HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869988 Hitova
*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2565 : 19. Veljača, 2009., 21:36 »




Što je najgore, ti ljudi su toliko glupi da oni neČe da idu u školu i mrze školu iako u biti znaju da će im to jednom doniti kruh ALI NE, BOLJE JE GLADOVATI H3H3 ŠTO SMO LOOOODII POZDRAV 2.C IZ TRGOVAČKE NAJAČI SMO!1
Ne znam kako bih to bolje pojasnio.

Pače, da;
škola je največe đubreto,retardirano,jebeno,zasrano,alkoholno,govnarsko,smeće,šrot.točka. :wildboy:

Živciraju me. :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2566 : 19. Veljača, 2009., 21:38 »
svi se kad tad opamete. tko se ne opameti skuplja boce, žica za drogu ili živi na grbači bogatih staraca.

zato, I couldnt care less :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2567 : 19. Veljača, 2009., 21:41 »
Mene bi bilo sram da me nakon faksa/škole još uvijek starci oblače i hrane  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2568 : 19. Veljača, 2009., 21:42 »
Ja bi bio presretan :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2569 : 19. Veljača, 2009., 21:43 »
i ja.









kad bi imao bogate starce koji će mi to dopuštat :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2570 : 19. Veljača, 2009., 21:44 »
Upravo to :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2571 : 19. Veljača, 2009., 22:32 »
Mene bi bilo sram da me starci nakon srednje škole hrane i oblače, jer sam psihički, fizički i zakonodavno sposoban za to.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2572 : 19. Veljača, 2009., 22:33 »
A ako ideš na faks?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2573 : 19. Veljača, 2009., 22:38 »
Opet si sposoban zarađivati dovoljno za sebe. Imaš dovoljno vremena bio redovan ili izvanredan.
Ali eto, prosječna faks drkadžija misli da je dovoljno upisati fakultet i studirati do 25-27 na trošak roditelja.
Mene bi osobno bilo sram sa deset zdravih prstiju ovisiti o roditeljima.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2574 : 19. Veljača, 2009., 22:42 »
Ne znam, ok mi je da se studenti uzdržavaju, mada mislim da bi ikakve skupe egzibicije tipa koncerti putovanja gaće od iljadu kuna trebali sami zaraditi.

Ali svakako bi mi bilo glupo svirat kurcu do 30 godine ne radeći ništa na račun roditelja. :(

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2575 : 19. Veljača, 2009., 22:45 »
Sam si plaćam fax i radim x poslova, trebaš mi vidit crno ispod očiju  :thumbs:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2576 : 19. Veljača, 2009., 22:46 »
A dobro sad faks. Ono jebiga, da sam ja roditelj, meni nebi bilo teško sponzorirat klinca da studira, ipak e to ulaganje u njegovu budučnost.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2577 : 19. Veljača, 2009., 22:46 »
+1 na waku.

Ne znam, pokušavam se staviti u poziciju roditelja. Meni se nekak čini da bi prije uzdržavao svoje dijete na faksu nego da ga tjeram da si sam zarađuje za život. Naravno, ako je ozbiljan/na.
A i ono, ovisi na šta sve misliš pod "uzdržavanje". Cjelokupne troškove (režije, plin, struja, hrana, odjeća, faks i tak to) ne možeš sam plaćati. Bar ne koliko ja znam. Jedino da sletiš neki super posao dok si još na faksu.

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2578 : 19. Veljača, 2009., 22:51 »
Da, slažem se sa Blasterom, Ixyem ( koji se slaže samnom :wildboy: )
a i eto, pohvalno od tebe damire, tj Natko, iskreno, i ja planiram akobogda da se negdi upišem što manje ovisiti o roditeljima.

I imam plan, zaposlit ću se kao čuvar mrtvačnice preko noći, čuo sam da to nitko ne voli, a da je plača dobra, a zapravo ništa ne radiš u biti, osim što, eto, čuvaš mrtve.
Što je zapravo bonus, jer mrtvi ljudi su dobri ljudi. :wildboy: ( o mrtvima sve najbolje, jel )

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #2579 : 19. Veljača, 2009., 22:52 »
Da, slažem se sa Blasterom, Ixyem ( koji se slaže samnom :wildboy: )
a i eto, pohvalno od tebe damire, tj Natko, iskreno, i ja planiram akobogda da se negdi upišem što manje ovisiti o roditeljima.

I imam plan, zaposlit ću se kao čuvar mrtvačnice preko noći, čuo sam da to nitko ne voli, a da je plača dobra, a zapravo ništa ne radiš u biti, osim što, eto, čuvaš mrtve.
Što je zapravo bonus, jer mrtvi ljudi su dobri ljudi. :wildboy: ( o mrtvima sve najbolje, jel )

Još ako imaš nekrofilske porive  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9