HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869618 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6105 : 01. Ožujak, 2010., 15:13 »
ae, brokvalo te prile.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6106 : 01. Ožujak, 2010., 22:21 »
fejsbuk i preloši ljudi. ono, jebemti prije 20 godina ljudi su se jebali, drogirali, ubijali, vandalizirali i sve je bilo super jer te nitko nije mogao fotkat i stavit to na fejsbuk HEH, LOL SMJEŠNOST VIDI OVOG NAPIJO SE LOL HEHEHEHE

fakat ću odbijat otić na tulume jer ono. nemreš se napit, densat, opustit, zajebavat s ljudima a da te neki random lik (najčešće glupe žene) ne uhvati u random HEH; VIDI SLIKU LOL KAK SI SE NAPIJO JEBEMTI JEDVA HODAŠ HEHEH; OVO IDE NA FEJSBUK

mrzim ljude.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6107 : 01. Ožujak, 2010., 22:24 »
E burki, ja sam vidio frajeru e pijanog Davora na fejsu. Kako se razvalio frajer e, burki, to si moro vidjet. Ne znam. :( :hihi:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6108 : 01. Ožujak, 2010., 22:43 »
fejs.  :clap:

sami ste krivi. :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6109 : 01. Ožujak, 2010., 23:09 »
Mrzim mrtve debile koji glasno pričaju u tramvaju tako da ih svi čuju, već četri dana idem mrtav bolestan na posao i danas lik na povratku praktički da su ga svi čuli priča rendom o nečem i 5 puta je rekao fucking u rečenici, puko sam i zdero se na njega, mrtvi debili  :chair:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6110 : 01. Ožujak, 2010., 23:20 »
fejsbuk i preloši ljudi. ono, jebemti prije 20 godina ljudi su se jebali, drogirali, ubijali, vandalizirali i sve je bilo super jer te nitko nije mogao fotkat i stavit to na fejsbuk HEH, LOL SMJEŠNOST VIDI OVOG NAPIJO SE LOL HEHEHEHE

fakat ću odbijat otić na tulume jer ono. nemreš se napit, densat, opustit, zajebavat s ljudima a da te neki random lik (najčešće glupe žene) ne uhvati u random HEH; VIDI SLIKU LOL KAK SI SE NAPIJO JEBEMTI JEDVA HODAŠ HEHEH; OVO IDE NA FEJSBUK

mrzim ljude.

Potpis ko svemir.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6111 : 02. Ožujak, 2010., 01:16 »
AVCHD. Istovremeno genijalno i užasno iritantno. Glavobolje mi zadaje.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6112 : 02. Ožujak, 2010., 01:34 »
Hejtam to govno. Odbija radit kak spada na meku. :wildboy:

Uz to ima sakatu hijerarhiju foldera. Što živcira, jer treba sve kopi pejstat recimo. Ne samo video fajl sa mts il kojom već ekstenzijom. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2010., 01:38 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6113 : 02. Ožujak, 2010., 02:21 »
Da?

Vidiš, meni na XP-u sve štima. Samo kopipejst fajl i to je to.  :hiha:

Jebe me kompresija. Da bi se išta moglo s tim treba convert, a on ide na minuta=1 GB cca. Imam  4 i pol sata nešto napraviti pa sad ti računaj.  :wildboy: :wildboy:
A za nativno ima isto solucija, samo sad nemerem testirat. Inače mek pro super hendla AVCHD, čudi me da trebaš sve kopirati baš. Dablcheck?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6114 : 02. Ožujak, 2010., 02:38 »
Paaa najveći problem i je što treba konvertirati.

iMovie nešto zajebava. Odnosno, na eksternom disku treba bit cijela struktura foldera..kao na kameri jel. Nemreš samo importat iz nekog razloga. Sjebano uglavnom.
Final Cut lepo sve to obrađuje, al prije toga konvertira u svoje neki format di je sekunda tisuću terabajta. Kao i kod tebe..isti problem. :wildboy:


A nativno obrađivati mts..heh...vegas.  :wildboy:
U njemu ta govna lete.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6115 : 02. Ožujak, 2010., 02:49 »
To, Magix i najbolji od svih po svemu što čitam na netu je - Edius Neo Booster 2.5. Kažu da je strašno kako u njemu leti, a to je kao mlađi brat pro verzjie.
Booster je posebno napravljen NEŠTO za AVCHD, i ljudi su jako sretni.
Ja ga ne mogu instalirat jer bi trebao ovaj micati a ovih dana i nemam vremena za to baš. Tek mogu za neko vrijeme, ne znam, nekad.

http://www.grassvalley.com/products/edius_neo_2_booster

Free ti je registracija, pa skini i imaš trial 30 dana. Probaj pa javi kako tebi šljaka. U principu je isti ko Pro samo mu fale par opcija, uglavnom za import formata tipa XDCAM što sumnjam da ti treba.

Pitaš se, pa zašto taj kao za početnike ima nešto tako JEBENO DOBRO što Pro verzija nema?
Marketing. Dok ne izađe nova verzija žele prodati što više ovih slabijih pa su namjerno ranije razvili softver za njega, a Pro će dobiti tek kroz par mjeseci, s novom full verzijom. Lukavo, nema šta.
I predobro zvuči, ako je istina, a sve upućuje da jest. :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6116 : 02. Ožujak, 2010., 09:19 »
VANILIJA!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6117 : 02. Ožujak, 2010., 09:52 »
počistio sve papire i skripte od prošlog semestra.

opet vidim površinu stola :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6118 : 02. Ožujak, 2010., 10:09 »
ja sam jučer krenuo slagat ladice od srednje škole šta ima stvari :hiha: :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6119 : 02. Ožujak, 2010., 18:33 »
meh, karlo. još uvijek u ladicama i ispod radnog stola imam bilježnice za lektiru iz drugog razreda...



























OSNOVNE  :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9