HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869769 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2460 : 10. Veljača, 2009., 20:53 »
edit
Sad vidio n00bov post na prošloj stranci. Suptilo me kopirao s kolumne. :wildboy:

NE SERR. ;D

EDIT: Ok, zaboravio sam što sam napisao i nisam siguran jesam li ja ovo gore natipkao. Zbunjen sam.

Onak, postoji misljenje i ukus, sl postoji i kvalitet. Ak se tebi nesto ne svidja ne znaci da je nekvalitetno smece, vec da ti se ne svidja i to je to.

Pa to i govorim cijelo vrijeme, to je neko moje mišljenje za koje i imam neke razloge. Ne kužim ljude koji mi ulete i onda me razuvjeravaju jer je to što ja mislim pogrešno. Ono, ne kažem da to JEST smeće, ali meni se ne sviđa, neću konzumirati i ćao, bok, čemu frka. Ne sviđa mi se, neću i to je to, čemu sad uvjeravati me kako sam ja u krivu i tako redom.  :wildboy: :wildboy:


« Zadnja izmjena: 10. Veljača, 2009., 21:09 n00b »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2461 : 10. Veljača, 2009., 21:48 »
isuse, kako poludim kad cijeli dan učim neku pizdariju i znam, uvjeren sam da ću sutra to na ispitu past.  :tired:

jer naime, to nisu jednostavne činjenice poput "što je demokracija?" (kao što sam mislio kad sam upisivao predmet), to su filozofske rasprave machiavellija i j.j. rousseaua o strastima i interesima (što god to značilo u politologiji, naime još nisam došao do tog odgovora a pročitao sam knjigu i interpretaciju knjige  :tired: ). rečenice poput:

Nema dakle strasti koja može kontrolirati probuđenu sklonost, već to čini sklonost sama mijenjajući smjer. Do te promjene nužno mora doći nakon i najmanjeg razmišljanja; jer, očito je da se strast mnogo bolje zadovoljava unutar ograničenja nego na slobodi, te da, čuvajući društvo, mnogo brže napredujemo u stjecanju posjeda nego usamljeni i napušteni...

rekoh, jebemti kurac, kaj to znači  :tired: nepovezane rečenice, besmislene sintagme... govno, govnasto od uvoda u političku znanost i jebenog kursara govnastog.  :tired: da sam htio studirat politologiju odabrao bi politologiju, ne novinarstvo. ali ne, po statutu faksa, svaki učenik mora po semestru položit jedan predmet sa politologije, jer naime, to ima smisla... sa tim znanjem ću postat vrhunski novinar jer ja znam onakve rečenice napamet. i naravno da će me taj jedan predmet iz politologije jebat do kraja studija novinarstva...

jebem ti mater novinarski fakse. u biti, ne novinarski fakse. jebem ti mater politologijo ko te izmisli da te jebem.  :tired:

odustao sam od učenja...  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2462 : 10. Veljača, 2009., 21:50 »
Ne znam, meni se baš čini zanimljivo to.
Izaziva. :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2463 : 10. Veljača, 2009., 23:03 »
Beaver, koja si godina?
Imam tam frendiča...  :solidus:
Ubiše nas bre vručina.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2464 : 10. Veljača, 2009., 23:48 »
prva
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2465 : 11. Veljača, 2009., 00:13 »
 :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2466 : 11. Veljača, 2009., 19:17 »
kad se skupimo pod velikim odmorom, a ja sa mini slancima i svi odma oko mene se skupe ko strvinari. ko da nemaju 2 i pol kune

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2467 : 11. Veljača, 2009., 20:56 »
Ne sviđa mi se, neću i to je to, čemu sad uvjeravati me kako sam ja u krivu i tako redom.  :wildboy: :wildboy:
Nasilni vegetarijanci :wildboy: :wildboy:

Eda, FERovci i njihov "nemoj upisat fer, pretesko je i treba se puno ucit" attitude :tired:
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2009., 21:06 dibek »

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2468 : 11. Veljača, 2009., 21:06 »
Idioti u vlaku koji nisu čuli za slušalice. I da je bar bio samo ejdan mob. :wildboy:

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2469 : 11. Veljača, 2009., 21:50 »
Desil' se tebi u životu ikad nešto lijepo, što te ne živcira? :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2470 : 11. Veljača, 2009., 21:58 »
Otkud ti taj dojam? :wildboy:


Da se nadovežen na prijašnji post, bio bih sretan da se uvede kontroliranje prokreacije i sterilizacija retardiranog stanovništva, ako ne i terminacija. Danas u vlaku sam se naslušao tuđeg glazbenog neukusa jer je hip i urbano puštat smeće na mobitel. Naravno, nije bilo riječi samo o jednom. Neke retardirane klinke su puštale neko pisarovićlike govno, neki imbecili neke zagorske i cajke, a baba koja je sjela kraj mene je onda povodom toga osjetila poriv i pravo da i ona neš pusti i pokaže mobitel spomenutim klinkama i smiješi se kako je urbana i mladolika time postala poput njih.

Činjenica da nisam na čelu svijeta je čista nepravda.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2471 : 11. Veljača, 2009., 21:58 »
Živciraju me potpuno nepismeni ljudi. Okej, ajd ak ne staviš svaki put zarez gdje treba ići ili fulaš tu i tamo koje ije i je ili č i ć, ali kad netko ne zna koristiti interpunkcijske znakove, a k tome još ima i milijun pravopisnih grešaka...  :wildboy:

I živciraju me online tekstualne igre tipa Ogame.
Ne bi me uopće živcirale (klonim ih se koliko mogu) da moj brat ne igra valjda sve koje postoje. I onda, naravno, svakih deset minuta mora otić na sve te igre i poklikat šta već treba. Ide mi već na živce to.  :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2472 : 11. Veljača, 2009., 22:04 »
Ide mi na kurac moja ljenost u zadnje vrijeme. Baš mi se kurca neda :(

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2473 : 11. Veljača, 2009., 22:07 »
a ne jebote.. nisam tako knjige od početka polugodišta  :wildboy:

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2474 : 11. Veljača, 2009., 22:24 »
a ne jebote.. nisam tako knjige od početka polugodišta  :wildboy:
drito. nemrem se prisilit jednostavno, a prvo polugodiste sam kao bio dobar :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9