HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868999 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6045 : 21. Veljača, 2010., 18:10 »
Vjerujem da ljudi hejtaju Operu iz čistog neznanja.   :wildboy:

Opera scora 100/100 na Acid3 testu, dok Firefox ima 93/100 (just for fun, IE8 ima 20/100).
Opera je također i malo brža od Firefoxa. Na peacekeeperu (npr) Opera postiže 2261, Firefox 2226 bodova (Chome npr ima oko 3500).

Da ne spominjem to je prva uvela speedial, preview tabova, "pametne" location barove i mnogo stvari koje se danas smatraju "standardom". To što im je marketinška politika loša pa nemaju "Opera download day!!" je druga priča. Browser sam po sebi je (realno gledajući) bolji od Firefoxa u svakom aspektu. Addonovi i community spašavaju Firefox.

edit:
krivo sam napisao, Chrome ima blizu 4000 na piskiperu....znači duplo je brži od opere i firefoxa....safari je odmah iza chromea po brzini.
« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2010., 18:13 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6046 : 21. Veljača, 2010., 18:14 »
Zaboravljaš na karizmu samog pretraživača.

Mislim, Opera. Koji bog bi to instalirao umjesto Vatrene Lije  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6047 : 21. Veljača, 2010., 18:36 »
možda dragi filipe, neko ko je koristio internete i prije nego što je došo firefox :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6048 : 21. Veljača, 2010., 19:09 »
Chrome je prestigao oboje.  :wildboy:

Još dok se to sve izglanca slijedećim verzijama...
Why is your...

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6049 : 21. Veljača, 2010., 19:15 »
kao svaki pravi muškarac ja ne volim promjene :hiha:

koristim operu oduvijek i nastaviću :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6050 : 21. Veljača, 2010., 19:27 »
znam da si animeljubac, pa sam posegao u svoj /b/ folder za ovim proizvodom.

Jel to Psajdakova amaterska snimka? ;(
Why is your...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6051 : 21. Veljača, 2010., 23:11 »
Za njega nema krize: Prima 8 milijuna kuna mjesečno!

Ne znam  :tired:

Mislim, ne vjerujem.

Čovječanstvo  :wildboy: :fpalm:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6052 : 21. Veljača, 2010., 23:29 »
lawl 13 milja eura godišnje.
najbolji američki košarkaši i "nogometaši" zarađuju po 25 milja dolara po sezoni...


ae, sve je to biznis. :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6053 : 21. Veljača, 2010., 23:32 »
vidiš, uvijek sam mislio da nogometaši najviše para dobivaju :(

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6054 : 21. Veljača, 2010., 23:40 »
lawl 13 milja eura godišnje.
najbolji američki košarkaši i "nogometaši" zarađuju po 25 milja dolara po sezoni...


ae, sve je to biznis. :(

Dobro, ne baš svi, to su superzvijezde, za NBA bar znam.
I ono, igraju utakmice svaki drugi dan, razumljivo je. :(
( ako nije da pojasnim: odličan igrač > tekme svaki drugi dan > više publike > više novca > ludilo > jej  :( )

Al ono. Hej. Ne znam. Biznis. :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6055 : 21. Veljača, 2010., 23:44 »
lawl 13 milja eura godišnje.
najbolji američki košarkaši i "nogometaši" zarađuju po 25 milja dolara po sezoni...


ae, sve je to biznis. :(

nisam mislio da u svijetu ima toliko novaca.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6056 : 24. Veljača, 2010., 20:51 »
Stara.

Ovak, trebao polagat jedan od 2 najtezih ispita ikad. Pisao esej, polagao ispit, sve kul. Al nisam dobio bodove iz eseja na vrijeme. Pa za to sam naravno ja kriv, jer sam trebao ici kod profesorice (retardirana je) i molit je da mi stavi bodove. Nisam isao, dobio sam bodove svejedno i polozio.

Sad sam saznao da sam trebao ici na upis ocjene prije neki dan, al profesorica, koja je retardirana, nije to stavila na oglasnoj, ni na netu, niti igdje osim kod nje ispred kabineta, koji je oko 4km od ulaza u faks (socijalisticka arhitektura, jel). Pa tak nisam uzeo ocjenu, i za to sam opet JA kriv. Jer sam trebao ici svaki dan kod profesorice, ono, podrazumijeva se :wildboy:. AKO NISI UZEO OCJENU KO DA NISI POLOZIO HEH ;)

Jebote, uvijek je nesto. I uvijek ona sve zna kako treba a ja ne.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6057 : 24. Veljača, 2010., 21:20 »
Reci joj da filip iz rijeke isto tako radi. I onda idi gledaj televiziju ili nešto. Moglob' pomoć.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6058 : 24. Veljača, 2010., 23:13 »
mrtva nesanica, najgora stvar ikad il nešto. danas idem do bolnice, i onako krivo skrenem i ne kužim di sam točno. i dolazim kupit na kiosk i stojim i pušim ono, 2 minute dok kupim. jebemu isusa ono.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6059 : 24. Veljača, 2010., 23:18 »
danas idem do bolnice, i onako krivo skrenem i ne kužim di sam točno. i dolazim kupit na kiosk i stojim i pušim ono, 2 minute dok kupim.

može.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9