HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869582 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7035 : 28. Lipanj, 2010., 00:18 »
''Bok!''
''Bok! Ja sam After Effects! Izvoli!''
''Htio bi 3 sekunde rendom videa usporiti na 25%.''
''Zakon! U tome sam super. Jednostavno je i dobit ćeš najfluidnije pokrete ikad, ikad!''
''Kul! Koliko ti treba da izrendaš to? ''
''17 minuta.''

 :tired:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7036 : 28. Lipanj, 2010., 00:29 »
Ovo je odlično, kratko, savršeno, inteligentno, smisleno, duhovito.  :wildboy: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7037 : 28. Lipanj, 2010., 00:30 »
Ne funkcioniranje mozga. MRZIM GA!

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7038 : 28. Lipanj, 2010., 00:30 »
''Bok!''
''Bok! Ja sam After Effects! Izvoli!''
''Htio bi 3 sekunde rendom videa usporiti na 25%.''
''Zakon! U tome sam super. Jednostavno je i dobit ćeš najfluidnije pokrete ikad, ikad!''
''Kul! Koliko ti treba da izrendaš to? ''
''17 minuta.''

 :tired:


 :hihi:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7039 : 29. Lipanj, 2010., 08:48 »
Retaji na zavodu iz fizike.
Na godini imamo osam grupa. Prošli tjedan smo pisali završni ispit i jučer navečer kao stigoše rezultati. JEJ!
Skinem excel fajl ( :wildboy:), otvorim i vidim da su rezultati svake grupe u zasebnom worksheetu. Okej, otvorim 1.07 i... ništa. Nema naših rezultata.
Otvorim sve ostale worksheetove, svi ostali imaju svoje rezultate.

Za pola sata rifrešaju vijest na stranici.
"Rezultate za grupe 7 u ovom trenutku zbog tehničkih problema nije moguće objaviti iako su zadaci ispravljeni."  :tired:
Da, uspjeli ste u excel fajl ubaciti rezultate svih ostalih, ali kad pokušate ubaciti i naše, javljaju se tehnički problemi. Bar ne pokušavate to prodati ferovcima.
Sva sreća da su uvidi danas. Već su počeli, zapravo.

Tak je bilo i za prošli međuispit. Svi podobivali rezultate osim nas. Nakon tjedan i pol-dva pita lik iz grupe profesoricu kad ćemo mi dobit rezultate. Na što je ona odgovorila nešto u stilu "joj pa šta još niste dobili? Pa ispravljeni su davno, sigurno je tajnica zaboravila uploadat."

Da, tajnica, koja je uploadala rezultate za sve ostale grupe je zaboravila uploadati za našu grupu.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7040 : 29. Lipanj, 2010., 08:50 »
Žene rade na FER-u? Pao mi je u očima upravo  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7041 : 29. Lipanj, 2010., 09:09 »
Bar ne pokušavate to prodati ferovcima.
:hihi:

crazy shit taj excel. kompliciran.   :hiha:
čak ga i moja mama zna koristit a njoj valjda trebaju uputstva svaki put kad šalje mail. svaki.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7042 : 29. Lipanj, 2010., 09:44 »
dogodilo se i kod mene bezbroj puta, pomiriš se s s time i odeš kučki na vrata i onako uz osmijeh, heh gospođo, zakinuli ste me za rezultate pa bih volio da mi kažete. Najbolje


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7043 : 29. Lipanj, 2010., 16:41 »
To što umiru dobri ljudi poput Majke Tereze, Mahatme Gandija, Tuđmana, Pape, a ostaje sve sam ološ.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7044 : 29. Lipanj, 2010., 17:35 »
tuđman i majka tereza u istoj rečenici  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7045 : 30. Lipanj, 2010., 10:22 »
Svudje osjećam miris zapaljene plastike  :wildboy:

Ili mi komp gori ili imam tumor na mozgu pa haluciniram....u svakom slučaju nije dobro  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7046 : 30. Lipanj, 2010., 11:30 »
A možda si probao koju drogu previše, a frende ? :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7047 : 30. Lipanj, 2010., 14:21 »
Voli bi znati, jelda? :hiha:

nisam  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7048 : 30. Lipanj, 2010., 14:32 »
;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7049 : 30. Lipanj, 2010., 16:59 »
Kad provedeš 6 sati po usranom gradu i isto takvoj vrućini da dođeš na upis ocjene koju ipak ne dobiješ
jer eto, profesora nije bilo. Naravno, teško je napisati JEBENU OBAVIJEST

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9