HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868847 Hitova
*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7455 : 15. Kolovoz, 2010., 13:38 »
Kaj fakat?  :hiha:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7456 : 15. Kolovoz, 2010., 13:41 »
A da z  ;)

Živcira me kaj sam solo doma i nema mi ko skuhat ručak.A lijen sam ga sam napravit . I tkak ću gladovat do negdje 6-7 sati i onda pojest pola boce nutelle  :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7457 : 15. Kolovoz, 2010., 13:49 »

Koliko grama ima ta "boca"? Mijenjam za bolognese.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7458 : 15. Kolovoz, 2010., 13:50 »
Kaj fakat?  :hiha:

ziheriška bebač
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7459 : 15. Kolovoz, 2010., 13:52 »
@qupo

oko pola kg tak neš :/
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7460 : 15. Kolovoz, 2010., 13:56 »
Sad prije negdje mjesec dana, baka dala stan, znaci cijeli stan, ne sobu il nesto, za manje od 15 eura po noci. Ne znam zasto, ne pitajte. I kad su trebali ici, nisam imao vremena pa sam im reko da ostave pare na stolu i kljuc kod komsije. I idem ja pokupit pare (trebalo je bit 75 eura, znaci ko za 5 dana), i vidim ne 75, nego 74. I onda vidim da je lik ostavio poruku da je morao kupit kabl za TV ili neki kurac, koji je kostao 1E. Do poruke je bio prilozen racun :hiha:

Ne znam, koliko me zivcira toliko je i smjesno :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7461 : 15. Kolovoz, 2010., 14:43 »
 :hihi: :hihi: :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7462 : 15. Kolovoz, 2010., 14:58 »
Hahha točno smiješno i frustrirajuće  :mrgreen:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7463 : 16. Kolovoz, 2010., 10:27 »
ne pušim; pijem ( al ne ko ona retardirana djeca koju sam naveo u postu gore ); nemam najbolji ukus nego svoj ukus koji meni najbolje paše; živciraju mu nametljivi; ne mrzim tučnjavu nego me nerviraju oni koji pričaju bajke o nekim umlaćivanjima, a imaju 45 kila i skrivaju se kad zagrmi a kamoli da neki fight uleti; crni pojas iz neke super-ultra ubilačke tehnike s kraticom :fpalm: nadam se da si sarkastičan, neda mi se objašnjavat; ne nosim svu dizajnersku odjeću nego samo dvije marke koje sam naveo te objasnio razloge zbog kojih ih nosim; nervira me forsanje te odjeće; gledam TV, hoće mi tko biti prijatelj ?  :hiha: ; nemam ja para imaju moji starci; jebem, al nevidim zašto bi se ja time morao hvaliti ( podrazumijeva se da mi cura daje iz straha da mi ne počne ićo na živce ).

Sorry što sam te krivo procijenio. To je bilo prije nego sam spoznao da imaš šest mobitela koje aktivno koristiš. :piva:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7464 : 16. Kolovoz, 2010., 10:39 »
mene definitivno prefiše toga nervira...

Tebe nerviraju ponajviše maloljetnici i njihov način života, koji nimalo ne čudi i koji je sasvim prirodan iz svega što opisuješ. Mislim ono, maloljetni bunt bez razloga, izdrkavanje, mladost ludost itd.

Što je zapravo malo.

Smiješno.

 :wildboy:

Namjere ti očito nisu loše, ali fulao si point i fulao si mjesto gdje ćeš takvo što prezentirati. I precijenio si se neshvatljivo. Mislim, i ja sam jako umišljen i egotripiram al jebote, 'možda će nekom ovo promijeniti životna načela'.

Daj jebote, pa nisu ljudi koji ovdje dolaze kripli jebemu.  :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7465 : 16. Kolovoz, 2010., 11:56 »
Daj jebote, pa nisu ljudi koji ovdje dolaze kripli jebemu.  :wildboy:

Ovo je diskutabilno frende Mile  :wildboy:


*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7466 : 16. Kolovoz, 2010., 18:49 »
Dakle radim predzadnji DVD za svadbe.

Napravio sam ih preko 30 do sada, znači više od 60 klijenata jelte. Zadovoljni svi. Tu i tamo se desio neki prepravak, ali je uglavnom bio vezan za ubacivanje/izbacivanje nekih pjesama u sali, skraćivanje nekih rodbinskih govora i takvih stvari. Razumljive stvari, jel, nije frka, nisam ja kriv i jasno, ako ljudi žele da im svira Thompson a ne 'nešto strano', ok, sorry, evo vam Thompson, 'nešto strano' bacamo van. Tako to ide.

Sad sam dobio LISTU sa ispravcima. To je jebenih karticu i pol teksta. Traže od mene da im ublažim podočnjake ''ali opet da se ne izgubi tomlina i dubina boja''.
Imaju hrpu takvih stvari, ja uopće ne znam kod dosta toga što traže. Mislim -

''04:26   'ime žene' lice kod solo snimanja u interijeru= svjetlina, oštrina, ali da se ne izgubi dubina boja''

 :wildboy:

Jedva čekam godišnji.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7467 : 16. Kolovoz, 2010., 18:51 »
apstraktnost.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7468 : 16. Kolovoz, 2010., 20:03 »
Ae, to je uobičajeno, imao sam ja i čudnije.
Jedan je tražio "jednostavnost Google homepagea i eleganciju Appleovog loga" za firmu koja prodaje auto dijelove  :wildboy:

za 1000 manje novaca, naravno
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7469 : 16. Kolovoz, 2010., 22:45 »
KUD-ovi.

Inače ih nisam volio ali večeras posebno. KUD jebote. KUD.



Očuvanje kulture i baštine blabla. Idu mi na onu stvar.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9