HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869504 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9915 : 16. Veljača, 2012., 14:02 »
A ono, nije da mi BRANI realno. Niti da mi moze sto zabranit jer sam u drugom gradu :hihi: Samo me zivcira sto ne znam, sitnice odjednom postaju bitne kao, nisam se javljao jer sam bio na treningu kao sto i jesam zadnjih sto godina, ali DANAS je to problem iz nekog razloga. Nezzz, zene :fpalm:

Kad mi mater počme razgovor sa. Halo? PA DI SI TI CILI DAN SE NE JAVLJAŠ??? A svaki dan zoven u istu uru, oko 22  :fpalm: I onda još kad postane očigledno da nemamo o čemu pričati jer san ja govno koje je provelo zadnja 24 sata na kauču, pa mi počme diktirati VREMENSKU PROGNOZU HEJ BOK U DARUVARU JE MINUS 20

ne znam, bacija bi je s petog kata  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9916 : 16. Veljača, 2012., 14:06 »
Mraljavci ste jebote. Starci su ono. Njima je ačivment takvo ponašanje.  :hihi:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9917 : 16. Veljača, 2012., 14:43 »
A ono, nije da mi BRANI realno. Niti da mi moze sto zabranit jer sam u drugom gradu :hihi: Samo me zivcira sto ne znam, sitnice odjednom postaju bitne kao, nisam se javljao jer sam bio na treningu kao sto i jesam zadnjih sto godina, ali DANAS je to problem iz nekog razloga. Nezzz, zene :fpalm:

Kad mi mater počme razgovor sa. Halo? PA DI SI TI CILI DAN SE NE JAVLJAŠ??? A svaki dan zoven u istu uru, oko 22  :fpalm: I onda još kad postane očigledno da nemamo o čemu pričati jer san ja govno koje je provelo zadnja 24 sata na kauču, pa mi počme diktirati VREMENSKU PROGNOZU HEJ BOK U DARUVARU JE MINUS 20

ne znam, bacija bi je s petog kata  :wildboy:

JESI PROMJENIO ČARAPE????
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9918 : 16. Veljača, 2012., 19:04 »
Snoop Dogg & Wiz Khalifa - Young, Wild and Free ft. Bruno Mars

So what we get drunk?
So what we smoke weed?
We’re just having fun
We don’t care who sees
So what we go out?
That’s how its supposed to be
Living young and wild and free

 :fpalm: :fpalm: :fpalm:

zašto ovakvi IZRODI postoje uopće. :wildboy:
neznam. užuas užas užas. jad i bijeda ljudskog roda.


Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9919 : 16. Veljača, 2012., 19:19 »
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9920 : 17. Veljača, 2012., 04:48 »
likovi koji su uživljeni u bildanje i stavljaju slike PRO bildera na FB. i onda se svađaju s ljudima i govore stvari poput: VI NE SHVAĆATE KAKO JE TO. TO JE NAČIN ŽIVOTA. VI ZNATE SAMO PIT I DROGIRAT SE!1111. jebo te isus šta je u toj glavi.

likovi koji su jebeno nabrijani PROTIV CRKVE ;;; što dokazuju ponavljanjem istih istih istih i jebeno istih stvari stalno i stalno tipa "NE DAM NOVCE TIM PEDOFILIMA;;;;" "ONI SU SVEĆENICI ONI SU SE ZAVJETOVALI NA SIROMAŠTVO ŠTA ĆE IM NOVAC" ili neke suptilne rečenice koje na šaljiv način dokazuju kako biblija >NIJE ISTINA< i da oni "kuže to".  :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:

naletio sam na oba ova tipa u zadnjih desetak minuta i neznam koji me više naživcirao.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9921 : 17. Veljača, 2012., 05:38 »
Znam ja! Ja!  :mrs:

OT: poceo igrat LoL na nagovor frendice.  :fpalm:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9922 : 17. Veljača, 2012., 06:50 »
pravo vrijeme da i ti nju nagovoris na nesto ;)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9923 : 17. Veljača, 2012., 10:46 »
@Grga:

Teretana? :hiha:

Nezz, oko ovoga sa crkvom se nacelno slazem, naravno ne sad ono JA SAM NAPREDAN I MRZIM RELIGIJU, nego ono - crkva ko institucija je tako bogata i korumpirana da je to smijesno. Sto kaze precizni tamo na forumu, okej ne moraju zivit u siromastiji, ali tron od zlata :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9924 : 17. Veljača, 2012., 11:20 »
x


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9925 : 17. Veljača, 2012., 11:26 »
nije toliko bitno to nego ta nabrijanost i bahati "ja sam pametniji od vas i moj mozak nije ISPRAN" stav
kužiš
oni su shvatili sranja kojima ti pune mozak cijeli život ;) ;)
oni su otvorenog uma ;)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=184630538308483&set=a.107928459312025.9546.100002846153887&type=1&theater

evo. tipičan primjer "pametnih i slobodoumnih" ljudi na okupu.
neznam. :fpalm:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9926 : 17. Veljača, 2012., 11:42 »
 :hihi:

a ne znam, rula lik malo. vidi se da nema pametnijeg posla. FOKUS na pizdarije

KAKO JE OVO TEBI NORMALNA SCENA SUNCE TI JEBEM?

 :ave: :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9927 : 17. Veljača, 2012., 11:46 »
@Grga:

Teretana? :hiha:

Nezz, oko ovoga sa crkvom se nacelno slazem, naravno ne sad ono JA SAM NAPREDAN I MRZIM RELIGIJU, nego ono - crkva ko institucija je tako bogata i korumpirana da je to smijesno. Sto kaze precizni tamo na forumu, okej ne moraju zivit u siromastiji, ali tron od zlata :hiha:

oboje da  :hiha:

ma kao što kaže dominik, ono, naravno da se načelno SLAŽEM S TIM.
ali ono forsiranje toga je toliko jadno, ima se dojam da ti ljudi to rade samo zato da dokažu drugim ljudima da oni kuže stvari i da oni nisu "pijuni",,, nešto.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9928 : 17. Veljača, 2012., 11:49 »
Da ma, općenito, ako ideš ljudima kenjat zbog vjere, uvjerenja ili sličnih pizdarija si budala. U principu su u pravu, ali hardcoer ateisti su jednako loši kao i hardcore kršćani ;))))))
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9929 : 17. Veljača, 2012., 12:08 »
posebnost je sjebana. po meni fors i s jedne i druge strane. kao mrzim crkvu i sve jer me kontroliraju jebem im mater svima.škola je sranje,nećete me kontrolirat mrzim vas sve dalje od mene,nezz jebote paranoja žešća...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9