HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869210 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6660 : 14. Svibanj, 2010., 15:32 »
Radim samo grozne stvari jer tržištem diktira gro ekipe koja fotka zalaske sunca u sepiu i stavlja Comic Sans na sve što napravi.   ;)

Ovo će mi pisat na vizitki jednog dana kad budem bogat, isusa mi.

Ne ono, istina je sve što si rekao ali tako je u većini poslova. Ne pomaže to što je 90% klijenata retardirano i ima spike tipa "želim akrilno žutu u navigaciji jer mi je tako žena rekla, ona je slikarica, valjda zna kako to treba izgledati" (čru stori).
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6661 : 14. Svibanj, 2010., 15:38 »
ako ću ikad radit neki sajt želim da mi ga natko napravi. savršen si čovječe  :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6662 : 14. Svibanj, 2010., 15:41 »
 :hihi: dogovoreno  :hug
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6663 : 14. Svibanj, 2010., 16:07 »
Sramoti se struka brate mili.  :( Ok šljaka se i radi se i napreduje se i sve da bi jednog dana mogao reći da si to, ali svi si prišiju epitet dizajnera/fotografa/animatora/grafičara/kurca nakon par mjeseci rendom učenja. Nauče 10 pametnih floskula i pravila koje stalno ponavljaju i sad su oni eksperti. Jebo te led, koji bog ono. Koji bog.

Zapravo..kolko para tolko muzike. I srećom, fasuju većinom web dizajneri. Jebemu, nakotilo ih se. :wildboy:
Iako, 99% samoproglašenih web dizajnera su programeri koji zapravo sakaju u oblikovanju ičega. Većina ionako fura trendove.

Al opasniji su hipsersko - fensi dizajnerska ekipa. Ono, to su oni polu-školovani koji pucaju Helveticu svugdje. Jerbo, niš ne naprave, a naplate.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6664 : 14. Svibanj, 2010., 16:47 »
Kad 24 sata ne pogledam forum i onda se nakoti tona sranja za izlistat

a ne piše niš pametnog  :wildboy:

a ono pametno ni ne vidim od spema  :wildboy: :wildboy:
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6665 : 16. Svibanj, 2010., 19:57 »


Krom. Jebemu sve.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6666 : 16. Svibanj, 2010., 20:00 »
lolol.
prijatelj, kojemu sam morao objašnjavati da apple owna microsoft i da fifa owna pes. ali ne ide.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6667 : 16. Svibanj, 2010., 20:29 »
(Klikni za pregled slike.)

Krom. Jebemu sve.

To hell with you Crom! To hell!  :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6668 : 16. Svibanj, 2010., 21:18 »
A jebiga, ja znam brdo ljudi koji ne znaju šta je FTP (ozbiljno), a rade web stranice za pare.
Evo ova stranica npr. Lik koji ju je napravio ima skoro 40 godina i zna samo instalirat Joomlu i preradit template. Jebote dok se loada sajt imaš feeling da si na facebooku jer tako piše u titleu stranice (ne znam zašto). I ovi ljudi koji prate kursor u hederu....isuse kako genijalno.  :wildboy:

Heh, evo da ne propizdite, i ja znam samo instalirat joomlu i preradit template i igrat se sa dodacima i dođe se do ovoga www.vkjadran.hr

Iskreno, nemojte biti seljaci, zato što je najčešće ljudima potrebno brzo i jeftino rješenje. Koga briga za nekakva umijeća, smisao za boje i ne znam šta. Ja cijenim taj trud, ali mi ide na živce prepotentnost likova koji se hvale web dizajnom. Imam predrasude  :( Sreća pa znam da je to skillovan posao...

Da, nije potrebno nikakvo posebno znanje za joomlu, već dobro poznavanje engleskog jezika, kako bi znali upisati prave keywordse u google... Gornju stranicu sam sredio u jednom danu i nisam ništa naplatio, normalno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6669 : 16. Svibanj, 2010., 21:21 »
Gornju stranicu sam sredio u jednom danu i nisam ništa naplatio, normalno

A jebiga, ja znam brdo ljudi koji ne znaju šta je FTP (ozbiljno), a rade web stranice za pare.

Vidiš problem valjda.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6670 : 16. Svibanj, 2010., 21:28 »
Ne vidim :(

Jer proces može biti toliko jednostavan da ni ne moraš znati što je FTP... ja znam jer rulam, ali mogu i starome napisati upute kako srediti stranicu u joomli, i sve što bi on čuo od FTP-a je Filezilla il neki kurac...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6671 : 16. Svibanj, 2010., 21:32 »
Gornju stranicu sam sredio u jednom danu i nisam ništa naplatio, normalno

A jebiga, ja znam brdo ljudi koji ne znaju šta je FTP (ozbiljno), a rade web stranice za pare.

Sad?  :(

Da ti se pokvari auto, jel bi platio nestručnom frendu da ti ga popravi? Dobro, loš primjer jer si ti u tome svemu, al kužiš valjda što želim reći.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6672 : 16. Svibanj, 2010., 21:58 »
Da

valjda


Ne znam :( Ne treba bičati takvim ljudima, jer su po meni oni snalažljivi. Znaju naći budalu, uvaliti mu poluproizvod, uzeti novce i reći doviđenja... Pizdarija koje olakšavaju cijeli proces kreiranja weba ima po cijelim internetima i jaaako puno ljudi je sposobno složiti nekakvu normalnu stranicu, ako imaju imalo ukusa... I govoriti laicima da je to "njihova kreacija", a kasnije je na njima hoće li to naplatiti ili ne... Ili prvu neće, ali drugu hoće. Ekonomija, ovo ono... Žalosno ali tako to ide...

Ne bi ni meni nitko naplatio čačkanje oko motora, štelanje ventila, promjenu anlasera, ili većinu drugih jednostavnih stvari, jer bi mi bilo neugodno... A ako je nešto lijepo onda je to kad možeš nekome nešto dobro napraviti i pozdraviti se. I onda slušat kudose sa svih strana... Jebiga, meni je to jedna od plaća

Tako sam odustao i od davanja instrukcija, jer se ne osjećam kvalificiranim... I mrzim sve ove babe koje daju instrukcije i ograničavaju se "DO DRUGOG RAZREDA STRUČNIH ŠKOLA" ... i to naplati 60 kuna po satu. Bezobrazluk..

idi u kurac, ono... prokleti grabež za lovu. mrzim sadašnjost i rvacku  :(
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2010., 22:04 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6673 : 16. Svibanj, 2010., 22:07 »
 :hihi:
Vidiš valjda paradoks u svom postu? :)

Ontopik:
Moji katastrofalni skilsi organizacije vremena.  :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6674 : 16. Svibanj, 2010., 22:09 »
Vidim, ali to je polovičan paradoks, zato što automehaničari ne bičaju po meni, a davanje instrukcija nije legalan (mislim ove kokoši iz gimnazije šta daju) posao kako god okreneš... Veoma sam gnjevan i zbog toga nastaju sranja  :mrgreen: :bonk:  \:D/

OT: sve

laku noć


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9