HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869788 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9615 : 09. Siječanj, 2012., 14:41 »
http://www.rudan.info/eu-jebi-se/

ovo mi je vrh.

zašto ja to čitam uopće, u kurac


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9616 : 09. Siječanj, 2012., 14:45 »
Ne mogu reći da previše pratim i čitam o tome, pa ne mogu super raspravljati o plusevima i minusima, ali jedna stvar me jebe.

Ovaj euroskepticizam se javio više manje u zadnjih par mjeseci.
Godinama kukamo kako nas Europa ne prima, bila su i ona sranja sa Slovenijom, ali nitko nije baš vikao NE.
Sad kad je gotovo sve riješeno i praktički smo ušli u EU... e, sad više ne znamo.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9617 : 09. Siječanj, 2012., 14:48 »
Pa "prije" nije bilo toliko "žrtava" podneseno da se uđe u EU. Ne mislim samo na Gotovinu, našeg heroja, a ne zločinca, nego općenito na za nas nepovoljne ekonomske ustupke i guzičarenje općenito. Jadni smo ispali, i bit će mo na dnu te EU hijerarhije; a zašto točno? :wildboy: To se narodu nije objasnilo. + dakako, ekonmska kriza, pad eura, koliko će to potrajati, strah, derp.

Ne znam. Ja isto nisam siguran jesam li za ili protiv EU. Ne iz fejsić razloga dakako, ali..
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9618 : 09. Siječanj, 2012., 14:53 »
ha čuješ. određene skupine ljudi su se probudile u vrijeme ovih izbora da govore protiv eu. oni koji su bili za i prije, počeli su još žešće forsirati propagandu ZA u zadnjih godinu dana. i to onako ljuto, po svim medijima, na radijima prije vijesti itd.. valjda zato je to iživciralo protivnike eu da se malo dignu i počnu javno istupati.

ja osobno sam oduvik bija protiv toga. i nažalost, neću vjerojatno glasat jer ću biti u zg, u vrime pred kolokvije i sranja.
a ono, volija bi da ne uđemo, ali jbg vjerojatno ulazimo. čak i ako bude više glasova protiv, mašinerija će proradit.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9619 : 09. Siječanj, 2012., 14:55 »
Ja sam lijen dovoljno se informirat da bi zauzeo neki određen stav. A O TOME OVISI NAŠA BUDUĆNOST!!!1
Primjećujem jedino da se sve više piše o toj nekakvoj mogućoj propasti unije i kako sve više članova izražava nekakve tendencije da izađe iz nje. Mislim da smo nesposobni pun kurac ovako samostalni i da bi nam tako nešto moglo dobro doć, al koji će nam kurac ako je u takvom stanju da ni sebi ne može pomoć. Mislim, to su neka moja razmišljanja koja ne moraju bit točna, jer, ka šta sam reka, u principu nisam dovoljno informiran :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9620 : 09. Siječanj, 2012., 14:57 »
@ixi upravo o tome i govorim

ja ne znam previše o tome al barem ŠUTIM i ne izjašnjavam svoje ISPRDTKE u javnost. zato sam se i naživcirao jer imam par mudraca s faksa koji ne znaju riješiti jednadžbu s dvije nepoznanice a petljaju se u ovakve stvari jer su pročitali izvješće glupače Rudan koja vjerojatno trola jer je inteligentna i zarađuje na svojim iskustvima iz europe ono.  :wildboy:

mislim gdje ćemo mi raditi jebote? što? to su takve izjave da ne moš vjerovat, a ja već sad znam da IMA posla vani. Za sve. pogotovo za visokoobrazovane (JER IMA INDUSTRIJE), za manje obrazovane ih ima posvuda pa i u HR, ali niske su plaće, želim više! pa radi više poslova kretenu beskičmenjački.. KAKO ĆU IMAM SEDMERO DJECE LOL

;________;

nameti na poljoprivredu, kradu nam terene, šume! HEJ, nismo li prvaci u korištenju vlastitih resursa pa uvozimo masline, svinsjku mast i drvo ??  :hiha:

UMIRU PORED KONTEJNERA OMFG NE EU

AARGHH

Sad ću čitat neke ustavne članke izvana što se tiču EU jer ne znam. umrijet ću od neznanja. pasivnost.  :fpalm:

/rage

vjerojatno sam napisao dosta pizdarija ali jebe mi se. topic mi je pomogao upravo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9621 : 09. Siječanj, 2012., 14:59 »
Meni je prije svega cudno sto mi otkad postojimo kao ZELIMO jako uci u EU, spremni smo prakticki i mjenjat ime da bi usli (iako to nije niti izbliza jedini razlog zbog cega nas ne primaju al eto...).

A sdruge strane, za neinformirane i one koje ne zanima. HEJ, nema carine i mozes uzet jeftini auto il nesto. Meni dovoljno :hihi:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9622 : 09. Siječanj, 2012., 15:02 »
bla bla

ček, što si onda stavlja po forumu nigela faragea? :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9623 : 09. Siječanj, 2012., 15:08 »
ne kužim  :wildboy:

stavljao sam ga jer ima kičmu i rula mi kako pljuje u lice prljavim birokratima. pa neću valjda temeljiti svoj stav o nečemu zbog nekog random političara kojeg sam našao na youtubeu? provjeravam činjenice lagano otkad sam njega vidio, istina, al ono. nisam prihvatio to zdravo za gotovo...

A sdruge strane, za neinformirane i one koje ne zanima. HEJ, nema carine i mozes uzet jeftini auto il nesto. Meni dovoljno :hihi:

između ostalog i to, ali očito ti problemi EU daleko prevažu ono što valja. to moram saznati na temelju FAKTOVA, jer mislim da ću popizditi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9624 : 09. Siječanj, 2012., 15:12 »
al mislim, nije laž šta faraž govori po meni. realno, nije bila ni jedna kampanja protiv europske unije, ni jedan (koliko čitam novine, a ne čitam ih često, ako mi netko može dat protuprimjer, bio bih zadovoljan) novinski članak koji je rekao zašto hrvatska ne bi trebala u EU. ulagali su u nas i sad da se građani odluče da ne bi? imali smo predavanje u školi prije godinu dana, došla je neka bugarkinja i hrvat što rade za EU. ispredavali su svoje i sad kao, ima tko pitanja blabla. pitao sam ih što bi se desilo kad bi građani na referendumu odlučili da ne žele u EU, dobio sam odgovor kao da su oni dosta ulagali u nas, puno novaca dužimo i puno su nam posudili i doslovno je rekla kako bi se EU naljutio na nas s pokušajem da bude humoristična.

mislim, pokušavam biti optimist, al kad sam recimo u situaciji da trebam upisat fakultet, priče o tome da ću SIGURNO MOĆ IĆ VAN U EU STUDIRAT BIĆE SUPER me iznerviraju. kao da jedna velika britanija očekuje baš jednog hrvata da dođe tamo i uzme nekom britancu mjesto. mi smo svi isti u eu, kurac, zašto onda postoji onaj neki rok od tipa 7 godina u kojem tek postaješ punopravna članica ili tako neki kurac? pričala je neka profesorica sa pravnog fakulteta u zagrebu, ne sjećam se gdje i kad točno, ali tako je nešto rekla.

al opet, u kurcu kakvom jesmo, ne znam da nam može biti nešto puno gore. osobno bolje sa obitelji živim sad nego prije 10 godina, a sad su navodno najveće krize ovo ono. :(

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9625 : 09. Siječanj, 2012., 15:30 »
EU.

Izlazim na referendum i glasam protiv ulaska.

Zašto?

Zato jer je neminovno da ćemo ući, prije ili poslije. Čak i da većina izglasa 'protiv', ulazimo nagodinu. Tu nema više zaustavljanja.

Hrvatski narod općenito teško prihvaća promjene i mislim da će veći problem biti samo stanje svijesti zbog toga što je nešto drugačije negoli dosad, puno više negoli sami factovi. Promjena je ono što jebe ljude, koliko god to svima banalno zvučalo.

Upravo zbog tog jadnog i napaćenog naroda, koji ne zna za drugo nego da bude sjeban i depresivan, izlazim i glasam protiv u nadi da ću im barem malo produljiti te muke. Toliko zaslužuju. Nismo mi kao kolektiv spremni, a niti ćemo ikada biti, za EU.


Sad hoće li nam biti bolje ili ne ne znam...potencijala ima, a ima i minusa. Meni će biti jednako dobro ili loše kad uđemo jer ne radim u državnoj upravi, posao koji radim i planovi su mi ionako internacionalni i moderni pa mi može po nekoj logici biti samo bolje. Ajmo reć da će meni sigurno biti bolje (kuc-kuc). Starijim ljudima koje poznajem neće. I zbog njih - glasam protiv.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9626 : 09. Siječanj, 2012., 15:52 »
Zbog cega glasas protiv opet? :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9627 : 09. Siječanj, 2012., 15:56 »
zbog ego tripa  :hiha:

smrade  :hiha2:

al tako ću i ja vjerojatno.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9628 : 09. Siječanj, 2012., 15:59 »
EU svaku drzavu gleda kao potencijalno trziste. Uvalice vam svoju robu a vama ce izdati 2 miliona certifikata da bi ste im prodavali svoje. Da li je nekome bolje ili gore u EU ili je isto??? Ako imas koliko-toliko siguran posao, stan i sve potrebno za normalan zivot svejedno ti je da li si u EU ili SAD ili... Mada kada se sjetim rata i embarga na oruzije koji je dosao upravo od EU... Dok su Srbi imali tenkove, avione, topove... mi smo imali viljuske i nozeve. Mislim i to je EU. U Srebrenici je poklano 10000 ljudi koje je EU branila itd, itd, itd... Mada mislim da obicnom covjeku ce biti sve isto kao i do sada. Svejedno je EU ili nesto drugo.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9629 : 09. Siječanj, 2012., 16:03 »
 :b_kita:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9