HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870724 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3435 : 09. Lipanj, 2009., 19:47 »
Braniš Fejsbuk?
Ono, od svih stvari baš fejsbuk? Jebemu.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3436 : 09. Lipanj, 2009., 19:51 »
 :tired:

Ti si prljavi hejter.
I kad dođe ženska (ona alternativna) iz razreda i upadne s pitanjem: "Kakvo je vaše mišljenje o tome da papa ima fejsbuk?" (zaboravih reć, katolkinja je, naravno). Ona, naravno, sere po tome, iako je fejsbuk VIDJELA nikad. Na pitanje zašto je fejsbuk tolko zlo, odgovor je "zato jer bacaš vrijeme koje bi mogo konstruktivno iskoristit".  :wildboy:

Ne bi bilo niš čudno da ona svoje slobodno vrijeme ne koristi za sjedenje na terasi, ispijanje kave i razmišljanje. HEJ! ;D
Ista stvar se može reć za apsolutno sve što radiš u slobodno vrijeme.  :tired:

I stvarno, što je tolko loše kod fejsbuka?  :wildboy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3437 : 09. Lipanj, 2009., 19:57 »
I stvarno, što je tolko loše kod fejsbuka?  :wildboy:

Ixy među preporukama prijatelja.
Mrš kujo!
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3438 : 09. Lipanj, 2009., 20:04 »
Lažeš.  :hihi:

Facaa, nemoj ić argumentima tipa "hrpa emo i retardirane dječurlije".  :winknkiss:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3439 : 09. Lipanj, 2009., 20:18 »
1.) Ne vidim osobno potrebu za istim
Kao frendovi ovo ono. Ko god me želi vidjet, jebat šta već me može i nazvat il poslat poruku. Ono.

2.) Privatnost lajkam relativno, jel.
Uz to, jebeni Orwell je bio u krivu. Smatrao je da će nam Big Brother bit nametnut..al zapravo, mi ga sami dobrovoljno prihvaćamo.

3.) Ne volim kad neto zarađuje preko mene...a da neam pretjerane koristi od toga. A to fejsbuk i je, stoj za proizvodnju love.


Dovoljno?
 :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3440 : 09. Lipanj, 2009., 20:34 »
1. Ne vidiš potrebu? Super. Al imaš MSN (oke, nisi često online, al ae... koristiš ga)
Pa ni ja ne visim na tome često, ono. Al recimo, imam sestričnu iz Njemačke. Nije baš da mi se da zvat u njemačku, a ovak se mogu čut s njom.

2. Pa ne moraš bit retaj i stavljat apsolutno sve podatke, kvragu. Ista stvar s forumima.  :wildboy:

3.  :wildboy:
Ne znam.


*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3441 : 09. Lipanj, 2009., 20:48 »
 :hiha: :hiha2:
Pomalo me živciraju. Uklonite ih, sad ih skoro svi abjuzaju.
Enivejz, danas se sjetim riječi "šmokljan", i zapitam se što bi ta riječ trebala predstavljati, odakle uopće ta riječ i tko ju je prvi počeo koristiti.  Naživcirala me ta riječ sasvim pristojno.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3442 : 09. Lipanj, 2009., 20:49 »
3.) Ne volim kad neto zarađuje preko mene...a da neam pretjerane koristi od toga. A to fejsbuk i je, stoj za proizvodnju love.

lol....fejsbuk kao kompanija kurca neće zarađivati još godinama. Ljudi koji pišu aplikacije (tj. igre tipa Poker) za fejsbuk....e to je druga priča. Htio ti to ili ne uvijek će netko zarađivat na tebi.

Ja osobno nemam ništa protiv fejsbuka, dapače. Cijeli servis je prebolesno napisan s tehničke strane i sve radi bezprijekorno. Korisnici, s druge strane, mi smetaju. Kvizovi tipa "Koji si francuski komad pokućstva iz 17. stoljeća?" i takve pizdarije su mi dosta zgadile sve to.

Problem je u ljudima koji ga koriste, ne u servisu.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3443 : 09. Lipanj, 2009., 20:53 »
Pa ono i država zarađuje na tebi  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3444 : 09. Lipanj, 2009., 20:59 »
3.) Ne volim kad neto zarađuje preko mene...a da neam pretjerane koristi od toga. A to fejsbuk i je, stoj za proizvodnju love.

lol....fejsbuk kao kompanija kurca neće zarađivati još godinama. Ljudi koji pišu aplikacije (tj. igre tipa Poker) za fejsbuk....e to je druga priča. Htio ti to ili ne uvijek će netko zarađivat na tebi.

Ehm, ne. :wildboy:

Jerbo, informacije = moć = lova.

Čist da znaš, skuplje je oglašavati se na fejsu neg prek državnog radija.
I ne, ta lova ne ide tipovima koji rade poker aplikacije.  :tired:



Pa ono i država zarađuje na tebi  :wildboy:

Loša usporedba. Jer ej, policija, sudstvo, infrastruktura, zdravstvo, školstvo...bla. Od tog iam koristi.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3445 : 09. Lipanj, 2009., 21:00 »
Teoretski, koju god stranicu na internetu posjetiš a da ima reklamu, zarađuje na tebi.  :wildboy:

A nije da imaš koristi od HCL-a i takvih baš...

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3446 : 09. Lipanj, 2009., 21:05 »
@faca
Jel ti znaš koliko dođe dedicated server koji provajda sve te terabajte slika koje uploadavaju korisnici? Onako....facebook ima više slika nego imageshack ili flickr. :wildboy:

Da ne spominjem developere koji stalno rade na sustavu, a ni marketinški plan facebooka još nije u potpunosti razvijen. Pogle twitter....uzalud oni imaju milijune novih korisnika mjesečno kad nemaju marketinški plan. Počet će stvarat profit tek za godinu-dvije ako i tad.

Oglašavanje preko državnog radija. Više se isplati kupit plinski pištolj i metak i propucat si glavu.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3447 : 09. Lipanj, 2009., 21:11 »
@Ixy: Adblok  :hug.
Gle, naravno. Al želim maksimalno smanjit reklame oko sebe. Dosta mi ih po svuda. Ne da mi se i dobrovoljno izlagati njima.



@Damire. To je sve nevažno. Ti si firma. Imaš detaljne informacije. Dobar dan, idealna si marketinška platforma. Vrijednost ti je beskonačna. Jerbo, možeš prezentirati neki proizvod točno definiranoj ciljanoj skupini. Mokri san svakog kripla u marketinškoj agenciji.


Umanjuješ mi vrijednost radija. Državni radio: pokrivenost cijele države. Više slušatelja neg internet korisnika. Plus, radiju se više vjeruje. I ne, ne žive svi jebeni ljudi u državi u gradu.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3448 : 09. Lipanj, 2009., 21:17 »
Adblok je najveće smeće ikad (s aspekta web developera). Ako svaki dan konzumiraš besplatan sadržaj određenog portala, zašto nebi pogledao/kliknuo na njihov oglas kad će to njima donest zaradu, a tebe ne košta APSOLUTNO NIŠTA? Ja svoje tutorijale dajem đabe, kao što i HCL daje recenzije.

@Damire. To je sve nevažno.

ok, sorry  :hihi:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #3449 : 09. Lipanj, 2009., 21:18 »
 :tired:

Čitaj u kontekstu.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9