HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869745 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9510 : 04. Siječanj, 2012., 21:45 »
Pa, ono, naravno da je jebemu. Ali mi se zovemo Makedonija, jel, sto automatski znaci da smo dio DREVNE CIVILIZACIJE. Ili bar to pokusavaju fabricirat ovdje (u pokusaju opravdavanja naseg prava na ime Makedonija), da mi kao nismo slaveni nego anticki makedonci, a to je zasebna rasa na neki nacin :wildboy:. Nezz, cijela stvar je nevjerojatno apsurdna.

Ako niste skuzili, ja sam protiv tih gluposti jel :hihi:

@depresija:
Bif sa grckom je oko imena drzave. Znaci drzava se zove Makedonija, mi smo makedonci, jezik se zove makedoski ali smo slaveni, oduvijek je tako bilo i nikad dosad nismo negirali SLAVENSTINU :hiha: i to. I onda prije par godina, ne sjecam se tocno, dosli su na vlast desnicari i poceli tupit o tome da smo ne znam kako posebni i u rodu sa antickim makedoncima i uspjeli su ubjedit glupu i retardiranu masu i to je to. I onda je dosla gradnja svakakvih anticko-makedonskih spomenika i sto god. I uglavno, misljenja su podjelena: jedni kazu da je sve to glupost, drugi kazu vau mi smo patrioti aleksandar falanga neznam.

Inace na netu nema sanse naci istoriju sad, svaki dan se wikipedija editira od grka i makedonaca, sve je to kaos :hihi: :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9511 : 04. Siječanj, 2012., 21:54 »
Da, i meni je uvijek bio bed pitati, a stvarno nemam pojma kako bih drugačije na internetu provjerio povijesne činjenice.




 :hiha:

 :fpalm:

Retoricko pitanje. Znam da je grk. Al kao. Neznam kako to tamo dozivljavaju dur itd. Al eto dibek nije nacionalist il nesto sad i to znamo  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9512 : 04. Siječanj, 2012., 22:02 »
Grci imaju copyright na ime Makedonija. Kao.
Marketing biznis 3.36


 :mrs: :mrs: :mrs: Former Yugoslav Republic of Macedonia

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9513 : 04. Siječanj, 2012., 22:04 »
Znam znam, u grčkoj je pokrajina Makedonija ako se ne varam, pa kao, da vi ne bi tražili teritoriji taj, morate se stalno deklarirati kao bivša jugoslavenska država makedonija. BALKAN BURE BARUTA :hiha: :wildboy:
Al ono, jel otprilike znaš odakle ste, koje pleme i to? =) Mislim, poznato je da su hrvati tu od STOLJEĆA SEDMOG;,, srbi od 11og ako se ne varam, i tako. Jeste i vi došli na prostor makedonije i potisli grke, ili je miks starog i novopridošlog stanovništva bio podjednak. (hrvati su potisli ilire recimo)
 :solidus: Ne znam, možda to znaš odnekud, a i ne znam što bi točno htio saznati time; u principu ima li ikakve osnove zvati vas POTOMCIMA ALEKSANDRA ili je eto, rendom skroz? :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9514 : 04. Siječanj, 2012., 22:09 »
Odkupite ime jebeno od Grka za deset Eura.
Čujem da im treba.
Lol.


























 :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9515 : 04. Siječanj, 2012., 22:10 »
BA DUM TSSSS

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9516 : 04. Siječanj, 2012., 22:10 »
 :hihi: :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9517 : 04. Siječanj, 2012., 22:29 »
 :hihi:

Nego, mislis genetski? Moguce je da smo neki miks slavena i grka al mislim da ta grcka strana toga nije jako izrazena (nezz, razlikujemo se dosta i po strukturi lica i boju koze donekle, uglavnom mogu se pronaci opcenite razlike). A sto se tice antickih makedonaca, nisam siguran da su uopce i postojali kao zaseban narod u 6tom ili 7mom stoljecu kad su slaveni dosli u Makedoniju (mislim da smo ucili za frigijce i ilire, pa su oni bili asimilirani).

E sad, kad su slaveni dosli, ownali su tamo sve i osvojili teritorij koji je sad jug Grcke, pa i danas u tom podrucju ima puno makedonaca slavena. I to je dio beefa sa Grckom zapravo, oni ne zele priznati da postoje slaveni u jugu Grcke, a priznavanje nase drzave bi znacilo da bi ih morali priznat.

Znaci, ovo da smo potomci Aleksandra, IMO je bullshit. Ok, mozda nesto malo zmiksanih gena al i to je mislim zanemarivo. Jedino sto je zajednicko je teritorij, nista vise.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9518 : 05. Siječanj, 2012., 01:55 »
E najdraži makedonče i imenjače.  :hug <3

Oduvijek mrzio grke, još od atene.  :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9519 : 06. Siječanj, 2012., 10:48 »
Živcira me manjak disempatije u mene. Te emocije, osjećaj odgovornosti spram drugih i ine pizdarije, koliko god kontrolirani bili, apsolutno sjebavaju sve životne procese pojedinca kao takvog.


*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9520 : 06. Siječanj, 2012., 20:21 »
disempatija. ta riječ ne postoji   :hihi:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9521 : 06. Siječanj, 2012., 21:34 »
Šta je, čika gugl ne izbacuje ništa pa onda riječ ne postoji lol.

disempathy = concious disregard for empathetic awareness

Disempatija je doslovan prijevod sa eng na hrv tako da ono, naravno da riječ postoji.


*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9522 : 06. Siječanj, 2012., 21:37 »
 :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9523 : 07. Siječanj, 2012., 12:16 »
bijo sad na mtv-ju katy perry vs. jessie j pa malo gledao ono :(

Jessie J - Do It Like A Dude (Explicit)

ne znam ono, loše pjeva, isfurava neku ženska bijela repam. dobro, ima i drugih takvih pjevačica, ali hej, ona je ružna i ima facu ko transvestit.

i onda lijepo dođe:

Katy Perry - California Gurls ft. Snoop Dogg

najbolja MTV pjesma ikad. jest da ni ona nema neki glas savršen (prije solidan), ali je donekle jebob i nema shemale facu. i stavila je svoje golišave slike na net. :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9524 : 07. Siječanj, 2012., 12:33 »
bijo sad na mtv-ju katy perry vs. jessie j pa malo gledao ono :(

Jessie J - Do It Like A Dude (Explicit)

ne znam ono, loše pjeva, isfurava neku ženska bijela repam. dobro, ima i drugih takvih pjevačica, ali hej, ona je ružna i ima facu ko transvestit.


PLES, PJEVANJE, DIRANJE VAGINE

Jel ova pisma tribala bit za rijanu možda? tako izgleda.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9