HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869124 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5160 : 24. Studeni, 2009., 12:26 »
Lik je onak, po izgledu, definicija gika. :hihi:

Ja nemam danas isto faksa, al zato jer je dan grada Zadra. :ementaler:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5161 : 24. Studeni, 2009., 12:29 »
Ja ne razumijem koji su im zahtjevi ovaj put. :wildboy:

Svi rade, samo filozofski jebe po tavanu. :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5162 : 24. Studeni, 2009., 12:37 »
jebo im isus, idem danas na predavanje. i ako me neko blokira, biće nasilja :hiha:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5163 : 24. Studeni, 2009., 13:48 »
Evo, sreo baš tog lika maloprije. Kaže da ide na faks malo. DRKAT JER NEMA PREDAVANJA HUHU. I pitam ja jel nisu kao ostvarili cilj (ovo gore što sam linko, jel). Kaže NE! To vrijedi od sljedeće godine za brucoše i dalje. Mi želimo da je svima džabe!  :thumbs:

Nije mi se dalo raspravljat nasred ulice.  :wildboy:

Ja bih da ferovci štrajkaju. Bar na tjedan dana. Da bar tjedan dana odmora imam i mogu samo drkat okolo i ne radit ništ.  :(

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5164 : 24. Studeni, 2009., 14:53 »

Ja bih da ferovci štrajkaju. Bar na tjedan dana. Da bar tjedan dana odmora imam i mogu samo drkat okolo i ne radit ništ.  :(

nije stvar u tome da vi ne možete štrajkat. vi NE ŽELITE štrajkat. jer ste prljavi geekovi  :clap:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5165 : 24. Studeni, 2009., 16:54 »
Fora je recimo kak su ljudi protiv toga al' se nitko od tih koji su protiv nebi žalili da imaju besplatno  :hiha2:




ZAKLJUČAK!

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5166 : 24. Studeni, 2009., 17:13 »
Ja se bunim protiv same ideje.
Ono, besplatno studiranje svim redovnim studentima. Zašto?
To ne može biti BESPLATNO. Jer i to besplatno znači da plaćaju građani Hrvatske. Ilitiga, svi mi i svi koje znamo.
E sad nek meni netko objasni zašto bi mi plaćali, recimo, svim ekonomistima studiranje ako ih toliko jednostavno nije potrebno. Upiše ih PECTO, toliko i diplomira i onda polovica ide na burzu. Jej.
Bacanje novca. Isto vrijedi za sve fakultete. Nije nam potrebno toliko filozofa, lingvista, programera, matematičara... Naravno, govorim o slučaju kad bi svi tražili posao u Hrvatskoj. A mnogo ih ode van. Zašto bi njima financirali studiranje?

Što fali sadašnjem sistemu? Osim ako ideš na privatni faks, moš upisat bez plaćanja. I to je oke.

Naravno da se nitko ne bi bunio da ne plaća faks. Ali takvi zaključci nemaju smisla. Ne bih se bunio ni da ne moram plaćati PDV. Ni da mi netko kupi auto. I tak dalje.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5167 : 24. Studeni, 2009., 17:17 »
Naravno da se FF-ovci bune, jer plaćaju faks koji, i kad ga završe, ničemu ne služi. :mrs:
Why is your...

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5168 : 24. Studeni, 2009., 17:18 »
 :hihi: :thumbs:
COOL

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5169 : 24. Studeni, 2009., 17:21 »
Ja se bunim protiv same ideje.
Ono, besplatno studiranje svim redovnim studentima. Zašto?
To ne može biti BESPLATNO. Jer i to besplatno znači da plaćaju građani Hrvatske. Ilitiga, svi mi i svi koje znamo.
E sad nek meni netko objasni zašto bi mi plaćali, recimo, svim ekonomistima studiranje ako ih toliko jednostavno nije potrebno. Upiše ih PECTO, toliko i diplomira i onda polovica ide na burzu. Jej.
Bacanje novca. Isto vrijedi za sve fakultete. Nije nam potrebno toliko filozofa, lingvista, programera, matematičara... Naravno, govorim o slučaju kad bi svi tražili posao u Hrvatskoj. A mnogo ih ode van. Zašto bi njima financirali studiranje?

Što fali sadašnjem sistemu? Osim ako ideš na privatni faks, moš upisat bez plaćanja. I to je oke.

Naravno da se nitko ne bi bunio da ne plaća faks. Ali takvi zaključci nemaju smisla. Ne bih se bunio ni da ne moram plaćati PDV. Ni da mi netko kupi auto. I tak dalje.

Opet ista priča.
Nije nam potrebno toliko "...."..
Wtf?

Onak kaj bi svi trebali danas ostat na srednjoj jer eto, ima dosta svega?
Pa ak država želi napredovat onda bi valjda trebala imati i stručne ljude koji će pogurati taj napredak. U to treba uložiti kao i u sve drugo.
Mislim da kod nas još jako malo ljudi završava faks. Osvrni se oko sebe i zapitaj se koliko je onih koje znaš da su završili faks ili samo srednju školu? A plačaš nemali PDV (tj. tvoji starci), jedan od najvećih u Europi i valjda bi za to onda trebao i nešto dobiti. Druga je stvar što je država pokradena i što novci idu prečesto na krive stvari. Znanje je ulaganje ne samo pojedinca nego i cijele države. I može bit besplatno, ovaj novi sistem koji će valjda zaživit je po meni dobar. Svi počinju besplatno i samo oni najvrjedniji i dallje nestavljaju tako.

I nemoj mjeriti materijalno stanje drugih prema sebi. Ima pun kurac ljudi koji bi htjeli studirati ali nemaju para. Znam neke koji čak rade da bi zaradili za faks. To je za večinu nas ono, druga dimenzija.


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5170 : 24. Studeni, 2009., 17:22 »
i kod mene proglašena blokada. mene boli kurac, glavno da nema faksa tjedan dana, pa da mogu delat.

i btw. potpisujem blastera. 7% visoko obrazovanih ljudi je jedna od najmanjih stopa u europi. dok je porez od 23% jedan od najvećih u europi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tax_rates_of_Europe

mislim da zaslužujemo nešto od jebene države koju tolko plaćamo.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2009., 17:26 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5171 : 24. Studeni, 2009., 17:25 »
ko im kriv kad nisu pametni ko ja :ementaler:

ja sam dosad za faks kupio tri knjige, i to je to. 400kn možda.

@jura
da, i ja znam neke koji rade za faks. jebiga. ak nisu sposobni, nemroaju studirat. pogle kak natko može. ne kažem da on nema ili ima za faks, al čovjek radi i studira.

al opet, znanje je ulaganje. kapital. zašto bi ti ga neko dao besplatno?
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2009., 17:31 Zapi »

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5172 : 24. Studeni, 2009., 17:31 »
/cut

Ne završava toliko malo ljudi kod nas fakultet, već velik broj njih koji završe odu van države raditi.
Umjesto da svima plaća obrazovanje, bolje nek država radi na tome da se smanji broj tih koji odlaze van.
Uostalom, kriza je isusati.
Nisam ni rekao da trenutno ima svega dosta. Nego da nam ne treba baš tisuću ekonomista. Treba nam manje.

A ovo zadnje - kao što rekoh, na svakom državnom fakultetu upisuju i određen broj onih koji studiraju besplatno.

Ajd, ovo "svi upisuju besplatno, dalje kako zasluže" je čak i okej, al likovi traže da svim redovnim studentima, bez obzira na uspjeh, studiranje bude besplatno.  :tired:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5173 : 24. Studeni, 2009., 17:32 »
i ironija da se baš na filozofskom bune. kom trebaju svi ti mrtvi smjerovi. beno bi taj faks s liste ministarstva skroz.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5174 : 24. Studeni, 2009., 17:35 »
:hihi: :thumbs:

Ovaj drugi smajlić se inače koristi kao sarkazam. ;(


Inače, iako stojim iza svoje tvrdnje za FF-ovce, slažem se i s Blasterom.

Ali kad bi te blokade bile zbog nabrojenih razloga, onda bi bile u redu. A ne: "Hej mi smo studenti, ne da nam se na nastavu/nemamo pametnijeg posla/imamo pravo na prosvjed pa ćemo se pobunit."

A i inače u ovoj državi sve ide po: "HEJ JA SAM ZAVRŠIO FAKS S PLAČANJEM PA ZAŠTO ONI SAD NEBI PLAČALI WUUU"

i

mene boli kurac
mene boli kurac + glavno da nema faksa tjedan dana
Why is your...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9