HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869652 Hitova
*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8145 : 26. Listopad, 2010., 13:57 »
JA MRZIM SVE LJUDE :b_ljutko:

CRNOČA :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8146 : 26. Listopad, 2010., 14:06 »
Da kao znas da nije tako slon. :tired:

Hejtem pijane ljude koji se razbacuju po gradu, vicu, padaju, psuju prolaznike. Sigurno ne hejtam one za koje se uopce ne vidi da su pijani.
Reci onda da mrziš šabane  :D
Takvim ljudim je cuga ionako samo alibi da se ponašaju ko debili
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8147 : 26. Listopad, 2010., 14:09 »
1.    hater    
   
A person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person. Hating, the result of being a hater, is not exactly jealousy. The hater doesnt really want to be the person he or she hates, rather the hater wants to knock somelse down a notch.
Susan: You know, Kevin from accounting is doing very well. He just bought a house in a very nice part of town.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8148 : 26. Listopad, 2010., 19:35 »
Ljudi koji mjenjaju carape u gymu, pa zasmrde svlacionicu svojim smrdljivim nogama :tired:

 Isto i ljudi koji dolaze u trapericama, kosulja, cipele i sve to, pa onda SVE mjenjaju. :hihi: Al ae, njihova stvar, dok ne smrdi.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8149 : 26. Listopad, 2010., 20:32 »
Živciraju me ovi ZG taksisti.  :tired: OK, nisam se u ZG-u nikad vozio taksijem nit planiram, ali kako ovaj rečki cammeo ide gore, sad se bune, jer, oni ne mogu pratiti cijene. Zar se može zbog toga prosvjedovati?  :hihi:

Durrka durr

THEY TUK OUR JOOBS!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8150 : 26. Listopad, 2010., 20:37 »
THEY TK R JEERRRRBBBSSSSS

Ja ne berem zbog čega točno prosvjeduju. Okej, zbog povećanja broja taksija u Zagrebu, al šta im je točno problem? Mislim, šta oni ne smiju smanjivat cijene il šta?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8151 : 26. Listopad, 2010., 20:42 »
bog isus zna, genijalni su, štrajkali su, pa su prestali, pa su nešto rekli da će smanjivat cijene, pa sad opet štrajkaju. užasno random i skroz bez nekog cilja, nisu čak ni iznjeli neke zahtjeve koliko znam. bogovi.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8152 : 26. Listopad, 2010., 20:52 »
TK R JRRB..  :(

Ne znam stvarno. Cammeo je krajnjem korisniku isplativ jebeno. Em su auti lađe (nove octavie, lagune i c5), em ti naplate za neku dionicu onako, pristojnu, šta ja znam, 25 kuna. Stara se vozila par puta iz Merkatora do doma ono i 25 kn.  :wildboy: Ostavila mu 50 koliko je bila zadovoljna, mislim.

Al opet, čujem da se kolju ti taksisti stalno... plaće loše, kasne često, zajebavaju ih s procedurama, peri auto, čisti ovo čisti ono, frend otišao, hitno mu trebao novac i nije ni jednu plaću uzeo. 2 tjedna posla, i nije mogao više, a stvarno mu je lova bila potrebna  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8153 : 26. Listopad, 2010., 21:36 »
Prehlada.
Oči susze, nos pun, vručina.
Sjebano.  :(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8154 : 27. Listopad, 2010., 11:26 »
Curica se objesila salom koji je isplela za majku jer su je u razredu izbjegavali  i vrijedali zbog majke Filipinke.

Cijeli razrez, zajedno s uciteljima je prisustvovao pogrebu.
U suzama.

http://mdn.mainichi.jp/mdnnews/national/news/20101026p2a00m0na013000c.html
http://mdn.mainichi.jp/mdnnews/news/20101027p2a00m0na007000c.html

Ono, maloljetne samoubojice i nisu nesta nesvakidasnje, ali kako me ovakve licemjerne stvari raspizde.


Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8155 : 27. Listopad, 2010., 13:24 »
Da ima boga, takve se grozote ne bi desavale.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8156 : 27. Listopad, 2010., 14:14 »
Curica se objesila salom koji je isplela za majku jer su je u razredu izbjegavali  i vrijedali zbog majke Filipinke.

prvo sam kontao kako se netko može objesit salom, a ono šal :(

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8157 : 27. Listopad, 2010., 14:59 »
Živcira me što je često slučaj u firmama da je položaj u hijerarhiji neke firme obrnuto proporcionalan inteligenciji. :tired:

Drugim riječima, zbog jednog sam kretena dobio dva tjedna "godišnji". Neplaćeni, fkorz. :tired:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8158 : 27. Listopad, 2010., 16:12 »
wat?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8159 : 27. Listopad, 2010., 16:25 »
Dva tjedna neću radit. To je 2k kn manje. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9