HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869275 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9225 : 03. Veljača, 2011., 23:06 »
takve su žene, rade od buhe slona!

al ozbiljno, i meni mater tako oko totalno rendom nebitnih stvari. živcira me. i još smisao za humor nula. tako mi nekidan nešto priča blabalbalbla ja njoj "malo si se na livu nogu ustala a" i ona se naravno, naljuti. preloše.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9226 : 03. Veljača, 2011., 23:28 »
kolko ja znam i kolko se izdrkavaju po forumima ti fajter, ono prvo pravilo pravila je da nema udaranja u vreću bez bandaža, jer ćeš jednostavno slomit neki kurac prije il poslje.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9227 : 03. Veljača, 2011., 23:29 »
Da, znam. Ali eto, do sad nisam nista slomio a i gotovo sam siguran da niti nebi da sam imao standardne 12oz rukavice. :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9228 : 03. Veljača, 2011., 23:57 »
zamišljam obiteljsku svađu na makedonskom jeziku i smiješno mi je  :wildboy:

ane :))))))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9229 : 04. Veljača, 2011., 00:30 »
kolko ja znam i kolko se izdrkavaju po forumima ti fajter, ono prvo pravilo pravila je da nema udaranja u vreću bez bandaža, jer ćeš jednostavno slomit neki kurac prije il poslje.  :wildboy:

ne  :wildboy:

Da, znam. Ali eto, do sad nisam nista slomio a i gotovo sam siguran da niti nebi da sam imao standardne 12oz rukavice. :wildboy:

 :mrs:

 :loludara:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9230 : 04. Veljača, 2011., 01:01 »
kolko ja znam i kolko se izdrkavaju po forumima ti fajter, ono prvo pravilo pravila je da nema udaranja u vreću bez bandaža, jer ćeš jednostavno slomit neki kurac prije il poslje.  :wildboy:

ne  :wildboy:


Da.
 
Neki misle da je to samo usmjereno prema pocetnicima ili ljudima koji ne udaraju precesto.

Ako je neiskusan(a zna unijeti cijelo tijelo u udarac) udarit ce previse ukoceno ili previse opusteno i dobit ce povratnu silu natrag u saku, tj. zglobove koji povezuju saku sa podlakticom.
Ima pecto malih kosti u tom zglobu, pa se lako nesto sjebe ako se nanese dovoljna kolicina sile pod minimalno krivim kutom.

U najboljem slucaju, boljet ce bez vecih posljedica. U najgorem ce si iscasiti ili slomiti nesto.
Ali isto tako netko iskusan moze na milisekundu biti ometen nekim random kurcom, lupit pod krivim kutom i najebat.
Rizik je zapravo veci za iskusne boksace ili opcenito u borilackim sportovima koji se fokusiraju na ruke jer nauce unositi punu snagu svog tijela u udarce.

Pravilne bandaze idu oko sake i zglobova na prijelazu izmedu sake i podlaktice.
Drze sve cvrsto, ne dopustaju da se stvari bas previse micu i upijaju povratnu silu udaraca do neke mjere. Rukavice upijaju ostatak.
Plus stite kozu of kors. Da ides golim rukama lupat po vreci istom silom kao sa bandazama ili rukavicama, raskrvario bi se totalno.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9231 : 04. Veljača, 2011., 01:06 »
Eto.  :hiha:

Još jedan razlog zašto su zahvati i poluge bolji.  :mrs:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9232 : 04. Veljača, 2011., 02:17 »
Yurijev najveci strah?

Ogranicavanje interneta samo na Twitter.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9233 : 04. Veljača, 2011., 02:26 »
Ali Yuri ima Twitter.  :ementaler:
Uostalom, ima ona neka twitlonger picka ovo-ono. Ha.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9234 : 04. Veljača, 2011., 02:28 »
Da, koju si vjerojatno ti osmislio.  :hihi: :hiha:

Zasto nitko ne zna da ti imas twitter? Kad kazem nitko, mislim na sebe.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9235 : 04. Veljača, 2011., 02:36 »
Pitaj Facuu. On je kakti strucnjak za inkognitoizam.  :hiha:

I nisam osmislio. Vidi, vidi!
Vec je po banneru savrseno za mene.
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2011., 02:38 Yuri »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9236 : 04. Veljača, 2011., 07:09 »
Eto.  :hiha:

Još jedan razlog zašto su zahvati i poluge bolji.  :mrs:

 :hiha: :mrs:
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2011., 07:12 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9237 : 18. Studeni, 2011., 01:48 »
baš sam danas htio bičat na to.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9238 : 20. Studeni, 2011., 12:56 »
ŽIVCIRA ME JEBENI TVOBN

cijelu sedmicu, cijelu jebenu sedmicu oni puštaju reklame od Undisputed 2, ono i inserti iz filmova i sve, meni drago pravo bilo, jer mi se nije dalo skidat da ga pogledam, i tako jucer ja skinem prvog Undisputeda da ga pogledam i ok film, i dođe naveče kad je došlo vrijeme za U2, film je kasnio pola sata, ali eto nekim, nema veze, konačno počinje U2, kad BUUM, pustili su pogrešan film, Undisputed 1 umjesto Undisputed 2 kojeg su reklamirali cijelu jebenu sedmicu
 :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair: :chair:

pa koliki JEBENI NEPROFESIONALCI trebate biti da bi pustili pogrešan film, HAALLLLLLLOOOOOOOOOO

pa čak i na jebenom sajtu ima reklama za film koji nisu pustili
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9239 : 20. Studeni, 2011., 15:06 »
najgore od svega je to sto mi je OBN nekad bio najdrazi kanal, imali su najbolje filmove, hum. serije, utakmice, cak i NBA i WWE, a sada su preplavljeni turskim serijama  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9