HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868871 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8475 : 21. Studeni, 2010., 13:22 »
koja glupost

kakve veze stav o homoseksualnosti i podržavanje/nepodržavanje eu imaju veze s neukošću :tired:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8476 : 21. Studeni, 2010., 13:27 »
Stav da je homoseksualnost bolest i/ili božja kazna = neukoćoća
(rula reč, da)
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8477 : 21. Studeni, 2010., 13:27 »
Mislio je na ovaj dio:

''a čak 64,3 posto homoseksualcima bi zabranilo da javno nastupaju kako bi se spriječio njihov loš utjecaj na mlade.''

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8478 : 21. Studeni, 2010., 13:33 »
Tko je uopće rekao da je Pilip govorio o pitanju homoseksualnosti?

"Samo 27 posto maturanata smatra da je NDH fašistička tvorevina, naspram njih također 27 posto koji smatraju da nije, a ostali o tome nemaju stava."
"više od 40 posto njih misli da Vladu vode SDP i HDZ"
"Čak 31 posto ispitanika smatra da među glavne osobine demokratskog poretka ne spada i to da građani i mediji mogu slobodno kritizirati vlast."
"za njih 14 posto opozicija (su) stranke i skupine koje se bore protiv državnih interesa"

Mislim da je prije na takve stvari mislio.
Al opet, ja ne vidim kakve veze išta od toga ima s obrazovanjem.
Dobro, ae, stručne škole nemaju politiku i gospodarstvo, sociologiju i takve predmete, ali sumnjam da to ima neki veći utjecaj na (ne)znanje ovakvih stvari.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8479 : 21. Studeni, 2010., 13:47 »
Tko je uopće rekao da je Pilip govorio o pitanju homoseksualnosti?

"Samo 27 posto maturanata smatra da je NDH fašistička tvorevina, naspram njih također 27 posto koji smatraju da nije, a ostali o tome nemaju stava."
"više od 40 posto njih misli da Vladu vode SDP i HDZ"
"Čak 31 posto ispitanika smatra da među glavne osobine demokratskog poretka ne spada i to da građani i mediji mogu slobodno kritizirati vlast."
"za njih 14 posto opozicija (su) stranke i skupine koje se bore protiv državnih interesa"


Mislim da je prije na takve stvari mislio.
Al opet, ja ne vidim kakve veze išta od toga ima s obrazovanjem.
Dobro, ae, stručne škole nemaju politiku i gospodarstvo, sociologiju i takve predmete, ali sumnjam da to ima neki veći utjecaj na (ne)znanje ovakvih stvari.

Ovo me ne cudi da golobradi tokari neznaju.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8480 : 21. Studeni, 2010., 13:48 »

Dobro, ae, stručne škole nemaju politiku i gospodarstvo...

Imaju  :(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8481 : 21. Studeni, 2010., 13:50 »
Mislio sam reć trogodišnje. Mislim da oni nemaju.

Al da, TOKARI. ONI SU GLUPI OLOLO.
 :tired:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8482 : 21. Studeni, 2010., 13:51 »
Nisu. Ali nemaju znanje koje se ispitivalo na anketi. :tired:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8483 : 21. Studeni, 2010., 13:56 »
Kako znaš?  :wildboy:
Nigdje ne piše koga su anketirali.
Možda nisu intervjuirali baš nikog iz trogodišnjih škola.

Uostalom, zašto za njih nije čudno da ne znaju te stvari?
Ti nisi znao da u demokraciji smiješ kritizirati vlast prije nego što su te to učili u školi?
Nisi znao što je opozicija dok ti profesorica iz politike i gospodarstva to nije rekla?

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8484 : 21. Studeni, 2010., 13:59 »
Da, ali, statistički gledano, djeca čiji roditelji imaju manje kulturnog kapitala i sami će imati manje kulturnog kapitala i pridavat će manju važnost povećanju istog; a u to spada i škola, opća kultura, kulturna dešavanj etc.

Dakle, hoću reći, nisu glupi nisu neinteligentni, ali vjerojatno su odrasli u okruženju koje ih nije učilo da budu išta bolje od.. pa, glupana :( Slažem se s Pilipom :(

politika i gospodarstvo u strukovnoj.. iz mog iskustva bar, i nije neki osvještujući predmet. Ono, osnove tipa nezz, što je republika, što je demokracija, ali ne vjerujem da se to AKTUALIZIRA. Shvaćaš stvari zdravo za gotovo Reniću, koliko sam do sada ubrao :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8485 : 21. Studeni, 2010., 14:02 »
Kako znaš?  :wildboy:
Nigdje ne piše koga su anketirali.
Možda nisu intervjuirali baš nikog iz trogodišnjih škola.

Uostalom, zašto za njih nije čudno da ne znaju te stvari?
Ti nisi znao da u demokraciji smiješ kritizirati vlast prije nego što su te to učili u školi?
Nisi znao što je opozicija dok ti profesorica iz politike i gospodarstva to nije rekla?

Anketirali su maturante. Zdravi razum nalaze da su anketirali sve maturante a ne samo gimnazijalce i to...
A tokari su bli onak... radi ljepe i elokventne rijeci. Tokar. T O K A R

URED: Da bas to sta je Njicava reko. :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8486 : 21. Studeni, 2010., 14:03 »
Svi tokari su bosanci, ionako.  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8487 : 21. Studeni, 2010., 14:04 »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8488 : 21. Studeni, 2010., 14:11 »
Okej, ja shvaćam zdravo za gotovo.

Dok vi, s druge strane, ne generalizirate. Iako bez podataka o tome tko je anketiran izvlačite njihovo obrazovanje. Vanja čak i kulturni kapital njihovih roditelja.
Okej, super.

Politika i gospodarstvo u gimnaziji... iz mog iskustva bar, i nije neki osvještujući predmet. Ono, osnove tipa nezz, što je republika, što je demokracija, ali ne vjerujem da se to AKTUALIZIRA. ;D

Generalizirate milijun. Profesorica pig-a ( :hiha:) u mojoj gimnaziji na svaki četvrti sat nije došla. Na one na koje je došla, redovito je kasnila po 15-20 minuta. A kad je i došla, pričala je o glupostima nevezanima za predmet. Iskreno, sjećam se samo jednog sata na kojem smo pričali o ičem vezanom za predmet. Ostalo je pričala kako ona radi super ajvar, kako je njezin nećak proslavio maturu trodnevnim LAN partijem s frendovima, kako joj je jednom došla ciganka na vrata i prosila pa joj je ona dala da joj opere prozore za neki novac. Kasnije je došla druga, ali ona nije htjela prati prozore. I takve priče. Potpuno sam ozbiljan.
U svom razredu iz srednje škole (matematička gimnazija) mogu naći barem tri osobe koje ne znaju ove stvari. U svojoj generaciji barem 10-15.

Znam da si rekao TOKARI tek toliko. Vjerujem da si pritom mislio na maturante trogodišnjih strukovnih škola. Opet se nikako ne slažem. Imam nekoliko frendova iz osnovne škole koji su završili trogodišnje škole. Garantiram da bi apsolutno svaki od njih znao odgovore na ova pitanja.

To što su se obrazovali za tokara, bravara ili nešto treće ne znači da ne prate politiku, gledaju vijesti i ostalo.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8489 : 21. Studeni, 2010., 14:12 »
Mislio sam reć trogodišnje. Mislim da oni nemaju.

Al da, TOKARI. ONI SU GLUPI OLOLO.
 :tired:

imaju i oni
kod nas su ti trogodišnji gađali torbama ovu koja im je predavala i tak  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9