HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868357 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8250 : 02. Studeni, 2010., 00:06 »
ne znam, samo sam dodatno deprimiran od svega ovoga :wildboy:
Ne samim LOŠIM DEŠAVNJIMA u državi, nego činjenicom da neki ljudi žele to popraviti i razmišljaju o tome, ali zapravo neće ništa postići. Eto. Buuuu :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8251 : 02. Studeni, 2010., 00:11 »
Tako da ti i ovo "Ono, ako zakon kaze do 5 godina onda se nemoze dobiti 15 godina zatvora." više manje pada u vodu.

Na što se ti uopće referiraš ovdje? Gdje sam ja rekao da treba dobiti više od maksimalne kazne?  :wildboy:
:tired:

I gdje sam ja rekao ista dobrog za policiju i pravosudje? Cak mislim da sam rekao da sakaju :tired: Naravno da je propust pravosudja, i to sam isto rekao.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8252 : 02. Studeni, 2010., 00:14 »
Pae, al jel ti čitaš moje postove kao cjelinu il svaku rečenicu zasebno?  :wildboy:
Tom rečenicom sam htio reći da mu ta izvlakuša ne vrijedi za svaki slučaj. Što sam napisao u rečenici prije te što si citirao.
I da, znam da si rekao da sakaju i da je njihov propust. Tim više mi nije jasno na čijoj si ti strani ovdje.  :wildboy:

edit: lepo m vidjet ixy-a koji podržava prosjvjede. Dobro je to.
Kolko se sećam bio si hejterski nastrojen protiv filozofa i protiv varšavska ekipe. :wildboy:

A?  :wildboy:
Protiv FFZG ekipe sam bio, da. Bar ono što se pisalo po forumima, gledalo po televiziji i sve to. Protiv onog "većeg plana" koji je ševa napiso na šumi il štaveć, to mi okej bilo.
Al i dalje sam protiv onog retardluka koji je bio u medijima. Al nećemo o tome (bar ne tu), davno je to bilo.
Što se varšavske tiče, još uvijek nisam siguran na čijoj sam strani.
Al i da jesam bio protiv ta dva prosvjeda, kakve to veze ima? Ovo je drugačiji prosvjed, ako nisi primijetio. ;D

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8253 : 02. Studeni, 2010., 00:24 »
Pae, al jel ti čitaš moje postove kao cjelinu il svaku rečenicu zasebno?  :wildboy:
Tom rečenicom sam htio reći da mu ta izvlakuša ne vrijedi za svaki slučaj. Što sam napisao u rečenici prije te što si citirao.
Vrijedi za svaki slucaj. Nikako se ne moze dobiti vise nego sto pise u zakonu, a nekad moze manje.

A ovo, na cijoj sam strani... pa gle, nisam retardiran i naravno da zelim da ovi dobiju maksimalnu mogucu kaznu. Ali me zivcira sto se ljudi ne kuze u pravo, a imaju dobre namjere i sve. I vi ovdje, prijedlozi buhuhu. Trebali su ovo ili ono. Ako nisi pravnik, nemoj se razbacivati terminologijom...

E to je to znaci. Zivcira me dobra inicijativa koja je sjebana neznanjem. Jer ako zelis na taj nacin promjeniti zakone u buducnosti, neces uspjeti, Sjebat ce te birokracija i drzava i pravosudje i policija. Moras igrat po njihovim pravilima.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8254 : 02. Studeni, 2010., 00:45 »
Vrijedi za svaki slucaj. Nikako se ne moze dobiti vise nego sto pise u zakonu, a nekad moze manje.

Dobro, sad mi više nije jasno jel čitaš uopće il trolaš.
Nisam mislio da je ponekad moguće dobiti kaznu veću od maksimalne, jebote isus.
Nego ovo, OPET:
Maloljetnik je vozio auto. Ovo "maloljetnik" poprilično ubija bilo kakvu šansu da je imao vozačku. Udario je i ubio dvije cure. Dobio je dvije i pol godine. Je li to maksimalna kazna? Nije. Dakle, nije u svakom slučaju problem premala maksimalna zakonska kazna. To sam htio reći. Jasnije sad?  :wildboy:

I vi ovdje, prijedlozi buhuhu. Trebali su ovo ili ono. Ako nisi pravnik, nemoj se razbacivati terminologijom...

Tko je to rekao? Tko isusamu? Tko je davao ikakve prijedloge? Jedino slično prijedlogu uopće je ovo pilipovo "pljujte po vještacima".
Šta pričaš ti?  :wildboy:

Zašto ja uopće išta pišem?  :hiha2:
Ovo ne pomaže mojoj vječnoj potrazi za vaginom!  :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8255 : 02. Studeni, 2010., 00:49 »
smišljam neku foru cijeli post i onda mi ixy sam sebe owna.

enivej, neznam. nije da je lik došo i ubio ih pištoljom.
nije sad da je APSOLUTNO ZASLUŽIO više.  :wildboy:
plus, maloljetnik je.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8256 : 02. Studeni, 2010., 00:50 »
smišljam neku foru cijeli post i onda mi ixy sam sebe owna.

 :mrs:


SAMO MOJA DVA CENTA, FRAJERU ;) BEZZ LJUTNJE, POZZ ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8257 : 02. Studeni, 2010., 00:58 »
nije sad da je APSOLUTNO ZASLUŽIO više.  :wildboy:
Ovo.

I gle, terminologija. Napisao si ubojstvo. To je dovoljno, ne moras nista drugo. Jer vidi, naime, postoji milijun razlicitih tipova ubojstva. Za svaki postoje zakonski odredjene kazne (od toliko do toliko). Ne mozes reci: ovo je ubojstvo, ubio je 2 cure, treba dobiti maksimum za ubojstvo, a to je 15 godina. KRAJ. Ne ide to tako. Isto, cinjenica je da ne znas detalje, a detalji odredjuju kaznu. Isto isto, maloljetnici dobijaju manje kazne uglavnom, ne vece. Nema to veze sa vozackom.

I da, citam, al mi opet izgleda ko da si rekao ono sto mislim. Nisam telepat jebemu, drugi put bolje objasni. :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8258 : 02. Studeni, 2010., 01:10 »
Procitao sam ti sve postove Renguziću, jesam da da. Jupi.
I cjeli smisao sta se mene tice je ovo sta dibek pise. I za ovaj tvoj auto. Siguran sam da to nije kvalicifirano kao ubojstvo tipa uzeo pusku i pucao u cure nego ko ubojstvo iz nehaja ili prometna nesreca sa smrtnom posljedicom ili nesto. Nisam pravnik necu dalje komentirat.

I za to komentiranje. Da, moze se komentirat, zivimo u slobodnoj drzavi jeboga. Ali mi je SMIJESNO i ZIVCIRA me kad prljavi umjetnici sole nekom pamet i misle da su u pravu jer neznam, oni vide BIT i imaju UVID u neznam koji kurac. I necu ih shvatit ozbiljno. Jer nemaju struku da njihova misljenja imaju snagu. Isto kako i necu ozbiljno shvatit neznam, biolologa kad govori o neznam, makroekonomiji. :tired: Tvoj subjektivni komentar odnosno misljenje je ok ali nisi kompetentan pa da te mogu shvatit ozbiljno ili da razmislim jos jednom o toj stvari.

Samo to. :tired: I to MENE zivcira -> subjektivna stvar. Kolko god je retardirana, zivcira me.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8259 : 02. Studeni, 2010., 01:12 »
Pa ono, svi hejtaju mrljave hipije s filozofskog i općenito hip ekipu koja slika i čiji drek ne smrdi. :wildboy:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8260 : 02. Studeni, 2010., 01:15 »
Al gle Dibek, nije samo stvar u KAZNI, nego u općenito neučinkovitosti pravosuđa/policije. Luka Ritz je samo primjer, možda LOŠ primjer konkretno svega toga. :wildboy: ( naglašavam opet, "možda loš" )
Uostalom, stavi ubojstvo opet u neku perspektivu, kao što reče blaster. Za par grama trave možeš dobiti veću kaznu nego za ubojstvo.

Kakvi su to zakoni ? :wildboy:
I opet, prosvjednici se ne bune konkretno protiv slučaja Luke Ritza i ne znam zašto si navro na terminologiju, poznavanje literature i to. Bune se na općenito lošu situaciju u pravosuđu/policiji, lošost itd. Ne trebaš biti jebeni pravnik da bi skužio da NEŠTO ;D;D ne valja, ne funkcionira, kad je očigledno tako. Ono.  :wildboy: I OPET, ne na konkretno primjeru L. Ritza, mada se svakako ne govori bez razloga o tom slučaju.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8261 : 02. Studeni, 2010., 01:19 »
Rendom smeća su se počela pisati, tako da kidam nalijevo.  :hiha:

Ali ono.  :hihi:
Sljedeći put kad bilo tko od vas bude imao mišljenje o bilo čemu, ispitat ću vaše KREDENCIJALE!  :hiha:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8262 : 02. Studeni, 2010., 01:21 »
Debilu :tired:

Nije stvar u tome.
Kemicari ne prosvjeduju zbog toga jer u Glazbenoj skoli u Vidovcu na solfeđu ne rade po programu. :tired:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8263 : 02. Studeni, 2010., 01:22 »
Procitao sam ti sve postove Renguziću, jesam da da. Jupi.
I cjeli smisao sta se mene tice je ovo sta dibek pise. I za ovaj tvoj auto. Siguran sam da to nije kvalicifirano kao ubojstvo tipa uzeo pusku i pucao u cure nego ko ubojstvo iz nehaja ili prometna nesreca sa smrtnom posljedicom ili nesto. Nisam pravnik necu dalje komentirat.

I za to komentiranje. Da, moze se komentirat, zivimo u slobodnoj drzavi jeboga. Ali mi je SMIJESNO i ZIVCIRA me kad prljavi umjetnici sole nekom pamet i misle da su u pravu jer neznam, oni vide BIT i imaju UVID u neznam koji kurac. I necu ih shvatit ozbiljno. Jer nemaju struku da njihova misljenja imaju snagu. Isto kako i necu ozbiljno shvatit neznam, biolologa kad govori o neznam, makroekonomiji. :tired: Tvoj subjektivni komentar odnosno misljenje je ok ali nisi kompetentan pa da te mogu shvatit ozbiljno ili da razmislim jos jednom o toj stvari.

Samo to. :tired: I to MENE zivcira -> subjektivna stvar. Kolko god je retardirana, zivcira me.

I ovo.
Cini se da ti ne citas postove.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8264 : 02. Studeni, 2010., 01:24 »
Fualo si ceo fudbal. Možda i dva.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9