HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869072 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8370 : 08. Studeni, 2010., 20:59 »
SVE!!1

..misteriozno..


Ontopik:
Moja apatija prema svemu. Jej.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8371 : 08. Studeni, 2010., 21:17 »
SVE!!1

..misteriozno..


Ontopik:
Moja apatija prema svemu. Jej.

Nisi bolji od mene, Ferovče smrdljivih nogu.  :hiha2:

I da, kod mene su sve sjebali. Doslovce. U pravilima piše jedno, jednoznačno i on sad, zbog niske prolaznosti, pukne i kaže nešto treće. Kakve su to fore?

Napišem mu polovičan odgovor na pismenom... On kaže, ovo nisu konstrukcijski, već osnovni uvjeti. A konstrukcijski uvjeti dva odlomka niže. Pokušam mu reć, a on, kolega, nemam ja vremena. Vidimo se za tjedan dana.

E pa puši kurac.

I sad me sjebo žešće, ko i 60% ljudi koji su pali na sličnu šemu. Jer moram na završni. A ubijam se ko kurac zadnjih tri tjedna, ne spavam, kurac ne vadim iz gaća, baš zato da ne moram na završni. Kojem je prolaznost od drugog svjetskog rata 5%.

Sutra idem kod dekana, jebe mi se.


OFFICE:
KOLEGA MATER TI JEBEM LOOOL
« Zadnja izmjena: 08. Studeni, 2010., 21:26 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8372 : 08. Studeni, 2010., 21:21 »
Ured :))))))))))))))))))))
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8373 : 08. Studeni, 2010., 21:22 »
 :thumbs: :chair:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8374 : 08. Studeni, 2010., 21:26 »
Tako i kod nas znaju napravit. H3h3, ocjenjujemo vas po Gaussu.
OSIM kad je prolaznost takva da nama to ne paše jer je onda loša razdioba ocjena.
Ali nije da ćemo vam to reći.  ;)
A i asistenti isto znaju biti bahati i ne žele slušati što im govorite na uvidima. Zato uglavnom više i ne idem na uvide. ;(

A moja apatija nije ništa misteriozno.  :hiha:
Nego se stvarno odnosi na sve.  :hihi: :(
 :hiha2: :hiha2: :hiha2:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8375 : 08. Studeni, 2010., 21:30 »
Jebote, ali ono, jako se trudim to sve tolerirati, jer to je već godinama u kurcu. Nas sad, zamisli, ne ocjenjuju po Gaussu. Imamo i usmeni. 2 predmeta u bloku. Službeni usmeni, jel, na 90 ljudi. U 3 sata. Na koju foru to može biti fer? Također, programi... jebote, 90 programa na 3 asistenta. To je TRIDESET programa po asistentu. NITKO ŽIV TO NE MOŽE KVALITETNO ISPRAVITI JER PREDMET TRAJE 3 MJESECA I MI SMO TOLIKI GENIJALCI DA PRORAČUNAMO I NACRTAMO JEBENI LEŽAJ I TARNU SPOJKU HEJ. ALI DOBRO BITNO je da SE NAUČI. Ubio sam se od naučenog. Sve napamet i navrat nanos, skupljaj bodove i ectse. Zato i prolaze glupače. Prije je jedna žena max bila po generaciji u mojoj poziciji sad. Ali ne, sad ih je 15. Sere mi se.

Idem se ubit.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8376 : 08. Studeni, 2010., 21:32 »
Ovo nema smisla.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8377 : 08. Studeni, 2010., 21:38 »
Ima, baš mi je dobro došla promjena fonta.

Prestani gledati na svoje dupe stalno. Ima smisla jer je meni pomoglo. Malo bar.  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8378 : 08. Studeni, 2010., 21:58 »
 :lol:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8379 : 08. Studeni, 2010., 21:59 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8380 : 08. Studeni, 2010., 23:25 »
Pozz  ;) :D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8381 : 10. Studeni, 2010., 13:49 »
"Vaša prijava je istekla. Pokušajte ponoviti slanje poruke."

i

"posalji ovo svim djevojkama na fejsu za koje si sigurna da nece otkriti foru momcima xD Ako se danas osjecas zaljubljeno napisi 10 cm....Ako si tuzna 13cm.....Ako imas napad smijeha-15cm....Ako se romanticna -18cm....Ako si ljuta 19,34cm....Ako si razocarana 20cm...Ako ti se ljubi-25 cm...Ako ti se svadja 26cm...Ako si nervozna 28cm....Ako si raspolozena za shopping 30cm.... Pa da vidimo reakciju pokwarenih,perverznih,muskih mozgicaaa... DD Like statuse obavezno!!! I ne pricaj nista momcima...!obavezno mi lajkuj status"


UMRITE ŽENEEEEEE UMRITEEEE OD 30 CM
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2010., 13:52 Qupo »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8382 : 10. Studeni, 2010., 15:03 »
Živciraju me babe tračare. Ono, jedno je komentirati nekoga ili nešto, ali postoje ti neki ljudi kojima je jedina svrha i užitak u životu nekoga ogaditi i vrijeđati iza leđa.
Ovim putem ih sve nabijem na kurac. I na kolac. Odvratni su kao osobe.

Baš ono ne znam. Jadno.  :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8383 : 10. Studeni, 2010., 15:07 »
Sad si ti ogadio cijelu skupinu ljudi...  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8384 : 10. Studeni, 2010., 15:17 »
Živciraju me babe tračare. Ono, jedno je komentirati nekoga ili nešto, ali postoje ti neki ljudi kojima je jedina svrha i užitak u životu nekoga ogaditi i vrijeđati iza leđa.
Ovim putem ih sve nabijem na kurac. I na kolac. Odvratni su kao osobe.

Baš ono ne znam. Jadno.  :(

+1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9