HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870051 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6375 : 06. Travanj, 2010., 23:46 »
Znači, mogu ti ostavit broj žiro računa? :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6376 : 07. Travanj, 2010., 00:05 »
Ne od mene, u svakom slučaju. Ali ako želiš da podilimo kartonsku kutiju, tu sam  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6377 : 07. Travanj, 2010., 00:13 »
Ne od mene, u svakom slučaju. Ali ako želiš da podilimo kartonsku kutiju, tu sam  :wildboy:
Već se osjećam ko Snake. :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6378 : 11. Travanj, 2010., 19:10 »
Vrlo konstruktivan savjet. Nije kao da sam poslao ijedan životopis na gomilu generičnih oglasa na gomili generičnih sajtova za objavu natječaja za posao. Idu mi na kurac te "get a job" spike kao da ništa pod milim kurcem ne pokušavam i čekam da neki mecana siđe s nebesa i udijeli mi beskonačnu sumu novaca zato jer imam unikatan prsni koš.

Bisajdz, pravi posao ili ne, dobro je dok ne nađem neki stalni kurac. 4k kn na mjesec je meni dobro dok ne nađem neki ril kurac.

Marko, imao si finih prilika koje si propustio zbog svoje lijenosti.

Sjetimo se samo koliko si dugo odugovlacio odlazak u onu fotokopiranou koja je bila tipa 500m od bivseg stana, pa na kraju zakasnio.


Ono, ošišaj se, malo gela gore, operi se, obuci nešto bolje, odi na par razgovora za neki prosjecan posao gdje dobijes 2700kn mjesecno i to je to.


4000kn ti dovoljno, da, toliko nema 90% ljudi danas koji rade preko ugovora.


ili ono, nadji dva posla, jos vise profita

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6379 : 11. Travanj, 2010., 19:42 »
Ne sjećam se u potpunosti šeme s kopiraonicom, znam da nisam otišao tamo, a mejl sam poslao ionako, te nisam dobio odgovor. Nije kao da bi faktor imalo to kaj sam živio relativno blizu. I zašto da odem na "prosječan" posao s 2700 kad mogu radit studentski za 4000? :geek:

Ne vidim poantu šišanja i gela i ne kužim problem s odjećom, osim ako to što ne posjedujem nekoliko odjevnih predmeta skupljih od moje mjesečne rente za stan predstavlja problem.

Ne kužim koje sam to "fine" prilike imao. Raditi ko zaštitar za siću i vezat se ugovorom na dvije godine il nešto? Ne. Radit u Italiji ko varioc? Ne. Starom je ionako sve propalo kad je došla recesija pa sad moji žive možda malo bolje od mene.

Konstantno sam pratio oglase s beskorisnih stranica (dobro, i dobio jedan posao tako, jej) i slao gomilu mejlova na koje nisu došli odgovori, kupovao oglasnike povremeno i kita. Od svih dobivam mudre savjete da trebam naći posao, dok nitko ne zna gdje bih ga mogao naći. Ja priznajem da nemam pojma, znam samo za posao.hr i srodne portale te plavi oglasnik. Ako su svi tako jebeno pametni, neka me upute negdje. Ti sad govoriš da bi trebao naći prosječan posao za 2700kn mjesečno. U redu. Gdje? (da nije zaštitarenje) :wildboy:

A i kao što rekoh, ne pada mi na pamet radit za 2700 kad mogu komotno za 4000.


edit
Enivej, ne da mi se raspravljat o svojim životnim neuspjesima. Želim se vratit hetanju i trolanju random kuraca. <3
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2010., 19:46 KingMortal »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6380 : 11. Travanj, 2010., 19:48 »
Kompa zato ja radim preko neta, disi, pozzz  ;)  :faca:

 :wildboy:

Još osjećam žvakaču koju sam progutao. Da. Brijem da ću umrijet ili neki kurac.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6381 : 11. Travanj, 2010., 19:48 »
To da. Treba biti malo uredan ovo ono.


Al zar vam ne dođe neugodno preseravati se privatnim životnim problemima ovako javno ? :wildboy:
Mislim, bilo bi licemjerno kad bi rekao da nije zanimljivo al ono. Koji kurac.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6382 : 11. Travanj, 2010., 19:49 »
@karlo
A dobro, mogu i ja lijepo izgledat kad se potrudim.

Možda. :wildboy:


@depra
Jebi ga, jedno se nadovezalo na drugo. :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6383 : 11. Travanj, 2010., 19:51 »
Ja sam inače prljav i čupav ali ako idem na razgovor oko posla, prakse ili bilo čega gdje bi me trebali plaćati, sredim se toliko da nemogu izbjeći seks na putu do firme. Disi pozz  :( :wildboy: :hiha:

Bitno je sredit se.

Upiši faks ako nema posla.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6384 : 11. Travanj, 2010., 19:51 »
A i kao što rekoh, ne pada mi na pamet radit za 2700 kad mogu komotno za 4000.

Tocno to je problem kod vecine ljudi, ti bi isao radit za masne pare, ti bi htio bit direktor i to, vau, super.

Ne mozes samo tako skocit na 4000kn, hoces dokaz? Isti posao trazis vec dvije godine..si ga našao? Ne.- kao i mnogi drugi iste zelje

Nije da ti hocu pametovat ili nesto, ali ne mozes jebeno ocekivat da ce te netko samo na temelju studentskog ugovora (i to tudjeg) zaposlit te s placom od 4000kn.

Ozbiljni poslodavci (kod kojih tu svotu mozes zaradti bez problema) uopce ne zele zaposlit nekog preko tudjeg ugovora (t-com, bnet, amis, itd.).

Vecina ljudi trazi neko normalno radno iskustvo, makar da godinu dana radis kao zastitar, pri trazenju drugog posla (nakon sto si tih godinu dana pregrizo) ces imat vece sanse za dobit posao nego sto ju imas sada, sa zavrsenom srednjom.


Mislim, da je tako lako doc do posla gdje zaradjujes 4k kn mjesecno onda bi svi to radili, ne? Razmisljaj logicno, barem tebi to ide
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2010., 19:53 Syzygy »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6385 : 11. Travanj, 2010., 19:52 »
Al zar vam ne dođe neugodno preseravati se privatnim životnim problemima ovako javno ? :wildboy:

JEDNOM KAD SAM BIO NA KAMPIRANJU SAM SI ZABIO KONTRABAS U DUPE

Još osjećam žvakaču? Da.

 :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6386 : 11. Travanj, 2010., 19:56 »
Al zar vam ne dođe neugodno preseravati se privatnim životnim problemima ovako javno ? :wildboy:

JEDNOM KAD SAM BIO NA KAMPIRANJU SAM SI ZABIO KONTRABAS U DUPE


 :ave: :ave: :ave: :hihi:

Direktna asocijacija na Cartmana i Tourette's syndrome epizodu  :ave: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6387 : 11. Travanj, 2010., 20:02 »
HURRR


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6388 : 11. Travanj, 2010., 20:02 »
 :hihi:


Ova stranica topica je savršena, ne želim kvariti flow govoreći da je i 4chan :F isto SMJEŠAN :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6389 : 11. Travanj, 2010., 20:16 »
@srki
Mislim da si me kompletno krivo shvatio. RADIM za 4k kn. Dijelim letke, jel. Ovaj mjesec možda natučem i 5k. Kužiš sad? :( Da nemam posao, naravno da bih skočio na noge i prodao dušu za 2700kn.

Za neki solidan posao u kojem mogu napredovat ili koji mogu bar koliko toliko istaknut u životopisu s 3500 il takvom nekom plaćom bih se bilo kad mijenjao. Ne vidim neku prednost u zaštitarenju ili konobarenju pored dijeljenja letaka. Štajaznam, možda s ovim i nakupim za neke certifikate pa tražim bolje poslove ili uz vrijeme mi se neš potrefi. Ili hcl postane megabogat pa ću keširat tu mnogo para. Ili sve odjednom. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9