HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869661 Hitova
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2415 : 10. Veljača, 2009., 00:36 »
živcira me što wildy ima kurac


al ozbiljno
:ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
Ubiše nas bre vručina.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2416 : 10. Veljača, 2009., 00:43 »
ne znam...

složio bi se u nekim stvarima s lokyem, al ipak nemreš reć da je faks zakurac. stvarno je onakav kakvog ga prihvatiš.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2417 : 10. Veljača, 2009., 00:47 »
Treba biti pametan u životu!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2418 : 10. Veljača, 2009., 00:49 »
Treba biti pametan u životu!
Faks ti to negarantira  :wildboy:
Ima ljudi koji završe faks a glupi su ko telad  :wildboy:
Ubiše nas bre vručina.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2419 : 10. Veljača, 2009., 01:01 »
faks ti barem garantira da neces bit cigan  :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2420 : 10. Veljača, 2009., 01:11 »
Faks = pica?  :wildboy:
Why is your...

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2421 : 10. Veljača, 2009., 01:11 »
Al zanimljivo je kako se ovi dotepenci koji samo znaju reći "kreten si", "retardiran si" i sl isključe kad rasprava krene u dublje smjerove, Nadam se da bar onda shvate koliko su maloumni što pišu takve stvari i nastoje omalovažavati bez da imalo promisle.

ispada da sam sebe prozivaš kretenom, jer te nigdje nisam tako proglasio. šteta što nisi uspio povezat alternativnost s tvojim sranjem o faksu. to je sve što sam ti ja rekao. al ae povlačim se, jači si od mene, ipak sam dijete koje zna kurca o teškom životu.


*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2422 : 10. Veljača, 2009., 01:13 »
Daj od slušaj tog frusciantea i kad odrasteš javi mi se.  :thumbs:


Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2423 : 10. Veljača, 2009., 01:13 »
ok  :D :D

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2424 : 10. Veljača, 2009., 01:15 »
Reko sam kad odrasteš, jel ti znaš čitat? Svašta s ovom djecom danas.  :tired:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2425 : 10. Veljača, 2009., 01:32 »
Ide mi na kurac, NEOPISIVO, što neki ljudi svoje mišljenje poistovjećuju kao generalno objektivno i onda uvjeravaju druge kako to 'mora tako biti', jer drugačije ne može. Pogotovo kad je vezano uz umjetnost.  :tired:

Primjerice, imamo Beethovena i majmuna kao dvojicu glazbenika. Ako ja više volim slušati majmuna i meni Beethoven predstavlja smeće i šrot, onda je to zato jer ja volim slušati majmuna a Beethovena ne volim. I živcira me kad me netko uvjerava da ne poznajem vrijednosti toga, da sam malouman, da sam ovako da sam onako. Živcira me kad se konstantno uzdiže nešto zato jer je KULTNO (većina ljudi ni ne zna što 'kultno' znači), i onda obezvrijeđuje druge samo zato jer isti, gle čuda, umjetnost kao takvu doživljavaju subjektivno. Oh noes. -_-

Bogte ono, ako je meni Minesweeper bolji od Final Fantasya, majmun od Beethovena i tako redom u mjuzi, filmu i književnosti, onda jebemu led i sve što postoji, meni je to bolje, vrijednije, i ne vidim u čemu je jebeni point dokazivanja meni kako sam ja malouman jer ne shvaćam vrijednost Beethovena, Citizen Kanea, James Joyca i tako redom.

Da se razumijemo volim i Beethovena i FF i Wellsa, samo dajem primjer. Ali ako mi netko kaže, kaže, KAŽE da mu je nešto bolje od nečeg što je meni svetinja, pa jebote led, onda je to tom čovjeku bolje jer mu je bolje, koga boli k za vrijednosti nečega ako će kroz život ionako češće konzumirati nešto drugo.

Iz ovoga proizlazi da ne volim ljude koji svoje mišljenje zapakiraju u objektivno i prema tome de facto ispravno pa onda mene rešetaju s istim dok ne ubijem nekoga. Pogotovo me živcira kad me netko uvjerava zašto je nešto, opet, od umjetnosti, dobro ili veliko ako sam ja na prvu rekao da mi se ne sviđa.

Gadi mi se što, evo još jedan primjer, je meni recimo  GTA serijal apsolutni šrot, neigriv i naporan do neba i natrag, i onda me netko KONSTANTNO uvjerava da ja nisam u pravu jer MOJE MIŠLJENJE, vjerojatno jedina stvar na svijetu koju istinski posjedujem, nije ispravno.

Živcira me kad netko generalizira stvari i općenito kad netko pametuje o nečemu o čemu nema pojma. Živcira me površnost koju pojedini inteligentni ljudi imaju pogotovo kod takvih stvari, jer kako su svjesni svog intelekta i znanja, valjda misle da su neke stvari smeće iako su primjerice čuli samo jednu rock/trance/ambient/metal/pop pjesmu, te dojam o ČITAVOJ (sub)kulturi iznesu pomoću svog spomenutog IQ-a, te žive u uvjerenju kako su oni u pravu, a svi ostali nisu.

Iritira me to. ''Kako možeš reći da je Star Wars smeće, znaš li ti u kojim je uvjetima nastajao, znaš li da je Lucas otpustio sve djelatnike i zaposlio studente, znaš li ti...''

Stvari dijelim na one koje mi se sviđaju i koje mi se ne sviđaju, a logično je istražiti ponešto o svakoj, pogotovo o ovima koje ti se sviđaju. Ako sam pogledao sve Star Warse, pročitao i naslušao se svega i svačega o tom serijalu, a isti mi predstavlja smeće, onda mi isti nije smeće zato jer sam ja glup, malouman ili zakinut, već IMAM SVOJE MIŠLJENJE O PROIZVODU UMJETNOSTI KOJE TEMELJIM NA KONZUMACIJI ISTOG.

Ono, nervira me to razuvjeravanje i pilanje, ispada ko da postoji neka lista savršenih stvari koje su po difoltu bolje od drugih i automatski mi se moraju više svidjeti. Daleko od toga da sam kompetentan reći koliko je nešto bolje ili ne, ali jebo te led, ako mi se nešto SVIĐA, onda ću to čitati/igrati/slušati/gledati, ne zato jer je OMFG!!1 proizvod, nego zato jer mi odgovara.

Lako za povremene internet raspravice i trolanja, stvarno me živcira kad s nekim počnem o tako nečemu i onda mi se ispire mozak. Bog te ubio ono.  :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2426 : 10. Veljača, 2009., 01:32 »
u moje vrijeme su djeca znala tko je glavni, danas je to sve otislo u pizdu wildyevu :wildboy:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2427 : 10. Veljača, 2009., 01:40 »
Ne mere tako.

živcira me što wildy ima kurac

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2428 : 10. Veljača, 2009., 01:45 »
jeboga isus.

koga će neka  firma prije zaposlit,nekog s faksom il nekog sa srednjom? I to što si ti loky lijeno govno kome se ne da učit i vrhunac intelektualnog "rada" je pročitat dijalog u bioshocku to je tvoj problem.  :tired:

Čisto sumnjam da je naprimjer faca lud za mehanikom i svršava na sam spomen imena il da ovi filozofi uživaju čitajući ova filozofska govna,al vrijedi se pomučit,ak želiš bar nešto postić u životu,osim bit drkaroš

Al je,može se i bez srednje,primjer moj rođo,sadio je travu u njemačkoj,sad ima građevinsku firmu od 15-20 bosanaca,ima dva ML-a,dve kuće na moru itd. samo pitanje je na koji je način to postigao
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2429 : 10. Veljača, 2009., 01:49 »
Al je,može se i bez srednje,primjer moj rođo,sadio je travu u njemačkoj,sad ima građevinsku firmu od 15-20 bosanaca,ima dva ML-a,dve kuće na moru itd. samo pitanje je na koji je način to postigao

u međuvremenu magistrirao  :tired:


:dancing:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9