HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869055 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2370 : 09. Veljača, 2009., 22:11 »
Znači ako predavanje nije zanimljivo nema potrebe da se ide na faks. Zašto si ti onda završio srednju?
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2009., 22:15 Wildboy »

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2371 : 09. Veljača, 2009., 22:15 »
@loky
..si ti jadan. :tired:

Uostalom, nije sve na svijetu stvoreno da bezkompromisno uživaš u tome.
Predavanja su zasigurno jedna od takvih stvari. Mada u globalu ti može biti zanimljivo, jer, ono, odabrao si taj i taj faks, valjda imaš neka zanimanja za njega.
Druga stvar je, kakve ja to komplekse i frustracije liječim kad sam ti reka da me živciraš? :tired:
Posebno iritira tvoj stav kao da si u pravu, i da nitko nebi triba ići na faks jer, eto, "dosadan je".
blah.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2372 : 09. Veljača, 2009., 22:15 »
Srednja je obavezna. A i nekako je normalno završiti srednju.
Ovo što su napravili s faksom je odvratno.
Sama riječ "studiranje" pada u vodu u ovakvom ustroju fakultetskog obrazovanja.
Ako nešto studiraš, znači da se baviš nečime, istražuješ, ideš po knjižnicama i sl.
Ova obavezna predavanja što nam ovi komunisti nametnuše pretvaraju visoko obrazovanje u govno.
Kolko naučiš na predavanju na koje moraš OBAVEZNO ići, a kolko doma?
A i to pretvaranje fakulteta u školu, nefunkcionira jer nema uvjeta za takav tip visokog obrazovanja  :approve

@waka
Na isfrustriranog sam mislio jer je blebnuo nekaj ili nadprosječno pametno što ja nemogu shvatiti, ili ispodprosječno glupo. Prije bih rekao ovo drugo.
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2009., 22:17 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2373 : 09. Veljača, 2009., 22:17 »
Srednja je obavezna.

Nije.  :tired:

Nadalje, koji si ti to faks završio kad toliko znaš o fakultetskom obrazovanju?

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2374 : 09. Veljača, 2009., 22:18 »
/edit, mae, ovo što je Wildy rekao :wildboy:

@waka
Na isfrustriranog sam mislio jer je blebnuo nekaj ili nadprosječno pametno što ja nemogu shvatiti, ili ispodprosječno glupo. Prije bih rekao ovo drugo.

Nema ništa ni glupo ni pametno u onoj izjavi, samo je rekao što misli, što je u ovom slučaju i činjenica. =D
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2009., 22:22 waka »

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2375 : 09. Veljača, 2009., 22:18 »
Da, al gle.

Fakulteti su opčenito sranje koje žifcira. Minimalno 5 godina potrošit na dosadno govno poput fakulteta, ne hvala.

Tebi je jasno da sa srednjom školom ne možeš postići previše?  :(
Dobro, možeš ako imaš veze ili beskonačno sreće i snalažljivosti.

Uostalom onak, ne uče svi matematiku na fakultetu.
U tome valjda i je poanta. Da izabereš faks na kojem te pripremaju da radiš nešto što voliš (ili misliš da voliš). A ako misliš to u stilu "da, ja želim to studirati i raditi u toj struci, ali hej, i tu postoje dva-tri predmeta koja mi se ne sviđaju", onda ne znam zašto itko uopće raspravlja s tobom.  :(

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2376 : 09. Veljača, 2009., 22:20 »
Da, i mene zanima koji je faks Loky završio. Ozbiljno.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2377 : 09. Veljača, 2009., 22:22 »
Šta vas boli kurac? Zbog ovakvih klipana će oni kojima je stalo do faksa dobijati bolje ocjene, po onoj nekakvoj krivulji  :thumbs:

I eto, ja npr volim predavanja iz matematike  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2378 : 09. Veljača, 2009., 22:23 »

Ova obavezna predavanja što nam ovi komunisti nametnuše pretvaraju visoko obrazovanje u govno.
Kolko naučiš na predavanju na koje moraš OBAVEZNO ići, a kolko doma?


Tko kaže da ti moraš dolazit na predavanja, upiši izvanredni faks. A ne trebaš ni dolazit na svako kad si redovni student.

A ova druga rečenica nema smisla jer naravno da se uvijek mora učiti doma. Gradivo je preopširno. I ono, kako su doma učio u srednjoj i osnovnoj tako ćeš i na faksu.
Ne kužim zašto bi to trebalo biti drugačije.
 :tired:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2379 : 09. Veljača, 2009., 22:25 »
Dečko, puno toga ti još trebaš naučiti, zato čkomi  :approve

haha, mister iskusni in da house. kako se slomim na ovakve komentare.  :ave:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2380 : 09. Veljača, 2009., 22:30 »
Ajd zdrava rasprava pa da se priključim.......

Kad sam radio praksu u INA-i bio je jedan čovjek od 40-tak godina koji je radio stvarno krvave poslove. Svaki dan mi je pričao o tome kako žali što nije upisao fax i kako razmišlja da ga sad upiše (to je bilo prije par godina). Onda me nakon par dana odveo u obilazak svog radnog mjesta. Labirint cijevi iz kojih svakih par sekundi iz nekog ventila izbije para pod nekih....a jebeš me ako nije bilo 120 decibela. Frajer je praktički gluh koliko radi tamo.
Onda smo otišli u ured od lika koji je "iznad" njega (šef, jel). Uđem u ured.....ne vjerujem da sam i dalje u istoj firmi. Ogromna bijela prostorija sa stolom u sredini na kojem je komp. Lagano klima radi (ljeto je bilo), muzika svira na radiju, lik sjedi na stolici i riješava križaljku. Frajer mi pokaže monitore, a na njemu nešto poput onog pipes screensavera na windoswima. Kad neka pocrveni on nazove ovog lika s kojim sam ja radio i on to ide sređivat.

Razlika između ta dva čovjeka? Ovaj u uredu ima fax, duplo bolju plaću i nema pojma zašto se cijevi crvene. Ovaj koji radi samnom ima srednju školu, sranje plaću i zna svaki dio postrojenja napamet.

Naravno, možeš ti i sa srednjom školom bit "uspješan"  ;)


edit : nisam ovako dug post napisao još otkad sam blog pisao  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2381 : 09. Veljača, 2009., 22:35 »
ovakvo loše mišljenje nisam dugo vidio (loki jel)  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2382 : 09. Veljača, 2009., 22:46 »
Ajd nađi osobu kom je zanimljivo na predavanju iz matematike recimo.
Ili na bilo kojem drugom predavanju. U tom je poanta, da je naš fakultetski sistem u kurcu  :thumbs:

fakultetski sustav je u kurcu pa zato predavanja nisu zanimljiva  :hihi:
sustav malo je u banani dok se ova bolonja ne sredi kak spada, al zanimljivost predavanja nema veze sa time. to je do pojedinca jebemumater.
il ti je zanimljivo ili nije.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2383 : 09. Veljača, 2009., 22:52 »
Znači, završiš fakas, imaš osigurano radno mjesto, veliku plaću i posao ti je uvelike lakši od onoga tko nije zavržio faks?
Gluposti  :tired:
I sa završenim faksom moraš imati sreće da bi uopće i dobio posao (znam gro ljudi koji imaju faks i nemogu nać posao da ga jebeš), a što se tiče ovoga za puno veću plaču, mislim zbilja... Je, istina je da se nekima i posreči pa dođu na takvo mjesto gdje je stvarno dobro plačeno VSS i sl. Ali više je onih koji rade za manje od 5000 kn mjesečno sa faksom.
Do sad sam promjenio prepun kurac poslova i samo netko tko nema previše iskustva sa puno ljudi različitih profila može misliti da završetak faksa rješava sve probleme.
BRAVO  =D>
Druga stvar, što je ixy rekao, da bez faksa nemaš velikih mogučnosti...
Imaš hrpetinu poduzetnika koji nemaju NIKAKVU školu završenu. NI OSNOVNU.
Za bit poduzetnik ti netreba nikakvo fakultetsko obrazovanje, a dok god ti je netko gazda, nemaš prevelikih mogučnosti jer samo šibaš po narađenjima.
A danas ti za firmu nije potreban nikakav faks nego 10000 kn.
 Ma ugl  :wildboy:
Ubiše nas bre vručina.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2384 : 09. Veljača, 2009., 22:54 »
ti si kreten brate.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9