne drži vodu.

opet si primitivo. Onak, kom je poanta tijesto na pizzi. Tijesto je tam da zadrži sir i umak. Bit pizze nije u jebenom tjestu. A ta rečenica bi se za tebe mogla preformulirat za razne stvari.  :wildboy:

ajd malo pogledaj cjenike po gradu. Šestica npr. Cijena pizze - 35 kn. Karijola - 40 kn. Naravno da je pizza kao takva skupa, ali sastojci u karijoli joj daju za pravo da bude skuplja od ostalih. Ne vidim što nije jasno.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9