HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 870865 Hitova
*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8790 : 13. Prosinac, 2010., 10:39 »
Dobio račun za mobitel. Sve normalno. 50 - ak kuna pozivi. 25 kuna random dodatak tarifi. Par kuna poruka. 277 kuna 6 MB gprs prometa.

6789 KB = 277 kuna? ODLIČNO T-MOBILE, ODLIČNO!
BOGTEJEBOIDRŽAVUIMONOPOLEISVE!!11


Koju tarifu imaš?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8791 : 13. Prosinac, 2010., 11:11 »
Tarifu za familiju plus web end wolk na moj broj.
MEĐUTIM, nije se aktivirala W'n'W tarifa prvih par dana čini se. Pa me to sjebalo. Par mejlova pogledao. Ovo ono.


Nabijem u kurac.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8792 : 13. Prosinac, 2010., 14:20 »

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8793 : 13. Prosinac, 2010., 14:37 »
Tarifu za familiju plus web end wolk na moj broj.
MEĐUTIM, nije se aktivirala W'n'W tarifa prvih par dana čini se. Pa me to sjebalo. Par mejlova pogledao. Ovo ono.


Nabijem u kurac.

T-mobile :mrs:
Ono, stvarno svi znaju da je najlosiji ikad. Zasto ti neznas? :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8794 : 13. Prosinac, 2010., 14:50 »
Dobio račun za mobitel. Sve normalno. 50 - ak kuna pozivi. 25 kuna random dodatak tarifi. Par kuna poruka. 277 kuna 6 MB gprs prometa.

6789 KB = 277 kuna? ODLIČNO T-MOBILE, ODLIČNO!
BOGTEJEBOIDRŽAVUIMONOPOLEISVE!!11

Kakav monopol jebote  :hihi: Tele2 net jeftiniji od kruha. Al moraš pazit da nisi slučajno na t-mobileovom odašiljaču gdje te ovako opelješe  :hiha:

znači, da, monopol  :solidus: al se ipak može jeftino prolazit s tim mobitelima


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8795 : 13. Prosinac, 2010., 15:15 »
 :tired: :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8796 : 13. Prosinac, 2010., 15:28 »
@Dragster:
Tehnicki gledano, uvijek si na T-Mobile odasiljacu, posto Tele2 unajmljuje odasiljace od T-Mobilea i nema niti jedan svoj.
Pa ti pazi da "budes na Tele 2 odasiljacu".  :wildboy:

Uglavnom, kad dode do zagusenja kapaciteta na Tele 2 mrezi, onda se neki korisnici prebacuju automatski na T-Mobile mrezu na istom odasiljacu.

@Facaa:
Da, ta Tarifa za Obitelj je sjebana sto se tice net prometa. Na staroj Flex Obitelj tarifi je bilo mislim 4.5 ili 6 kn po megabajtu, ne sjecam se vise. Na TZO je 9 kn. Retaji. Al' ne kuzim to za W&W opciju, to se ukljuci instant, nema nekog cekanja od 24 sata ili nesto tako. Em je opcija, em se obracunava od dana kad je aktivirana.

EDIT:
Cek. Sjecam se sad neceg. Ixy isto pred neko vrijeme isto dozivio, povecu svotu za sitan promet.  :hiha:
Ali on je na Vipu.

EDIT2:
Ispravak netocnog navoda. Na Flex Obitelj tarifi je bilo 4.5 kn za 100 kilobajta.
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2010., 15:31 Yuri »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8797 : 13. Prosinac, 2010., 15:33 »
Jer si mi nataknut na kurcu. Zuljas me. Prestani zuljat.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8798 : 13. Prosinac, 2010., 15:39 »
@Dragster:
Tehnicki gledano, uvijek si na T-Mobile odasiljacu, posto Tele2 unajmljuje odasiljace od T-Mobilea i nema niti jedan svoj.
Pa ti pazi da "budes na Tele 2 odasiljacu".  :wildboy:

Uglavnom, kad dode do zagusenja kapaciteta na Tele 2 mrezi, onda se neki korisnici prebacuju automatski na T-Mobile mrezu na istom odasiljacu.

Nisam mislio na fizički tele2 odašiljač, nego na odašiljač koji naplaćuje po tele2 cijenama, koje su generalno sve jeftinije od t-mobile, a s vremenom skužiš postoji li rizično mjesto gdje bi se moglo dogodit prebacivanje na t-mobile cijene neta ili ovo što govoriš za zagušenje, što mi se još nije nikad dogodilo, a dugo sam na tele2. A i da se dogodi, sjebat me neće, jer sam na bonove. Tarife nemam. Sve default i kao "najneisplativije"... meni ispada jako dobro, a i ako poskupe pozivi ili poruke, idem na tomato il nešto


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8799 : 13. Prosinac, 2010., 15:45 »
Ne kuzis. Nemas rizicnog mjesta jer si uvijek na T-Mobile odasiljacu. T-Mobile i Tele2 mreze istodobno koriste isti odasiljac.
A nemas pojma koji je kapacitet Tele2 kao mreza zakupio, pa te moze random opalit prebacivanje na T-Mobile.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8800 : 13. Prosinac, 2010., 15:52 »
Pa da, ne kužim stvarno što mi pokušavaš reći. Po tebi ispada da su iste cijene meni i mojoj staroj, a pazi! Nisu!

Ako i prebacuju random, i to taman kad ja nekog zovem, svejedno. Osjeti se razlika između imanja tog prividnog "tele2 t-mobile-a" kako ti kažeš i striktno t-mobile broja, zbog čega će stara preć na tele2 pretplatu čim istekne t-mobile ugovor

i btw rizično mjesto postoji, ako se uputiš prema sloveniji spaja se na t-mobile (i to uglavnom jer je automatska postavka za providere), što se vidi i u imenu mreže i u troškovima pod tom mrežom, a i imam third party aplikaciju koja upozorava na promjenu operatera... svjestan sam ja da me tele2 može prešaltat kad god hoće, ali ono, nisam još osjetio ništa...
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2010., 15:54 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8801 : 13. Prosinac, 2010., 15:55 »
zašto pišeš tako nezanimljivo. bez pokušaja humora.

 :hihi:

on i wizard.
zato ne čitam njihove postove/tekstove.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8802 : 13. Prosinac, 2010., 16:06 »
Pa da, ne kužim stvarno što mi pokušavaš reći. Po tebi ispada da su iste cijene meni i mojoj staroj, a pazi! Nisu!


Kakve veze odasiljaci imaju sa cijenama sad jebote?  :wildboy:

Dakle, ukratko.
Tele 2:
-nema svojih odasiljaca, vec koriste T-Mobileove
-radi dumpinga cijena i ustede pri najmu su zakupili premali kapacitet na odasiljac da odrzavaju vlastitu mrezu
-radi toga se neki ljudi random prebace na T-Mobile

Bla.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8803 : 13. Prosinac, 2010., 16:13 »
Zašto si onda rekao da ja to ne kužim? Bit prvog mog posta kojeg si citirao je bila da ima i drugih, boljih, jeftinijih rješenja, gdje si počeo o zajedničkim odašiljačima? OK, al cijene nisu iste. Njemu je problem bila cijena. Meni cijena nije problem. Preporučam TELE2. Rješeno.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8804 : 13. Prosinac, 2010., 16:17 »
Citat:
Kakve veze odasiljaci imaju sa cijenama sad jebote?  

kad si na t-mobileu, naplaćuje ti više nego kad si na tele2. logično, jel :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9