HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870621 Hitova
*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8595 : 25. Studeni, 2010., 23:51 »
"pošalji mi malog makija da mi sredi malog srkija, pozz" ;)


nego, mali macchiato je OČITO macchiato ali u manjoj količini. nemojte me živcirati.
osjetljiva sam na ovo jako. jebala vas dalmacija. mi smo u istri bili pod opsadom talijana stoljećima, valjda znam šta je macchiato.
a to nije kava s mlijekom (caffe latte).

pozz, moj konju ;)
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8596 : 25. Studeni, 2010., 23:56 »
i ja se nadam  :hihi:

vedrane, sjebao si link s točkom. Ili si to namjerno napravio? :(

Nisam ja taj :((((

A tocka mi pobjegla jer sa mobitela tipkam.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8597 : 25. Studeni, 2010., 23:58 »
Smiješan si. Jel se ti stvarno TRUDIŠ?  :hihi:
Jer, očit si s kilometra.  :hiha2:

Plus, još uvijek čekam onu kavu/pivu na koju smo trebali ić prije dva mjeseca.  :hiha2:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8598 : 26. Studeni, 2010., 00:03 »
Meni je Tena obećala kolače. :hiha2:

Očito su oni OD ONE SORTE LJUDI koji puno pričaju a na djelima su slabi. :hiha2:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8599 : 26. Studeni, 2010., 00:12 »
Necu se truditi vise ;( Ako ce vas to usreciti biti cu weki samo za vas.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8600 : 26. Studeni, 2010., 00:40 »
"pošalji mi malog makija da mi sredi malog srkija, pozz" ;)


nego, mali macchiato je OČITO macchiato ali u manjoj količini. nemojte me živcirati.
osjetljiva sam na ovo jako. jebala vas dalmacija. mi smo u istri bili pod opsadom talijana stoljećima, valjda znam šta je macchiato.
a to nije kava s mlijekom (caffe latte).

pozz, moj konju ;)

I ja. Vjeruj mi.
Ali ono, tako govore.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8601 : 26. Studeni, 2010., 00:52 »
Ni bitno ovo gore jel.


OT:
Umro mi frend neki dan i bio danas na sprovodu. Moram reci da sam stvarno bio tuzan i smeten cjelo vrjeme trajanja jel. Bio drag i dobar prijatelj koji sa 22 dobio rak pluca. Genetski valjda. A i pusio jel...
Uglavnom, posto je mlad logicno je da imas pecto ljudi na sprovodu. Ali za barem polovicu znam da ga nisu poznali ili da su ga znali samo iz videnja posto je radio kao konobar u dosta kafica po Vz-u. Nisu bili niti na bok nego su ga eto znali ko "onog konobara iz Mabisa". Znali su i ime ali se medusobno nisu poznavali.
E sad, hrpa ljudi je bila na sprovodu iz neznam kojeg razloga. Jadna stara je primala saocesca od ljudi koje niti ona pozna, a niti ih je on poznavao.
To mi je retardirano i  zivcira me.

Jos.
I ekipa koja stavlja svijece za profile picture na Fejsbuku. I po statusima pise RIP ime_prezime i ostale gluposti. Grupu da ne spominjem.
Mislim, to je nes sveto. Covjek je umro, a to se razvlaci po internetima ko kurva po kurcima. Neznam. Dobra usporedba. Jaka.

Dalje, ekipa koja se pokusa establirati spominjuci njega kako su se znali, kad su sta radili, razgovarali i slicno, a SIGURAN sam da su bili na bok ili na manje od toga. Spominju sebe s njim samo radi toga da i oni ispadnu mucenici, zrtve u cjeloj prici posto su kao ostali bez dobrog prijatelja. A nisu se toliko dobro znali kako se predstavljaju. Preodvratno. Jos idu i saocesce izrazti obitelji. Neznam, ubio bi ih sve.
Valjda se ne srdite, ali to mogu pisati samo ovdje jer sad nebi bilo vrijeme da to posaljem na grupu. Svada i to, a i vjerojatno bi bio u manjini izmedu svih ovih licemjernih i besramnih kretena. Odvratno... Stvarno neznam dali mi je ikad ista u zivotu bilo tolko mrsko ko sad ovo.
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2010., 01:18 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8602 : 26. Studeni, 2010., 01:24 »
ae, slažem se. umro je nedavno momak kojeg sam relativno znao, imao je tumor i borio se s njim jako dugo, nažalost, eto, nije uspio pobijedit ga. Nisam ga znao nešto dobro, praktički smo se samo jednom upoznali, ali par ljudi s kojima sam dobar su se družili s njim. Odmah, dakako, RIP page, koji mi linka jedna cura, i onda je meni u takvoj situaciji u kurcu ić joj objašnjavat kako je to u kurcu, i linijom manjeg otpora se đojnam. Nisam išao ni na sprovod, ne znam, glupo mi je bilo otić kad sam jedva znao momka.
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2010., 01:26 Duksy »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8603 : 26. Studeni, 2010., 01:51 »
ae, slažem se. umro je nedavno momak kojeg sam relativno znao, imao je tumor i borio se s njim jako dugo, nažalost, eto, nije uspio pobijedit ga. Nisam ga znao nešto dobro, praktički smo se samo jednom upoznali, ali par ljudi s kojima sam dobar su se družili s njim. Odmah, dakako, RIP page, koji mi linka jedna cura, i onda je meni u takvoj situaciji u kurcu ić joj objašnjavat kako je to u kurcu, i linijom manjeg otpora se đojnam. Nisam išao ni na sprovod, ne znam, glupo mi je bilo otić kad sam jedva znao momka.

Join ili Like? :P

EDIT:
Jebemti novu stranicu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8604 : 26. Studeni, 2010., 10:14 »
ae, slažem se. umro je nedavno momak kojeg sam relativno znao, imao je tumor i borio se s njim jako dugo, nažalost, eto, nije uspio pobijedit ga. Nisam ga znao nešto dobro, praktički smo se samo jednom upoznali, ali par ljudi s kojima sam dobar su se družili s njim. Odmah, dakako, RIP page, koji mi linka jedna cura, i onda je meni u takvoj situaciji u kurcu ić joj objašnjavat kako je to u kurcu, i linijom manjeg otpora se đojnam. Nisam išao ni na sprovod, ne znam, glupo mi je bilo otić kad sam jedva znao momka.
Ane, moras se joinat jer bi svi mislili da si debil, a nije trenutak za objasnjavanje kako to nije lijepo (internetizirati sve ikad). :(

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8605 : 26. Studeni, 2010., 10:33 »
Kada netko trci za tramvajem i dode do vrata a smecarski zetovac ih zatvori i nece pustiti untra tog nekoga nego krene. Tko te jebe, cekaj drugi. + U busu ima pun kurac mjesta a neko dubre sjedne bas do mene. + Antena Zagreb. Nesto najgore ikad. 101 vonabi.

Edit

+ ljudi
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2010., 10:36 Nevenka »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8606 : 26. Studeni, 2010., 11:14 »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8607 : 26. Studeni, 2010., 11:17 »
Taj fraer je još uvijek živ?  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8609 : 26. Studeni, 2010., 11:38 »
Zadar.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9