HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868940 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8655 : 01. Prosinac, 2010., 23:09 »
ČONA.

zvuči ko 90godišnja prostituka.  :hiha2:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8656 : 01. Prosinac, 2010., 23:11 »
>>>>>>>>čona<<<<<<<<<<
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8657 : 01. Prosinac, 2010., 23:15 »
OMFG :fpalm:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8658 : 01. Prosinac, 2010., 23:20 »
?????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????'
?????
??????????????????''
??????????????????????????????????????''
??????????
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'
???????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8659 : 02. Prosinac, 2010., 00:06 »
do kad ćemo s tim omfg forama bgt ;(((((((
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8660 : 02. Prosinac, 2010., 00:09 »
Malo više RESPECT pls kad pričaš barem o humoru...NO MORE COMMENTS.. :fpalm:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8661 : 02. Prosinac, 2010., 00:22 »
 :b_wildy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8662 : 02. Prosinac, 2010., 00:41 »
:b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:
:b_kita:                                                            :b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:                                                                                                                                                            :b_kita:
:b_kita:                                                                                                      :b_kita:                                   :b_kita:
                                                                                                                                                                                           :b_kita:                                                                                                                    :b_kita:
:b_kita:                                  :b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:                                                                                                                                                                                      :b_kita:
:b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:
                                                                                                                                                                                                                     :b_kita:
:b_kita:                                                                                                  :b_kita:                                                                      :b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:                                                                                                                                                  :b_kita:                                                                                                                        :b_kita:
:b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:
                                                                                                                                                                                                             :b_kita:
:b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita: :b_kita:


      :b_kita:                                                          :b_kita:



:b_kita:                                                                                                                                                                                                                        :b_kita:
      :b_kita:


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8663 : 03. Prosinac, 2010., 09:54 »
Imam lift u zgradi, koji je onako 1,5x1,5 i jako me živcira kada se ide unutra natrpavat više od 3 osobe.
Pogotovo kad su neki weird dudovi koji sad znaju di živim.  :(

I riknuo mi je opet ipod, sad se neda ni formatirati pa sam počela dobivati tikove na razgovore djece u tramvaju.

"E onda sam ja njoj napisao na fejsbuk pa je ona meni napisala to. Pa sam ja njoj napisao kad ćemo na kavu, pa ona meni to i to. rokt rokt rokt. I onda sam joj napisao hertz, a ona nije kužila što hoću time reći pa sam joj onda..."

Upucati ću se.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8664 : 03. Prosinac, 2010., 10:38 »
Imam puno hrane al nemam 2 kompatibilne vrste... hrane :wildboy: Ne znam, imam brdo ajvara, nemam kruh. Zitarice da, mlijeko ne :wildboy:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8665 : 03. Prosinac, 2010., 10:46 »
Žitarice s ajvarom.  :solidus:
Potencijalno rula.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8666 : 03. Prosinac, 2010., 11:00 »
nimalo.
 :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8667 : 03. Prosinac, 2010., 11:02 »
Naravno da ne rula.  :hihi:

Zafrkavao sam se malo. =)  :D

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8668 : 03. Prosinac, 2010., 14:58 »
Rulao bi potencijalno proljev  :mrgreen:

Ja isto ne otvaram šabanima kaj žicaju.,..ni ne trebam zapravo, cucak uvijek laje kad netko zvoni pa ih otjera.

oke URED : počeo me živcirat gadno ovaj snijeg vani  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2010., 15:08 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8669 : 04. Prosinac, 2010., 19:47 »
Brat od prijatelja, onaj šta ne zna instalirat igre. Ignoriram ga na fejsbuku.


duje
javi se
si tu
??????

alo
duje
duje
duje
duje
duje

duje javi se
javi se
javi se
javi se
javi se
javi se
javi se
javi se
 javi se
  javi se
   javi se
   javi se
DDDDDDDDDDDDDDUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9