HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869515 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8850 : 17. Prosinac, 2010., 06:13 »
+1  :wildboy: samo meni potraje kojih pola dana  :(

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8851 : 17. Prosinac, 2010., 06:18 »
Zivcira me prokletna hebena zubobolja  :wildboy:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

debsy

  • *
  • 121
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8852 : 17. Prosinac, 2010., 18:40 »
gnome death knight
human/dranei pally
dranei shaman

tocno tim redosljedom

i wow pvp saka

i healeri opcenito, bilokoja igra

:hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8853 : 18. Prosinac, 2010., 17:41 »
koji k se sad na svakom sranju na jutubu javi ovo

This video contains content from XY, who has blocked it in your country on copyright grounds.

glupani glupi
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8854 : 18. Prosinac, 2010., 19:33 »
Ovi ljudi u zlatnom dabru.

Koja je igra nešto?

Svaki odgovor je: Pa po meni to bi trebala biti derp. Zašto? Zato jer nešto.

I opcenito ljudi koji sebi postavljaju pitanja i odgovaraju.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8855 : 19. Prosinac, 2010., 17:26 »
Zašto u 50 % oglasa ljudi stavljaju cijene u eurima? Jesam li ja nešto propustio, otkad je valuta prešla u eure? Ili je to neka điberska finta kao, ako si prebaciš u kune njegovu cijenu ispadne 12320 kn pa on kaže a ne ne to je 12400? Molim objašnjenje  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8856 : 19. Prosinac, 2010., 17:33 »
Već skoro pa šest godina se bavim prodajom i nisam još uspio shvatiti taj dio  :wildboy:

Kod oglasa me živcira nekoliko stvari, jedna od tih je i to tvoje s eurima.

-kada netko stavi oglas najčešće ne napiše cijenu ili stavi "cijena po dogovoru", iako mu je ta cijena vec u glavi i cim nazoves ce ti ju rec ko iz topa...ono, retardirano
-kada se netko ne drzi nase valute  :wildboy:
-kada oglase zapocinju s "dakle, prodajem to to i to"
-kada stave fotke s neta

Jedina dobra stvar kod eura je ta sto mozes bolje proc s cijenom. Tipa, frajer kaze 750 eura, ti ponudis 725 i on pristane, jer ovako "odokativno" brojka nije velika, a nije da u tom trenu preracuna da je to cca 150kn. Kada ideš dat pare daš u eurima, naravno :(

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8857 : 19. Prosinac, 2010., 17:36 »
manji je broj u eurima nego u kunama pa to psihološki djeluje na potencijalnog kupca. možda? neznam.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8858 : 19. Prosinac, 2010., 17:44 »
Kod mene je upravo suprotno, odbijaju me oglasi u kojima se nalazi cijena u eurima ili cijena "po dogovoru", onako, zaobiđem ih  :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8859 : 19. Prosinac, 2010., 17:55 »
-kada netko stavi oglas najčešće ne napiše cijenu ili stavi "cijena po dogovoru", iako mu je ta cijena vec u glavi i cim nazoves ce ti ju rec ko iz topa...ono, retardirano

Ane  :tired: Da bar počne ono, evo ja mislim da to vrijedi toliko i toliko, ti ponudiš 10% manju cijenu i nađete se na pol puta i gotovo.

Također, cijena na upit.  :tired: Bože isuse. Ko da ima ugovor s nečime pa ako ga ljudi zovu zarađuje il nešto. Jebem ti komplicirane kretene

manji je broj u eurima nego u kunama pa to psihološki djeluje na potencijalnog kupca. možda? neznam.

Na mene to djeluje negativno jer eure nemam.  :wildboy: Nikad skoro. I smrdi mi to uvijek na nekakvo điberenje
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2010., 17:56 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8860 : 19. Prosinac, 2010., 18:03 »
dobro, al lako prominiš u eure, ako imaš para.

recimo da se negdi prodaju iste stolice za 150 eura, a negdi za 1100 kuna.

nekako bi me više privukle stolice u prvom slučaju. :solidus:

al vjerojatno o tome ni ne razmišlja onaj ko prodaje. to je ka moša.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8861 : 19. Prosinac, 2010., 18:06 »
dobro, al lako prominiš u eure, ako imaš para.

recimo da se negdi prodaju iste stolice za 150 eura, a negdi za 1100 kuna.

nekako bi me više privukle stolice u prvom slučaju. :solidus:

al vjerojatno o tome ni ne razmišlja onaj ko prodaje. to je ka moša.

ma da, al to je tlaka, ja mu dajem pare i još bih trebao ići u mjenjačnicu (pa makar mi i bila ispod kuće, ostavljati njima proviziju) i onda dati novac. Ako mu već treba u eurima nek si sam mijenja poslije. a ako oće u kunama je budala. ili sam ja budala jer to ne kužim. svejedno, oni gube, ne ja  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8862 : 19. Prosinac, 2010., 18:59 »
@presveti:
I neš preračunat u kune prije neg što odeš kupit?  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8863 : 19. Prosinac, 2010., 19:23 »
naravno da oćeš. :wildboy:

naravno da ćeš znat koliko je to u kunama i sve. nije u tome stvar. stvar je u prvom dojmu koji ostane u podsvijesti.

zašto su cijene svega tipa 499, 19.99, 199 itd. kuna?

naravno da ćeš dati 500, 20 i 200 kuna na kraju i znat ćeš da daješ to, ali onaj moment kad pogledaš cijenu, pogledat ćeš prvo prvi broj koji je manji nego stvarna cijena i to te zapravo više privuče da kupiš nešto.

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8864 : 19. Prosinac, 2010., 19:30 »
 :mrgreen:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9