HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869306 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7770 : 03. Rujan, 2010., 17:45 »
HAH, tu sam te uhvatio. Ne, nije gore da mi usrani laici govorimo o muzičkoj sceni, prvo iz razloga što nemamo nikakvog utjecaja na tu scenu ( makar na ovim manjim razinama razgovora ), a drugo iz razloga što nismo u muzičkoj sceni - nemamo ikakvu ODGOVORNOST  :hiha: prema istoj.

Nisam o sebi ništa rekao, zato sam i rekao da ne znam i da ne mogu suditi, ali ono što nervira kad eto, sudeći prema podacima koje je Zvone stavio, netko tko je IME samo na papiru može tako govoriti o sceni.. licemjerno je jebemu. Općenito sam osjetljiv na muzičke rasprave, mrzim kad ljudi SUDE o muzici sa svojim najboljim muzičkim znanjem ikad, naravno. :wildboy:


Usput, jesi slušao Block Out ?  :ementaler: Šta imaš za reći o njima, jel ih se isplati tražiti baš na internetima ?
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7771 : 03. Rujan, 2010., 17:57 »
Bu, odgovorio si na ovaj jednostavniji, prvi dio posta. :hiha2:

Block Out :
Citat:
...pa oni ne prave muziku za one koji ih ne shvataju već za normalne ljude. ko ih ne razumije, ne shvata onda ništa... živi u svom propalom životu i umrijeće u neznanju... block out jeste poranio 10 godina na ove prostore ali su ljudi ovdje generalno nezreli i ne treba očekivati da razumiju njihovu muziku, u kojoj mi uživamo. pozdrav svima koji ih vole! i razumiju!

NE ZNAM!
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7772 : 03. Rujan, 2010., 17:59 »
Pa nisu bas nepoznati, bar kod nas.

Ali recimo, zivcira me stav "u moje vrijeme ovo ono". Ma da se s druge strane i slazem jer muzika koju slusam uglavnom nije iz ovog vremena. Ne znam :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7773 : 03. Rujan, 2010., 18:05 »
Odgovorio sam ti na sve.. ili bi htio da ti kažem da je Zvone član ovog foruma koji ima pravo da ga nervira nečije istupanje u javnosti, te da to ipak, nikako ne može zabraniti ? :hiha:


block out, meh, naletio na onom groowesharku pred neki dani, i ono, rulaju mi, a nisam vidio da ih iko ovdje sluša, niti sam naletio iz prve za mjesta di ću im skinuti albume. U biti, valja, kažeš :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7774 : 03. Rujan, 2010., 18:39 »
onak, nemogu ni hejtat nekog bez da imam dobro objašnjenje za to. kvragu.  :wildboy:
neznam, lik je kurac mrtvi stari koji nije napravio ništa ekstra, još uvijek svira istu muziku ko prije 30 godina i on je kralj, a ostali sišu kurac.
ne. nije.
 :tired:

ima mnogo dobre muzike danas, a ovakvi fosili tribaju izumrit i prepustit mjesto mlađima. makar mlađi bili kinoklub.

I IMA URBANI NADIMAK "GILE". jebote. svaki lik u bendu u exju ima neki retardirani nadimak izveden iz prezimena. HUHHU KUL SI.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7775 : 03. Rujan, 2010., 18:51 »
Ima puno kul muzike ovdje i kod susjeda, samo ju je malo teže otkrit (kao depresija block out). Ja se full iznenadio kad sam čuo Darkwood Dub prije par mjeseci, nikad nebi rekao da Srbi mogu toliko rulat  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7776 : 03. Rujan, 2010., 18:54 »
http://www.youtube.com/watch?v=9AHvkxS642I

http://www.youtube.com/watch?v=it1d3I8keqw

http://www.youtube.com/watch?v=ph68xXTXw2Q


Neformatirani linkovi, samo zato jer mogu :hiha: I da, ovo je na ovo damirovo da srbi mogu rulat ;( Jer mogu ;( I šta fali domaćoj pop glazbi primjerice? Rula :(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7777 : 03. Rujan, 2010., 18:55 »
NEMA KRSTA BEZ TRI PRSTA  :ave:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7778 : 03. Rujan, 2010., 19:36 »
Ima puno kul muzike ovdje i kod susjeda, samo ju je malo teže otkrit (kao depresija block out). Ja se full iznenadio kad sam čuo Darkwood Dub prije par mjeseci, nikad nebi rekao da Srbi mogu toliko rulat  :wildboy:
truedat, a ima i kod nas maestralne mjuze -> Fali V - Tebe ne vidim <3


+1 na zvonu

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7779 : 03. Rujan, 2010., 20:21 »
Windows Registry, jedini uzrok svih problema šta se Windowsa tiče.  :(

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7780 : 04. Rujan, 2010., 08:22 »
Priveli Janeza Janšu jer je izrezao hrvatsku zastavu

"Performer i kazališni umjetnik Janez Janša... ...Janša je Riječanin sa slovenskom adresom, pravim imenom Emil Hrvatin."


JA SAM PERFORMER JA IZAZIVAM REAKCIJE KOD LJUDI JER ONI NE RAZUMIJU SVIJET OKO SEBE...

ne znam, nokautirao bi sve performere. mrzim ih. :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7781 : 04. Rujan, 2010., 08:27 »
Probudi me stara. Kaže je ovo tvojih 200 kuna u WC-u? Ja kažem nije, nemam ja papirnog novca doma. (Imam u jednoj kutijici u kutiji ispod kreveta).

Slegne ramenima i uzme si lovu, odem prebrojat crni fond - fali 200 kuna. Nisam otvarao tu kutijicu od prošlog mjeseca, ono. Koji kurac.

I sad mi bed reć staroj da je moja lova, jer ono ispast ću lažov.  :wildboy:

DUHOVI


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7782 : 04. Rujan, 2010., 10:49 »
kako te stara ownala za 200 kn. našla je kutijicu, bacila 200 kn na pod, izmindfuckala te u laž i zaradila 200 kn. ah, roditelji.  :mrs:


Priveli Janeza Janšu jer je izrezao hrvatsku zastavu

"Performer i kazališni umjetnik Janez Janša... ...Janša je Riječanin sa slovenskom adresom, pravim imenom Emil Hrvatin."


JA SAM PERFORMER JA IZAZIVAM REAKCIJE KOD LJUDI JER ONI NE RAZUMIJU SVIJET OKO SEBE...

ne znam, nokautirao bi sve performere. mrzim ih. :wildboy:

kako samo ga htio jučer udarit nogom kad sam mu facu vidio u nekom dnevniku. ae da to napravi švarci ili netko kul, al neki mrtvi pederko iz jebene mrtve slovenije isusa ti krista mi tam rezucka zastavu. nije da sam neki nacionalist, al mrzim performere. besmislena grupa ljudi koja apsolutno nema smisao na ovom svijetu. umjesto kaj drkajući kurac (i u prenesenom značenju) zarađuju za život zbog činjenice da postoje jednako retardirani i pretenciozni pederi koji stvarno misle da to kaj vide ima smisla mogli bi ne znam, performirat u performansu zvanom "iskopavanje kamenja golom rukom u kamenjaru Valtura kod Pazina". bilo bi inteligentnije za naciju.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7783 : 04. Rujan, 2010., 11:44 »
otrovna iva, sredi si tetka hrvatina  :hiha2:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #7784 : 04. Rujan, 2010., 13:04 »
ha? :(

edit
aha.  :wildboy:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9