HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869122 Hitova
*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4065 : 14. Srpanj, 2009., 11:49 »
U nekim kafićima sam vidio da ekipa to pije. Pa me deprimiralo pored moga Nessa sa vanilijom i cedevitom.  :hiha:

Mislim da sam vidio na cjeniku oko 4-5 kuna.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4066 : 14. Srpanj, 2009., 11:50 »
Aono, priznajem valjda. Pogotovo ako je crtano preko tableta. A vjerujem da tako crtaju svi ti koji crtaju te spajdermene i to. Nemoš to mišem.

Jedino mi je malo glupo kod svega toga što u photoshopu ipak postoji undo i sve to, tak da možeš izmijenjivat sliku koliko god želiš, pa ti možda i ne treba toliki skill koliki bi ti trebao da to na platnu slikaš.
pa blago rečeno. + ne moraš znat ništa o mješanju boja, i nikakav skill sa rukom. pogotovo ako radiš u illustratoru koji ti automatski izglađuje linije.
šajaznam. dobar je primjer dao dibek.
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2009., 11:52 Mr.T »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4067 : 14. Srpanj, 2009., 11:51 »
ovo dođe 6 kuna. dec kole.

a 2 deca mineralne 3 kune.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4068 : 14. Srpanj, 2009., 11:53 »
 :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4069 : 14. Srpanj, 2009., 11:53 »
Dali ima i 0.03 kole? Uzmeš 0.03 kole i 0.03 pelina i ima da si najcool osoba u rvata.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4070 : 14. Srpanj, 2009., 11:55 »
al ozbiljno majmune, koji kurac? Nemoš doć u kafić i uzest dec kole. Još bičat šta ti ne daju jer im se ne isplati. Zašto bi im se isplatilo  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4071 : 14. Srpanj, 2009., 11:56 »
a 2 deca mineralne 3 kune.

 :ave:

@ mister čaj
Illustrator je vektorski program, ne možeš to uspoređivat s rasterskom grafikom. Ali dosta o tome....uostalom, nisam ni "mjerodavan" ( :ementaler:) da pričam o mješanju boja i sl. jer nisam nikad na platnu slikao. (ali se ne slažem sa "skillom ruke" btw :()
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4072 : 14. Srpanj, 2009., 11:57 »
nemam ja toliko para ko vi pederi sa foruma.

što bi treba uzet uopće?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4073 : 14. Srpanj, 2009., 11:58 »
Treba bi ne ić na more svako jutro u 6 nego se jebeno zaposlit, doć na cugu navečer poslije posla, naručit Colu od 3 deca i pustit konobaru 2-3 kune više jer te trpio.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4074 : 14. Srpanj, 2009., 11:58 »
majmun i njegov dec kole :hihi:

pa ovako ti dođe još skuplje, daš 6 kn za praktički ništa, jedan gut i još si više žedan nego prije. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4075 : 14. Srpanj, 2009., 11:58 »
Pa jebote, onda ne ideš u kafić. Kolko ti često ideš na kavu i to?

Uzmeš nešt normalno. Ne znam, kava, nescafe, a ako želiš sok, onda uzmeš normalno 0.25 u boci.  :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4076 : 14. Srpanj, 2009., 11:59 »
a 2 deca mineralne 3 kune.

 :ave:

@ mister čaj
Illustrator je vektorski program, ne možeš to uspoređivat s rasterskom grafikom. Ali dosta o tome....uostalom, nisam ni "mjerodavan" ( :ementaler:) da pričam o mješanju boja i sl. jer nisam nikad na platnu slikao. (ali se ne slažem sa "skillom ruke" btw :()
mogli bi si otvorit temu u grafici pa intelektualno raspravljati jer je zanimljiva tema. :ementaler:

ne znam, tanka je granica između svega toga. pogotovo kako napreduje tehnologija, tableti i to.

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4077 : 14. Srpanj, 2009., 12:00 »
P akoliko je nes u vas dolje? Uzmeš to za 6 kuna i štaćti više?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4078 : 14. Srpanj, 2009., 12:01 »
Ness je desetak kod nas. Mislim da je poskupio još malo :(

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4079 : 14. Srpanj, 2009., 12:02 »
zapravo kavu ne volim pretjerano. ni neskafe i ostala sranja.

najviše mi pašu 2 deca mineralne, al ozbiljno, to je ono baš dobro. a kako to neda više ovaj šef kad bude, onda dec kole, a sad ni to neda navečer. :tired:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9