HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869374 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10545 : 23. Svibanj, 2012., 22:55 »
U ovom topiku: srednjoškolac uvjerava ljude koji su završili srednju školu da je srednja škola apsurdno teška.  :hiha:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10546 : 23. Svibanj, 2012., 22:57 »
ne, nego baš naopako. ljudi koji su završili srednju školu i sigurno se mučili, bar u jednom periodu, tvrde da je to lagano. moraš doć na faks da vidiš šta je teško hurr durr vidme pametnog, nisam ni trepnuo u srednjoj. :fpalm:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10547 : 23. Svibanj, 2012., 23:00 »
nezz, nama su se maturanti danas vratili u školu u našu smjenu i bunili ravnateljici za maturu, koda žena ima veze s tim.

Čuo sam da ima pitanja na višoj razini koja stvarno nemaju veze sa zdravim razumom, al vjerujem da većina nije dobro napisala jer su od norijade do jučer iznajmljivali brvnare po Gorskom Kotaru i pijančevali i pušili droge. A vjerojatno tome svemu pridodaje i to da tijekom srednje niš ne učiš realno, pa misliš na kraju to sve nadoknadit u par sati prirema.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10548 : 23. Svibanj, 2012., 23:05 »
ne, nego baš naopako. ljudi koji su završili srednju školu i sigurno se mučili, bar u jednom periodu, tvrde da je to lagano. moraš doć na faks da vidiš šta je teško hurr durr vidme pametnog, nisam ni trepnuo u srednjoj. :fpalm:

Sigurno nikad nisam rekao da je apsurdno teško.
Dapače, prilično sam siguran da nikad nisam govorio da je srednja škola teška.

Zašto si ti upisao baš gimnaziju?
Stručne škole nemaju latinski.

Vjerujem da ti je lako tako zaključiti i hej, ti si u pravu. Ali nitko ovdje nije rekao HURRRR POGLEDAJ TEK KAD VIDIŠ FAKS  ;) ;) ;)
I nitko nije rekao da nije učio u srednjoj.
Ali to što sam učio ne znači da je bilo BRUTALNO TEŠKO. Ono. Jebote.

Ja samo tvrdim da naš gimnazijski srednjoškolski program nije pretežak.
Jer sam ga uspješno dovršio i znam kakvi ljudi su ga sve završili. I uspješno upisali fakultete.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10549 : 23. Svibanj, 2012., 23:12 »
Stručne škole imaju latinski. Ekonomska škola, smjer Upravni referent, imao sam 2 godine latinskog, al je jednostavno gradivo ustvari, moraš stvarno bit retaj i ne imat sluha za jezike da te to muči.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10550 : 23. Svibanj, 2012., 23:13 »
a ono, nezz onda mr. genijali. sve ljude koje poznajem, iz bilo kojih gimnazija bili dobri ili loši učenici, svi do jednog su frustrirani pizdarijama koje učimo.
mislim nezz, kakvi su ti kriteriji. ako misliš samo završit gim bez da ti je stalo do ocjena, možeš bez ikakvih problema. ja nezz da je itko pao razred u mojoj generaciji, a bilo je gro ljudi koji su objektivno trebali. mislim, nije brutalno teško u smislu da učiš sad nešto nepojmljivo i uber teško, al ono, sama činjenica da učiš i trošiš gro vremena u nešto što ćeš zaboravit za nezz, 2 tjedna max, je užasno frustrirajuća. bar meni.

lat u gimnaziji je brutalno težak. meni bio najteži predmet.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10551 : 23. Svibanj, 2012., 23:15 »
nez mi smo većinom učili izreke i prevodili uz rječnik.  :wildboy:

kad smo kod srednje.
ja sam imao JEDVA 2 iz kemije, fizike, matiše...cijelo školovanje od 8 razreda il nešto. u tipa mjesec dana kad sam se pripremao za maturu sam od nule sve shvatio čisto jer ono....dalo mi se.  :wildboy: tak da ono, meni je bila teška srednja, ali realno jer sam bio lijen ko kurac i nisam proveo učeći 20 minuta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10552 : 23. Svibanj, 2012., 23:19 »
ane buraz. mi smo imali latinski hc. sve deklinacije, konjugacije, komparacije i ostale pizde materine. kad se sjetim pisanja sastavaka, analiza rečenica, prevođenja cijelih tekstova s hrv na latinski. i ne sjećam se ničeg. apsolutno ničeg. o tom ti govorim. bespotrebnost. :wildboy:

nezz, ja nisam lijen, al mi jednostavno dopizdi sve, dignem ruke, i onda shvatim da sam u ogromnim zaostacima i govnima. i onda postane teško. bar je tako bilo prije.
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2012., 23:22 lulz »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10553 : 23. Svibanj, 2012., 23:25 »
@ Grga (u jednu ruku): Mi isto, latinizmi, izreke i neki jednostavni tekstovi od par rečenica uz pomoć rječnika. Par deklinacija spomenuli, al niš posebno s tim ionako smo imali rječnike. U Rijeci koliko sam čuo i gimnazije rade isto ko što smo i mi.

Ja ne znam kako je vama u toj gimnaziji gore, al mi imamo sjebanih predmeta i profesora pogotovo strukovnih iz raznoraznih prava, postupaka i inih smeća, pa nitko nema popravni ove godine. Ono ako je baš neki teži predmet i zahtjevan profesor, uzmeš tih 15-tak stranica iz bilježnice i naučiš ih u jedno popodne, što sad.

Što se gimnazijalaca naših tiče, znaju se ponekad požalit na teške predmete, pogotovo na matematiku il kemiju, ali uredno ih srećem vani i popodne i navečer i vikendima. Baš imaju normalan društveni život i većinom su normalni srednjoškolci. Nitko nema nekih posebnih ispada koliko sam ja primjetio.


*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10554 : 23. Svibanj, 2012., 23:26 »
ja neznam jel ti trolaš ako ne stvarno si jebeni maloumni retard. baš neinteligentan.

nastavi sad.
kralju ti si napravio trogodišnju pauzu nakon srednje škole. toliko o maloumnosti. mislim ono bar napiši neki kurac. a ne samo uletit ovako iz vedra neba. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10555 : 23. Svibanj, 2012., 23:28 »
ja neznam jel ti trolaš ako ne stvarno si jebeni maloumni retard. baš neinteligentan.

nastavi sad.

Dobit ćeš, znaš da ćeš dobit.  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10556 : 23. Svibanj, 2012., 23:35 »
nije istina? kad se samo sjetim latinskog. sveti kriste isuse. koji kurac? to je tipični primjer izdrkavanje našeg školstva s "općom kulturom". kom to treba? mislim, ono, ima hrpa primjera. mogu uzet udžbenik iz bilo kojeg predmeta i maknut 90% lekcija bez problem koje mi nikad neće trebat. niti ikom drugom. jedino ako se ne misli bavit time. ali, hej, za to postoji faks. :thumbs:

ljudi koji govore ŠTO MI TO TREBA U ŽIVOTU :fpalm:

neznam kralju odi se priključi na aparate i vegetiraj ko biljka do kraja života, jer realno što ti treba osim disanja. jebote.
ako je TOLIKI problem istrpit učenje nečeg tebi dosadnog par dana prije ispita onda...neznam.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10557 : 23. Svibanj, 2012., 23:43 »
a gle, nezz, imaš neke svoje interese, hobije, stvari koje želiš radit, a ne možeš. zbog čega? školski program treba rasteretit nepotrebnih informacija i predmeta. to je to. neda mi se više. pozz.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10558 : 23. Svibanj, 2012., 23:47 »
To ti je samo glupa izvlakuša.
Čisto sumnjam da ti cijelo vrijeme koje nisi u školi provedeš učeći.

Stigne se tisuću stvari napraviti.
Organiziraj si vrijeme. Pozz.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10559 : 23. Svibanj, 2012., 23:49 »
ako tebi škola oduzima previše vremena za obavljanje nekih hobija i sl. onda očito nešto nije u redu s tobom.
bar vremena ima beskonačno mnogo. :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9