HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869689 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5115 : 17. Studeni, 2009., 13:01 »
Prekinite. Loše je.  :wildboy:

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5116 : 17. Studeni, 2009., 13:03 »
u potpunosti se slažem s kolegom renićem

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5117 : 17. Studeni, 2009., 13:04 »
šta je loše  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5118 : 17. Studeni, 2009., 13:43 »
živciraju me ljudi (uglavnom to budu ženske osobe) sa izjavama tipa - luk, fuj, kak to možeš jesti, od toga ti smrdi iz usta - ili - kak možeš jesti grah, od toga se prdi - ili - kak možeš jesti taj masni burek - ili - ja ne jedem janjetinu, to mi smrdi - ili................
ono, popljugaj mi kurac
općenito me živciraju razmaženi, iskompleksirani i izbirljivi ljudi. nije da treba jest svakakvo govno na koje naletiš, ali kad mi ekipa počne fujkat za stolom ili neš... odi pasi travu ako ti ne valja

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5119 : 17. Studeni, 2009., 14:50 »
živciraju me ljudi (uglavnom to budu ženske osobe) sa izjavama tipa - luk, fuj, kak to možeš jesti, od toga ti smrdi iz usta - ili - kak možeš jesti grah, od toga se prdi - ili - kak možeš jesti taj masni burek - ili - ja ne jedem janjetinu, to mi smrdi - ili................
ono, popljugaj mi kurac
općenito me živciraju razmaženi, iskompleksirani i izbirljivi ljudi. nije da treba jest svakakvo govno na koje naletiš, ali kad mi ekipa počne fujkat za stolom ili neš... odi pasi travu ako ti ne valja

u ovom trenutku te volim više od svega na svijetu  :ave: :ave: :ave: :ave:

slažem se PECTO.

takav je grga npr. i neke cure. fuj masno. fuj kebab. fuj burek. fuj pizza bilokoja osim one sa sirom. fuj ulje za pečenje mesa.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5120 : 17. Studeni, 2009., 15:24 »
živciraju me ljudi (uglavnom to budu ženske osobe) sa izjavama tipa - luk, fuj, kak to možeš jesti, od toga ti smrdi iz usta - ja ne jedem janjetinu, to mi smrdi

+1 na ta smeća od hrane.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5121 : 17. Studeni, 2009., 15:26 »
živciraju me ljudi (uglavnom to budu ženske osobe) sa izjavama tipa - luk, fuj, kak to možeš jesti, od toga ti smrdi iz usta - ili - kak možeš jesti grah, od toga se prdi - ili - kak možeš jesti taj masni burek - ili - ja ne jedem janjetinu, to mi smrdi - ili................
ono, popljugaj mi kurac
općenito me živciraju razmaženi, iskompleksirani i izbirljivi ljudi. nije da treba jest svakakvo govno na koje naletiš, ali kad mi ekipa počne fujkat za stolom ili neš... odi pasi travu ako ti ne valja

Liku smrdi iz usta lol

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5122 : 17. Studeni, 2009., 15:29 »
 :ave:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5123 : 17. Studeni, 2009., 15:54 »

takav je grga npr. i neke cure. fuj masno. fuj kebab. fuj burek. fuj pizza bilokoja osim one sa sirom. fuj ulje za pečenje mesa.

ali stoji da u zagrebu NE postoji dobar kebab više. burek je općenito besmislen. tjesto jebote sa điberskim količinama mesa/sira. a to kaj ti neznaš peć meso je tvoja stvar.

a svi znaju da je pizza samo jedna. margherita.  :pimp:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5124 : 17. Studeni, 2009., 16:00 »
to je pola pizze. možda. prazno. ak več uzimaš to uzmeš KVATRO FROMAĐI.

burek od mesa je smeće svugdje zbog mesa ispod standarda kineskog fast fuda na rubu šangaja.


a kebab je dobar kod mene u kvartu :pimp: još samo ;(

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5125 : 17. Studeni, 2009., 16:07 »
Ma ti kebabi i bureki su za glupe bosance. Neka klasična pizza tipa: sir, šunka, možda šampinjoni jede taj turcizam za doručak.  :piva:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5126 : 17. Studeni, 2009., 16:08 »
e, majke ti treba te benat :tired:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5127 : 17. Studeni, 2009., 16:10 »
kebab je još ok, ali burek je (danas) otišao u kurac. Prije su bili veći, masniji, konkretniji... A skupi su ko kurac, 13kn jebote. Bježi. Tako da, da... danas je bolje pojesti pizzu, nažalost


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5128 : 17. Studeni, 2009., 16:10 »
to je pola pizze. možda. prazno. ak več uzimaš to uzmeš KVATRO FROMAĐI.

neznam. meni je to baš savršen spoj okusa. onako mi ima previše svega.  :wildboy:
mislim pizza mi je baš gurmanski užitak  :hiha:, za razliku od neznam...bureka il kebaba, koji su ono, samo trpaj. to mi je ista klasa ko neznam....slanac.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5129 : 17. Studeni, 2009., 16:12 »
glupe bosance
Ne bih sad generalizirao, ali ima li taj narod ikoga da nije...
Onak, da nije klaun?

I da, čujem da na granici iz zemlje vraćaju ljudima PDV kad im se pokažu računi, što mi je opet malo čudno, jer zašto ga onda uračunavaju u cijene u svojim trgovinama, koridorima, pijacama, itd...?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9