HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870953 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4290 : 01. Kolovoz, 2009., 16:35 »
Panduri su nekima upali u kombi, prebili ih i ukralo novcanike i slicno. :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4291 : 01. Kolovoz, 2009., 16:39 »
Evo priča mi ovaj moj da je 24 sata agonije bilo, svezalo ih lisicama bacilo na pod i ostavilo vanka ko stoku. Tuklo dizalo i tako. Neki kruv im dalo, tuklo ect.

Kaže on aušvic.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4292 : 01. Kolovoz, 2009., 16:45 »
Jebote  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4293 : 01. Kolovoz, 2009., 16:57 »
Zatvorena je tribina za gostujuće navijače, što znači da nitko iz gostojućeg KN-a ne smije neorganizirano, tj. bez pratnje policije, doći na utakmicu. Torcidaši nisu imali šta tražit tamo. Išli su radit sranja i to svi znaju.

Nego....ide mi na živce moje "pričajte, o molim vas pričajte samnom vi rendom čudaci na autobusnoj" lice koje očito imam jer hej! Stalno mi neki čudaci prilaze!
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4294 : 01. Kolovoz, 2009., 17:04 »
 :tired: :tired:

znači to je opravdanje da se radi ovo gore navedeno, iako nisu ništa napravili. daj ajde :tired:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4295 : 01. Kolovoz, 2009., 17:13 »
lol

Sjećam se kad je prije par godina Dinamo dolazio tu igrat, mi u busu idemo za stadion. Na semaforu usred grada zeleno (crveno pješacima) ali bus stoji da prođe 100-tinjak ćelavaca u spitkama....bez šalova, bez ikakvih obilježja, ti su najgori. Ono.....samo čekaš da se okrenu i skuže nas u busu pa da nas siluju u svaku poru na tijelu. Ako si ikad vidio veću grupu navijača kako šeće gostujućim gradom onda znaš kakva je atmosfera.

Nije ok što su ih tukli na podu, ali jebiga....i sami su znali da ih neće pustit na stadion među "normalan puk".
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4296 : 01. Kolovoz, 2009., 19:54 »
nema opravdanja za to jer je policija prekršila osnovna ljudska prava. diskriminirala je torcidu, svaki čovjek ima pravo hodati ulicom, i svatko ima pravo pričati svoj jezik, a slovačka policija očito ne misli tako kad ih je bezrazložno tukla i gledala ko ima splitske registracije i priča hrvatskim jezikom. nema opravdanja nikakvoga.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4297 : 01. Kolovoz, 2009., 20:22 »
Jedini dobar navijač jest mrtav navijač.
Podržavam svako premlaćivanje i ograničavanje.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4298 : 01. Kolovoz, 2009., 20:46 »
i ja bome. dobili su ono što su tražili. ja ostanem doma pa ne dobijem batine hihi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4299 : 01. Kolovoz, 2009., 21:03 »
+1 na moju ljubav

*

waka

  • ***
  • 641
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4300 : 01. Kolovoz, 2009., 23:27 »
Baš bokte.  :tired:
To su samo navijači. Ljudi koji nemaju pametnijeg posla, niti ljubavi ( :wildboy: ) koju bu trošili nego na NAVIJANJE, AJDUK, DINAMO BBB NAJAČISMO A.C.A.B. 11111 pa daju cca 1000 kn da bi svjedočili kako sedmero crnaca ne zna nabiti loptu, nasmijat se kad komentator vikne Papadopulos!1 i Slepička!1111 ili ako isti pokušaju gol zabiti.

../da skratim post :wildboy:


Malo odlutah u svojim mislima, al poanta je, Majmune, toliko se uzrujavati oko toga je.. ne znam.. Loše ? :wildboy:
Situacija je retajna, skroz, al u biti, ima i puno gorih stvari i nepravdi radi koje bi mogao biti BIJSNA ili nešto :wildboy: Tim više što čisto sumnjam da su i Torcidaši bili čista i nevina srca. :piva:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4301 : 01. Kolovoz, 2009., 23:55 »
Slepička.  :hihi:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4303 : 02. Kolovoz, 2009., 10:43 »
MEĐUNARODNU OPTUŽNICU DIŽITE.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Re: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #4304 : 02. Kolovoz, 2009., 10:50 »
vidim naslov te pogađa.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9