HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 871238 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9975 : 24. Veljača, 2012., 14:56 »
 :D

da...osim što ne.

čru stori. xD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9976 : 24. Veljača, 2012., 14:58 »
Siguran sam da nam Ikai može potvrdit moju teoriju svojim opsežnim poznavanjem međuljudskih odnosa. Čekamo odgovor  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9977 : 24. Veljača, 2012., 14:59 »
Ae, tako nekako. Šta ide dalje manje ima tog LOL ludog ponašanja jer svi ti LOL LUDI LJUDI odustanu.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9978 : 24. Veljača, 2012., 14:59 »
Ja imam dojam da se na feru na prvoj godini profiltrira ova baš stoka što tamo navali pa je poslije malo bolje, al svejedno na nekim predmetima gdje su predavanja malo dosadnija ili gdje profesori nisu tako strogi se valjda okuraže.

Ha jebiga, inžinjeri su radnička klasa, uglađeni ljudi studiraju filozofiju. :kava:

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9979 : 24. Veljača, 2012., 15:10 »
Apsolutno +1 na Grgu :wildboy:
Mislim, ima i na sociologiji recimo različitih debila i glupi kurvi recimo, ali dosta njih je popadalo. Nije ni bitno, nikad nije bio pretjeran ŽAMOR i POŠALICE XD osim nekih glupi metalki.
Ali kako sam na portugalskom s ljudima s geografije.. e, ti ljudi :wildboy: baš ko što reče grga, SREDNJA ŠKOLA, pošalice, xD šale, PROFESORE, KAKO SE KAŽE VIKENDOM PIJEMO XD, i ne znam. Užasni ljudi, užasni.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9980 : 24. Veljača, 2012., 15:13 »
TVZ. Dvisto ljudi takvih. Bezrazložnih i glupavih.


ŽUJA JE ZAKON BURKI  :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9981 : 24. Veljača, 2012., 15:14 »
nez, kontam da ne feru nije baš tako, nez kako je na ostalim ovim debilana tehničkim faksovima  :wildboy:

bolje  :mrs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9982 : 24. Veljača, 2012., 15:30 »
Daleko od toga da na feru nije šabanska ekipa, al razlika je valjda u tome što na feru predavanja nisu obvezna ni na jednom predmetu, bar kolko ja znam.
Pa uglavnom dođe samo ona ekipa koja želi čuti nešto.

Osim na MASOVNIM INSTRUKCIJAMA LOL.
Tad su ljudi jebena stoka. Pobiob. Isuse živčan sam samo kad se sjetim.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9983 : 24. Veljača, 2012., 15:36 »
al razlika je valjda u tome što na feru predavanja nisu obvezna ni na jednom predmetu

ako je ovo istina, fer je najbolji faks u hrvatskoj.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9984 : 24. Veljača, 2012., 15:38 »
Sad je malo bolje kad se ne boduju predavanja, ali onda kad su se bodovala, sjećam se, prvi semestar, profesor se okrene prema ploči, malo se sagne i ljudi proizvode zvukove prdeža. Prdeža. Ono, nisam to valjda od osnovne doživio.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9985 : 24. Veljača, 2012., 15:40 »
Wat? Kako misliš boduju?
I dalje dobivaš bodove ako dolaziš na predavanja.

Ali i dalje dolaze samo ljudi koji žele slušati.
Bar u mojoj generaciji.  :hiha2:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9986 : 24. Veljača, 2012., 15:49 »
Ma više sam ciljao na ove predmete što su na prvoj i drugoj godini, na njima su većinom maknuti ti bodovi što si dobivao za prisutstvo na predavanjima.

Al dobro, nisi ni prije morao bit na predavanjima, jedino kaj bi se dogodilo je da ne bi dobio bodove iz njih, bodove tipa 5 od sveukupnih 100.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9987 : 24. Veljača, 2012., 17:04 »
Sad je malo bolje kad se ne boduju predavanja, ali onda kad su se bodovala, sjećam se, prvi semestar, profesor se okrene prema ploči, malo se sagne i ljudi proizvode zvukove prdeža. Prdeža. Ono, nisam to valjda od osnovne doživio.

a to ipak JE malo smiješno.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9988 : 24. Veljača, 2012., 17:45 »
i meni je =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #9989 : 25. Veljača, 2012., 19:16 »
Jebemu boga i daljinski za PC. KRIŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9