HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869632 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7020 : 27. Lipanj, 2010., 19:02 »
Čuj frende, vidio si ga kako je debeo i ružan, ali sad će jebat po cijeloj Hrvatskoj? Možeš li ti to? Naravno, ne aludiram na to da si ti debeo i ružan.  :hiha:
Nego aludiraš da ne jebem?  :wildboy:

Čuj frende, vidio si ga kako je debeo i ružan, ali sad će jebat po cijeloj Hrvatskoj? Možeš li ti to? Naravno, ne aludiram na to da si ti debeo i ružan.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7021 : 27. Lipanj, 2010., 19:03 »
Pa nemreš mi reč graffiter  :geek: :wildboy:

debilno je, uostalom zna se koji su nazivi za što

ko da za skejtera kažeš DASKAŠ :D
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7022 : 27. Lipanj, 2010., 19:04 »
U mom kraju ih jednostavno nazivamo................. debilima :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7023 : 27. Lipanj, 2010., 19:08 »
Pa nemreš mi reč graffiter  :geek: :wildboy:

debilno je, uostalom zna se koji su nazivi za što

ko da za skejtera kažeš DASKAŠ :D

ak misliš na moju opasku, ja nemam problema sa samom riječi, već s njenim izgovorom. naime, riječ writer izgovara se rajter (naravno ne tak kruto kak bi svaki balkanac laprdnuo), a ne VRAJTER kak je mali poganin rekao.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7024 : 27. Lipanj, 2010., 19:13 »
Živcira njegova pojava, ne njegova činidba. :wildboy:

edit, nastranu i to što su i svi činioci činidbe retaji.

  :wildboy:
Amen.

btw, "scena"  :wildboy: (da se razumijemo, koja god bila)
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7025 : 27. Lipanj, 2010., 19:22 »
vehabije

Ovo mi je pokvarilo cijeli dan.

Nikad neću shvatiti, kako netko može podilazit pričama koje ti njihovi svečenici prodaju mladim ljudima,
zbog kojih stradavaju ljudi, bilo izazivanjem rata ili ovakvim akcijama.

Valjda je zato i zabranjeno sve moguće u tim zemljama (od nacionalnih televizija u rukama pojedinaca do interneta), kako se ljudi nebi mogli sami informirati.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7026 : 27. Lipanj, 2010., 19:24 »
@grafiti rasprava:
Nisu svi retaji.

To što vi "znate" (ako uopće znate ijednog writera) samo bahate debile je druga stvar. ;D

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7027 : 27. Lipanj, 2010., 19:26 »
to.

tuć, tuć i još malo tuć. zabijanje čačkalica pod nokte, vješanje za palčeve... na svijetu nema ljudi koje zaslužuju veću patnju (možda ne znam, random silovatelji i ubojice) od ove ekipe vehabija. imam jednog frenda, inače iz bosne, upoznat s pričom. jebemti ti isusa, koje je on meni priče ispričao o toj ekipi... bacio bi nuklearku sa smješkom.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7028 : 27. Lipanj, 2010., 19:34 »
to.

tuć, tuć i još malo tuć. zabijanje čačkalica pod nokte, vješanje za palčeve... na svijetu nema ljudi koje zaslužuju veću patnju (možda ne znam, random silovatelji i ubojice) od ove ekipe vehabija. imam jednog frenda, inače iz bosne, upoznat s pričom. jebemti ti isusa, koje je on meni priče ispričao o toj ekipi... bacio bi nuklearku sa smješkom.

Morat ćeš nastaviti frende, makar na PM ako misliš da dotični prate forum  :hiha: :mrgreen: :D :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7029 : 27. Lipanj, 2010., 19:59 »
 :thumbs:
COOL

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7030 : 27. Lipanj, 2010., 20:00 »
Kako bi ovaj svijet bio ljepše mjesto da sve ljude malo više totalno boli kita za sve.  :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7031 : 27. Lipanj, 2010., 20:10 »
Nakupilo bi se smeća onda i umrli bi.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7032 : 27. Lipanj, 2010., 20:12 »
Uvijek bi se našao netko ko ti ko grinta stalno pa bi pokupio to smeće i bičao ekipi stalno. :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7033 : 27. Lipanj, 2010., 20:12 »
vehabije

Ovo mi je pokvarilo cijeli dan.

Nabijem ih. Kripli retardirani. Uništavaju ionako uništenu BiH.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7034 : 27. Lipanj, 2010., 20:18 »
to.

tuć, tuć i još malo tuć. zabijanje čačkalica pod nokte, vješanje za palčeve... na svijetu nema ljudi koje zaslužuju veću patnju (možda ne znam, random silovatelji i ubojice) od ove ekipe vehabija. imam jednog frenda, inače iz bosne, upoznat s pričom. jebemti ti isusa, koje je on meni priče ispričao o toj ekipi... bacio bi nuklearku sa smješkom.

Morat ćeš nastaviti frende, makar na PM ako misliš da dotični prate forum  :hiha: :mrgreen: :D :wildboy:

a ono, klasika. to je kao neka najekstremnija sekta unutar islama. te njihove zajednice ne prihvaćaju zakone države u kojoj se nalaze, ne šalju djecu u školu jer kao to nije u skladu s originalnim učenjima islama il neš. pričao mi je da tamo ti neki kao poglavice od 886 godina, glavni samoprozvani baje u selu, žene s djevojčicama od 9, 10, 12 godina. ono, naravno da ih jebu, djevice i tako te spike. al ono, glavna fora je da ne prihvaćaju legitimnu vlast kao takvu. policija ih u principu ne dira, vlada također želi imat što manje posla s njima jer su ono, luđaci. i tako.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9