HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869321 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7140 : 13. Srpanj, 2010., 19:19 »
KOJI KURAC :( Mozda, mozda postoji logicno objasnjenje, KAWAI je, mora biti istog :( http://www.youtube.com/user/ruaridoll#p/u/5/qsMwNlOX2Vc Aukurac, pedofilija, to ima 12-14 godina.
« Zadnja izmjena: 13. Srpanj, 2010., 19:24 Rider on the Storm »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7141 : 13. Srpanj, 2010., 19:35 »
I am the most strangest girl you will ever know.(n_n)
If you like my videos I will be happy. But, if you do not like my videos, that is okay also. Everybody likes different things and also everybody thinks differently so it is okay! But..do not be mean to me or other people! If you do not like my videos, then do not watch!! There is so much hate in the world, do not add more hate to the world. I think the world should be a peaceful world and also a happy world so let's all be nice and kind to other person! That is all..Have a wonderful and happy day~~


U pravu je :( Loša sam osoba :(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7142 : 13. Srpanj, 2010., 19:35 »
Svi muškarci su svinje i govna i pišaka i robovi žena!!!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7143 : 13. Srpanj, 2010., 19:50 »
Neznam, ako se ljudi sami nazivaju neobicnima, oni nisu neobicni jerbo neznaju svoju razinu neobicnosti u odnosu na standard obicnosti. A to nemoru znat osim ako nisu netko drugi  :hiha: Laže mala, komercijalna neobicnost je u pitanju.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7144 : 13. Srpanj, 2010., 20:08 »
kako ne mogu znat, pa vide obične ljude i njihovo ponašanje i skuže da nisu ka oni.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7145 : 13. Srpanj, 2010., 20:10 »
kako ne mogu znat, pa vide obične ljude i njihovo ponašanje i skuže da nisu ka oni.
Zapravo, opcenito je glupo jerbo ocita djela ne deskriptiraju citavu licnost osobe. Stoga su svi izvan norme :/

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7146 : 13. Srpanj, 2010., 20:13 »
činjenica da nemožeš izać nigdje ak nemaš para
a para se nema

 :( :(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7147 : 13. Srpanj, 2010., 20:18 »
kako to? :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7148 : 13. Srpanj, 2010., 20:23 »
Nema posao ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7149 : 13. Srpanj, 2010., 20:27 »
kako ne mogu znat, pa vide obične ljude i njihovo ponašanje i skuže da nisu ka oni.
Zapravo, opcenito je glupo jerbo ocita djela ne deskriptiraju citavu licnost osobe. Stoga su svi izvan norme :/

zato se vide vanjska. koga briga za ličnost iznutra. vanjsko ponašanje određuje osobu u očima drugih osoba. zato postoje obični ljudi jer imaju obično vanjsko ponašanje, i neobični ljudi jer imaju neobično vanjsko ponašanje. ddd
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7150 : 13. Srpanj, 2010., 20:39 »
Dobar dan, dogodio mi se jedan nov i nepoznat problem
-dobar dan, recite
Imam zutu crtu na ekranu
-dobro...
To je do vase usluge
-jeste probali restartati opremu
Jesam
-i..?
Jos uvijek isto
-ajde probajte istekati nasu opremu iz vaseg televizora
Jesam, jos uvijek je tu
-onda ocito nije problem do naš/prekine me
Ja ipak mislim da je problem do vase opreme
-ako ste kompletno ištekali našu opremu, onda naša oprema nema nikakvog doticaja s vašim televizorom i ne može utjecati na njega
[supruga se dere u pozadini, frajer slusalicu stavlja na sebe da ju mutea valjda, cujes dernjavu, psovanje]
Bog mater...
-halo
A, ma..supruga kaze da je vec bio takav problem i da ste to vi rijesili
-sumnjam, problem je do vase opreme, mi rjesavamo kvarove iskljucivo na nasoj opremi
Pa sta da sad radim
-pa...probajte za pocetak ugasit i upalit tv
Sad uopce ne radi
-onda je ocito problem do tv-a
Da..valjda...

poklopi mi slusalicu frajer

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7151 : 13. Srpanj, 2010., 21:15 »
kako ne mogu znat, pa vide obične ljude i njihovo ponašanje i skuže da nisu ka oni.
Zapravo, opcenito je glupo jerbo ocita djela ne deskriptiraju citavu licnost osobe. Stoga su svi izvan norme :/

zato se vide vanjska. koga briga za ličnost iznutra. vanjsko ponašanje određuje osobu u očima drugih osoba. zato postoje obični ljudi jer imaju obično vanjsko ponašanje, i neobični ljudi jer imaju neobično vanjsko ponašanje. ddd
Ali unutrasnja licnost utjece na percepciju vanjske licnosti, stoga, mozda se određena osoba ponasa suprotno od unutrasnjih nahođenja samo da bi ostvarila određene ciljeve, ali je zapravo suprotna od suprotnog ;P

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7152 : 13. Srpanj, 2010., 21:18 »
@Syzygy  :loludara: kakvih sve pacijenata ima

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7153 : 13. Srpanj, 2010., 21:27 »
KOMARCI. SVE ME SVRBI.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7154 : 13. Srpanj, 2010., 21:35 »
Toplina, ubićunesto od frustracija :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9