HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869674 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9645 : 10. Siječanj, 2012., 00:38 »
i ja isto :hug <3
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9646 : 10. Siječanj, 2012., 00:45 »
 :wildboy:

Realno i najrealnije, svima vama će biti dobro ili vjerojatno bolje u EU negoli što bi bilo da ostane ovako. Sa informacijama koje sad posjedujete, prije ili poslije ćete lakše naći svoje mjesto pod suncem na ovaj ili onaj način. Ne brinem se ja za vas i nas mlade ljude. Di je još koja godina specijalizacije u nečemu, radnog iskustva, obrazovanja itd.

Jebe me što će naša gerijatrija i generacija između doslovno bivati pometenom nizom novih zakona, modernizacije svega i tržištem koje će diktirati pravila koja će ih samo prije u grob otjerati. Neće se snaći u svemu tome. I pogubit ćemo zemlju i otoke, to je ono najtužnije. Kad odem u Zadar za vikend, ulaz na neku plažu di sam prije gol išao sad će im naplaćivati debeli švabo. Mrš stoko. A ovi naši, opet, neće imati izbora nego će sve jebeno rasprodati.

I opet, to je sve teorija. Hrvatska je zbog turističkog potencijala u puno boljoj poziciji nego jedna Češka ili Poljska. Teško je predvidjeti u kom smjeru će nas odvesti ta firma u koju ćemo svakako ući, to više nije uopće pitanje izbora.

Da bi ostvarili privid boljitka ovim našim starijima, ja bi da još koju godinu bude ovako. Nama će biti dobro ovako i onako, isti k s EU ili bez nje.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9647 : 10. Siječanj, 2012., 01:02 »
Pa dobro, slažemo se svi tu. Ako ne baš u potpunosti u svemu, onda sigurno u tome da je BUDUĆNOST NEIZVJESNA. Al baš to šta govoriš. Krcato ljudi ostat će zbunjena, zakinuta, zastarjela u biti. Užasno nehumano ovo zadnje zvuči zapravo.

I da, referendum je u jednu ruku čista farsa. Već sada svugdje su povješene EU zastave, a o alternativnim mogućnostima se uopće ne razmišlja. Mislim da je to isto jedan od razloga otpora. Jer se uopće ne pruža mogućnost za uspješan otpor.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9648 : 10. Siječanj, 2012., 01:09 »
Ok kažeš da ti je sve jasno. Vjerojatno i je. Čemu onda neodlučnost? U smislu za ili protiv na referendumu.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9649 : 10. Siječanj, 2012., 01:17 »
Ne kažem da mi je sve jasno. Kažem samo da je kompleksno iz mnoštvo razloga. Kako "čemu onda neodlučnost"? :wildboy:
Meni osobno bi možda i bilo bolje. Svakako da bi zapravo. Al ne glasam samo radi sebe. Čitava država je u pitanju. Skoro 4 milijuna većinom drljavih ljudi za čiju si sreću uostalom i ti zabrinut. Dakako, uvjetno rečeno zabrinut, jel. Uza sve upitno pozitivne strane na individualnoj razini, dolazi još toliko upitno negativnih strana na nekoj široj društvenoj razini.
Mislim, čemu onda čuđenje što netko može biti neodlučan oko svega toga? :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9650 : 10. Siječanj, 2012., 01:21 »
Nije čuđenje, znatiželja. :]

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9651 : 10. Siječanj, 2012., 01:25 »
znatiželja je ubila mačku.
 :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9652 : 10. Siječanj, 2012., 01:33 »
in before 667  :hiha2:

URED:

 :mrs: biver


 :tired:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9653 : 10. Siječanj, 2012., 01:37 »
 :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9654 : 11. Siječanj, 2012., 01:22 »
:)))))))))))))))))))))))))))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9655 : 12. Siječanj, 2012., 01:34 »
Ja sam tija postati na 666. strani  :(


Nego, ti ljudi, TI LJUDI, ja ne znam što je s njima da me pitaju stvari tipa,,,, EJ STARI,,, ZNAŠ LI MOŽDA KAKO PRIBACITI PISMU IZ MP4 FORMATA U MP3,, AJ FALA STARI


to je na toliko načina pogrešno da mi je i pedofilija normalnija od toga  :fpalm:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9656 : 12. Siječanj, 2012., 09:04 »
 :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9657 : 12. Siječanj, 2012., 13:17 »
Ja sam tija postati na 666. strani  :(


Nego, ti ljudi, TI LJUDI, ja ne znam što je s njima da me pitaju stvari tipa,,,, EJ STARI,,, ZNAŠ LI MOŽDA KAKO PRIBACITI PISMU IZ MP4 FORMATA U MP3,, AJ FALA STARI


to je na toliko načina pogrešno da mi je i pedofilija normalnija od toga  :fpalm:

nije to ništa. kad te pitaju kako aplodati video na youtube, to tek rula.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9658 : 12. Siječanj, 2012., 13:32 »
TEŠKO JE.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9659 : 12. Siječanj, 2012., 16:28 »
nije li lošije kad te otac pita po šezdeset sedmi put pita kako prebaciti WORD FILE sa usb-a, jer to nije isto kao i MUZIKA FILE  :wildboy:

i onda mu objasnim da je.

za mjesec dana opet,,  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9