HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868836 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8925 : 02. Siječanj, 2011., 12:29 »
Predviđam da će za par godina izać iz ormara.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8926 : 02. Siječanj, 2011., 12:37 »
Žene i njihovi standardi ono.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8927 : 02. Siječanj, 2011., 12:42 »
nekako mislim da bi ful malo žena tilo biti s njim u vezi. ima slatkoću kojom možda privuče, iako mi je ružan totalno al ae, no što će mu to kad je papak i nema muškost.

i koja stvar je s tom frizurom. onako, vidim pun k debila po gradu s tim na glavi. :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8928 : 02. Siječanj, 2011., 12:43 »
Samo si ljubomoran što Leptirići nisu toliko popularni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8929 : 02. Siječanj, 2011., 12:45 »
ma ono, pisme su mu sranje, naravno. i ostalim pop zvijezdama većinom, al su te bar keči i imaju neki izgovor za popularnost. npr, rihanna. ovaj nema ništa.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8930 : 02. Siječanj, 2011., 12:46 »
Ima. On je populatrni 16-godisnji pop izvodac. I nije debeli. Cisto dosta za kurve. :wildboy:
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8931 : 02. Siječanj, 2011., 13:00 »
ne želim vjerovati da žene ližu jedne drugima pičke s tim momkom u glavi.  :wildboy:  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8932 : 02. Siječanj, 2011., 15:53 »
http://www.net.hr/sport/page/2011/01/02/0033006.html?pos=n1

Ane
Ovaj stari od kurve je debil kakvog nema.
RIP Pilip (2005-2010)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Tesko..??? OMFG OMFG

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8934 : 08. Siječanj, 2011., 11:58 »
subotom se dijeli na radiju ujutro neki SLASNI PAKET proizvoda iz jedne pekare.

i sad ko nazove dobije to, jel. i nazove neka baba živka. ŽIVKA.

koja je nazvala i prošli put. :tired:

e ono, nek si puši kurac. koji kurac ima zvati 2 puta ono, netko drugi isto to želi, a ona je to već dobila. i kakav je to um e, ona je starija žena - što si ona umišlja!?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8935 : 08. Siječanj, 2011., 12:10 »
Se zna šta bude u slasnom paketu?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8936 : 08. Siječanj, 2011., 12:13 »
a biće neki kolači, kroasani, krafne. tako nešto.

al što je najžešće, voditelj nije ni završija govorit oko nagradne igre i to kad je ona počela zvat. jebeni lešinar.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8937 : 08. Siječanj, 2011., 12:17 »
mrzim stare ljude, samo smetaju, zakaj svi koji su u mirovini moraju svaki dan ić trunut u grad umjest da trunu doma, zasmrde cijeli bus i zauzmu sva mjesta, i najbolje bi bilo uvest zakon o defosilizaciji hrvatske, svaki građanin koji se riješi neke osobe starije od 65 dobije 500 ili kolko već kuna  :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8938 : 08. Siječanj, 2011., 12:19 »
 :hihi: ne znam, iziritiralo me lagano a nemam nikakve veze s time  :wildboy: babe  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #8939 : 08. Siječanj, 2011., 12:21 »
zato što su kolači, krafne i kroasane u igri. i ja sam malo nanerviran  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9