HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869617 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5565 : 18. Prosinac, 2009., 11:08 »
Ne, nego vijesti koje dolaze na naslovnu stranicu.

"SEVE SE FURA NA MLAĐU RHIANU"

ono, koga boli kurac, zašto bi to trebalo IGDJE pisati, pogotovo na naslovnici???!

 :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5566 : 18. Prosinac, 2009., 11:11 »
Erm, zato jer ljudi klikaju na to? Čista logika.
Zašto postoji 24 sata? Jer ljudi to masovno kupuju.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5567 : 18. Prosinac, 2009., 11:25 »
Ne, nego vijesti koje dolaze na naslovnu stranicu.

"SEVE SE FURA NA MLAĐU RHIANU"

ono, koga boli kurac, zašto bi to trebalo IGDJE pisati, pogotovo na naslovnici???!

 :tired:

Zato jer je to takav sajt. Ak oćeš relativno ozbiljne vijesti odi na sajt od jutarnjeg.

ono, net.hr je sve samo ne nekakav portal sa vijestima.

webcafe :hug

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5568 : 18. Prosinac, 2009., 11:45 »
Jutarnji mi je draži u offline izdanju.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5569 : 18. Prosinac, 2009., 12:29 »
Dječaci znaju imati dosta dobre kolumne. Inače ne čitam novine uopće.  :b_wildy:

Osim SN-a nekad na kavi.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5570 : 18. Prosinac, 2009., 12:45 »
Ne, nego vijesti koje dolaze na naslovnu stranicu.

"SEVE SE FURA NA MLAĐU RHIANU"

ono, koga boli kurac, zašto bi to trebalo IGDJE pisati, pogotovo na naslovnici???!

 :tired:

rađe ću čitat to neg mrtva smeća šta se događa na vijestima il neš. to ustvari nikoga ne zanima. Sevina nova frizura > SANADER KRADE.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5571 : 18. Prosinac, 2009., 12:52 »
Ne, nego vijesti koje dolaze na naslovnu stranicu.

"SEVE SE FURA NA MLAĐU RHIANU"

ono, koga boli kurac, zašto bi to trebalo IGDJE pisati, pogotovo na naslovnici???!

 :tired:

rađe ću čitat to neg mrtva smeća šta se događa na vijestima il neš. to ustvari nikoga ne zanima. Sevina nova frizura > SANADER KRADE.

FRENDE KAKO MOŽEŠ TAKO KROZ ŽIVOT DOK LJUDI PATE OD POSLJEDICA SANADEROVE KRAĐE. KAKO SE MOŽEŠ UJUTRO POGLEDAT U OGLEDALO?!

pa frende mogu, zato što nemam prljave dredove :thumbs:


upravo to, sverinina frizura > politika

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5572 : 18. Prosinac, 2009., 16:14 »
Dječaci znaju imati dosta dobre kolumne.

ane  :hug


*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5573 : 20. Prosinac, 2009., 14:50 »
gledam last.fm profičl rendom metal žene, i..

http://www.last.fm/music/Marduk/_/Jesus+Christ...+Sodomized

 :fpalm:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5574 : 22. Prosinac, 2009., 01:53 »
Krešimir Mišak.  :tired: koja je to nulta osoba e.

Na stranu da mu 95% epizoda onog njegovog kurca a priori saka kitu što se zanimljivosti tiče, već frajer uspije zajebat i one koje su donekle i zanimljive. Znači epizoda o mrtvim jezerskim živinama. Ok to je phun ono, nessie i te brije. but no. Dovede nekakvog čobana u ranim 40ima koji izgleda koda je izašao iz star trek konvencije, ali hej - on je...KRIPTOZOLOG. on zna stvari o...KRIPTOZOLOGIJI. ono, jarče bože.  :wildboy: čovjek je doslovno intervjuirao rendom tipa koji je apsolutno nevažan ikad igdje, te je on pričao o afričkim zmajevima. Ono, isto kak te uniforma ST komandera ne čini ST komanderom (da, Anthrax  :( ) tako te ni drkanje na mrtve pleziosauruse ne čini kriptozologom  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5575 : 22. Prosinac, 2009., 02:01 »
Milost spram jedine takve emisije u nas?
Nisam gledao, ali dobro koga bi ti doveo ko gosta za tu temu ako ne 'kriptozoologa'? Bolje to nego svjedoka koji tvrdi da je vidio nessie. :(

Iako su mi doduše dosadne bile manje više sve koje sam gledao. A malo sam ih gledao.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5576 : 22. Prosinac, 2009., 02:07 »
nebi sigurno doveo jebenog "kriptozologa".  :wildboy: :
doveo bi nekakvog profesora ili znanstvenika koji bi mogao reći par pametnih i objektivnih rečenica na cijelu temu. A ne fenbojefsko izdrkavanje. nije sad baš lako dovest bilo koga tamo al ono. ovo mi je debilno bilo.

i ne serem po emisiji koja je u principu naravno super, al može to i bolje jebemu.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5577 : 22. Prosinac, 2009., 03:39 »
živcira me šta opet nisam slušo grgu i benčo previsoko (ka previsoko na prsima teg) bole me ramena sad. a reko mi je ljepo da će se to dogodit.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5578 : 22. Prosinac, 2009., 09:33 »
Krešimir Mišak.  :tired: koja je to nulta osoba e.

Na stranu da mu 95% epizoda onog njegovog kurca a priori saka kitu što se zanimljivosti tiče, već frajer uspije zajebat i one koje su donekle i zanimljive. Znači epizoda o mrtvim jezerskim živinama. Ok to je phun ono, nessie i te brije. but no. Dovede nekakvog čobana u ranim 40ima koji izgleda koda je izašao iz star trek konvencije, ali hej - on je...KRIPTOZOLOG. on zna stvari o...KRIPTOZOLOGIJI. ono, jarče bože.  :wildboy: čovjek je doslovno intervjuirao rendom tipa koji je apsolutno nevažan ikad igdje, te je on pričao o afričkim zmajevima. Ono, isto kak te uniforma ST komandera ne čini ST komanderom (da, Anthrax  :( ) tako te ni drkanje na mrtve pleziosauruse ne čini kriptozologom  :wildboy:

:hihi: koji čoban je bija u emisiji. di je toga naša :ave: :ave:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #5579 : 22. Prosinac, 2009., 11:52 »
U ovom intervjuu je brijem to objasnio.
http://www.youtube.com/watch?v=wCMfWRplHX8
oko 2:20 brijem počinje o tome pričat.

Uglavnom, lik je prije kao stihijski to radio. A sad čopi samo osobu i intervjuira.
Uglavnom, ae, jedina je takva misija. I ovo mi je zanimljivo onak. :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9