HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869342 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6840 : 10. Lipanj, 2010., 11:43 »

 

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6841 : 10. Lipanj, 2010., 11:46 »
Baš rulaju ti volpejperi, neznam zašto bi ih itko želio maknut. :hiha2:


živcira me ovaj vipov kurac na forumu. Bar nemam uvijek otvoreno 3-4 taba i svakih pol minute turutu-turutu  :wildboy:
da ono, koji je to kurac? neki dan u 3 ujutro čujem taj zvuk i mislio sam da sam poludio ili nešto. :wildboy:  to preko hcla dolazi ili šta? :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6842 : 10. Lipanj, 2010., 11:47 »
Gugl kopira bing. Depresivo.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6843 : 10. Lipanj, 2010., 11:49 »
da ono, koji je to kurac? neki dan u 3 ujutro čujem taj zvuk i mislio sam da sam poludio ili nešto. :wildboy:  to preko hcla dolazi ili šta? :(

 :loludara:

ja sam isto par dana to slušao nije mi bilo jasno odakle, mislio da mi je nekakav mob sakriven u sobi i stižu poruke  :(

da, preko hcl-a dolazi  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6844 : 10. Lipanj, 2010., 12:42 »
Kad nakon drkanja moram pričekat' neko vrijeme da mi se prikupi energija za sljedeće drkanje.

Ili kad mi se otvore ranice ako to previše radim, pa imam filing da sam friško obrezan.

Bogamu, obrezivanje. Grozim se od pomisli da ekipa može imat' nezaštićen glavić.  :(

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6845 : 10. Lipanj, 2010., 12:46 »
Možda ipak nemoramo znati baš sve  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6846 : 10. Lipanj, 2010., 12:55 »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6847 : 10. Lipanj, 2010., 13:10 »
Gugl kopira bing. Depresivo.  :wildboy:
je malo :(
ali boli ih kurac, ko da iko živ koristi bing, vjerojatno 90% populacije misli kako je gugl donio revoluciju.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6848 : 10. Lipanj, 2010., 17:10 »
Da, stvarno je revolucionarna funkcija. Kako se samo itko toga dosjetio?  :hihi:

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6849 : 10. Lipanj, 2010., 19:59 »
što sad to znači?

pantera i megadeth ne valjaju? po čemu to?
Odgovorit ću ti na isti način ko i onoj klinki jučer - jer su smeće.
Kako da ja ljudima koji su od treš metala čuli eventualno "veliku četvorku" (i još ovako neke merda bendove koji naginju više coreu nego thrashu) objasnim zaš oni ne valjaju? Ne možemo razgovarati o nečemu šta niste nikada čuli. Sad će opet doć Ixy i zaključit kako ja mislim da imam superioran ukus vjerojatno.

ja volim ta 2 benda jako, pa ono, reci zašto tebi ne valjaju. :wildboy:
Pantera jer je govno od benda radi kakvih se popularizirao core prizvuk i poslo metal u kurac nemili.
Megadeth jer je em Mustaine ima preiritantan vokal, em mi je njihov zvuk premainstream za trešeriju em su bez ideja već duže vrijeme i međuostalim recikliraju sami svoje pjesme.

Poanta je da su u lošiji i neoriginalniji od hrpe bendova za koju većina ljudi nije ni čula. Ne znam dal ima smisla da ti tu sad nabrajam bendove, vjerojatno ih neš poslušat ionako



@juli - pula?

koji su to bendovi da valjaju od treša? testament, sodom, tankard? mislim, slušao sam par pjesama od svakog i nisu mi loši, al opet mi je nekako metalika bolja. možda sam gej il nešto, al sad da mi ownaju bogove i ne baš.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6850 : 10. Lipanj, 2010., 20:16 »

koji su to bendovi da valjaju od treša? testament, sodom, tankard? mislim, slušao sam par pjesama od svakog i nisu mi loši, al opet mi je nekako metalika bolja. možda sam gej il nešto, al sad da mi ownaju bogove i ne baš.
Navedeni bendovi su jako dobri, pogotovo Sodom i Tankard. Sodom je vrlo agresivan, ja volim takav treš. Tankard je čista zabava, liriksi su pišanje a koncerti kaos totalni. Vjerojatno najžešći koncert na kojem sam bio.

Poslušaj recimo Dark Angel, Sabbat, Whiplash, Laaz Rockit, Metal Church, Artillery, Heathen, Agent Steel, Helstar, Annihilator.. imaš tu svega među navedenim. Imaš od tehnički savršenih i malo težih na prvo slušanje do totalno hitoidnih ear friendly bendova. Od jačih bendova još svakako Overkill i Exodus.. To ti je onako, za prvu pomoć što se tiče mojih preporuka. Ako te zanima mogu ti reć i konkretno koje albume da slušaš od kojeg benda, ipak sam dosta toga nabrojao
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6851 : 10. Lipanj, 2010., 20:20 »
aj za početak sodoma daj neke preporuke, to sam slušao već pa znam što mogu očekivati :)

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6852 : 10. Lipanj, 2010., 20:28 »
Agent Orange, Persecution Mania, M-16
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6853 : 12. Lipanj, 2010., 04:32 »
Kad se probudim rendom i ne spava mi se više.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #6854 : 12. Lipanj, 2010., 19:14 »
Eskimi - najnepotrebniji rasa na planetu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9