HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868899 Hitova
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10785 : 08. Lipanj, 2012., 09:00 »
Jeste vi došli s www.forum.ozbiljni-dečki.ba ?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10786 : 08. Lipanj, 2012., 09:52 »
omfg,,, jel ovo,,, koreografirana ljutnja? xDDDD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10787 : 09. Lipanj, 2012., 14:21 »
a šta me živcira
glupi karlo  :b_ljutko:
eto šta

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10788 : 09. Lipanj, 2012., 16:07 »
"a mi danas ostadosmo bez dva milijuna kuna..ima se meže se,vala bogu ahah..sad čekamo parade pedofila,jer i oni su ljudi Bože moj,pa onih sodomista da svak izvede svoga konja i ljubi ga javno dok gledaju zalazak Sunca,pa one što vode ljubav sa bijelom tehnikom...ihhh cijelo ljeto možemo paradirat dok nam djeca oboljela od onkoloških bolesti nemaju za lijekove..."



pa onih sodomista da svak izvede svoga konja i ljubi ga javno dok gledaju zalazak Sunca
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10789 : 09. Lipanj, 2012., 16:14 »
Lajk.  :thumbs:

EDIT:
Aha, došlo je vrijeme parada tih i govana.
Kriste.
Ugasit ću si internet il nešto.
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2012., 16:22 Ixy »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10790 : 09. Lipanj, 2012., 16:30 »
DJECA OBOLJELA OD ONKOLOSKIH BOLESTI

 :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10791 : 09. Lipanj, 2012., 16:41 »
"ne podrzavam brak (nek imaju nesto sto se zove zajednica ili nesto da je pravno regulirano), ne podrzavam posvajanje djece, ne smetaju mi, ali isto tako se vjerojatno necu druzit s njima. miislim zena ima frendicu kojoj je najbolji frend gay i dosli oni k nama na igraliste gdje smo se igrali s kcerkom i lik je valjda ok i sve jer ga ova hvali beskrajno, al dok je imo neke hlacice na sebi koje su krace od mojih bokserica i to osjetno i bas stajo nekako onako gay, brate nemogu. budi peder al budi normalan, mene zivciraju ljudi koji pretjeruju u bilocemu (ne osudujem nek rade sta hoce al meni to ide na zivce i vjerojatno se necu druzit s takvim osobama)."

brate nemogu

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10792 : 09. Lipanj, 2012., 16:51 »
Citat:
Bože moj,pa onih sodomista da svak izvede svoga konja i ljubi ga javno dok gledaju zalazak Sunca
:ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10793 : 09. Lipanj, 2012., 16:54 »
Ti anonimus komentari me ponekad plaše kad se zapitam tko su ljudi koji ih pišu i kako žive.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10794 : 09. Lipanj, 2012., 16:55 »
Mislim da nisu anonimus, vjerujem da su sa FBa.

 :wildboy:

što je još gore zapravo. KAKVI SU TO LJUDI, kao da su iz nekog.. filma.
 :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10795 : 09. Lipanj, 2012., 16:58 »
Da sa fba su. Uvijek kad vidim to zamisljam da sam s njima uzivo i pitam se bi li prepoznao znakove retardacije il nes.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10796 : 09. Lipanj, 2012., 16:58 »
Stvarno?
Ne možete zamisliti baš ni jednu osobu koja bi pisala takve stvari?

Ne, ne govorim sad šašavo o nekom na forumu.
Al ono, šanse su stopostotne da ste u razredu u srednjoj imali bar jednu osobu koja ima takvo mišljenje.
Mislim, GG ak niste. Al ono.  :wildboy:

Ovo moje je s ferovog foruma. Naravno.  :hiha:
Svake godine bude tamo tema o prajdu i svake godine isto. Nez, tužno malo.

EDIT:
:))))
Navodno se neki tip registrirao na iskricu i poslao svim splitskim heteroseksualcima (odnosno, deklariranih heteroseksualaca) istu poruku:
"zdravo!Hoces li ici samnom na gay pride? Pusa!"

Odgovori koje je dobio su ovdje.

Čet 07:59 7.6.12.   Sloba                    jutro zloćkice, u krevet da a naparadu nikako...
:hiha:
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2012., 17:19 Ixy »

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10797 : 09. Lipanj, 2012., 19:14 »
šaroliko  :clap:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10798 : 13. Lipanj, 2012., 00:10 »
Padovi s bicikla.

Realno, ne sjecam se kad sam zadnji put pao s bicikla... mozda zato sto ga nisam vozio zadnjih 5 godina, al ae.

Danas sam imao dva incidenta. Vozim se prema ribnjaku, benzinska, pumpanje gume ovo ono. Vozim se tamo di idu pješaci, ispred mene baba po sredini hoda i, kao, vidim da ju ne mogu zaobić po tratovaru, pa ae idem se prebacit na cestu i s ceste opet na tratovar.  E sad, oni željezni stupići su između tratovara i ceste, i ja onako prođem na cestu i preletim babu, vracam se nazad na tratovar i s lijevom pedalom/nogom zapnem za taj stupic. Kak sam isao ful sporo mi noga zapela za to i zaklještila se između tog stupića i pedala. Nogu nisam mogao ispruzit jer je zapela, jel, i samo sam se prevrnuo na lijevu stranu i fino ogrebao lakat i kožu  :wildboy:

Dakle, retardirano.

I onda napumpam gumu, krenem do frenda na kavu, pocne pljusak lupat ko lud, žurim se do birca, vozim se po sredini ilice jer nema lokvi. Skrecem u malu ulicicu nakon skretanja u savsku. S ceste se idem podignut na tratovar, prvi kotač podignem automatski, zadnji kotač mi zapne za sklisku bankinu i proklizi. Napravim cijeli jebeni krug po tom kurcevom betonu onako u slow motionu dok kiša kaplje po meni, u cijelom zaletu stisnem obije kočnice, pred kraj kruga se sve stabilizira, bicikl krene prema nazad malo, ja prešaltam u nizu brzinu i nastavim dalje. Ekipa se križala pored majkemi  :wildboy:

S time da mi je zanimljivo kak sam si uspio pola ruke ogulit pri prvoj egzibiciji ispred babe, a beton nisam ni taknuo pri drugoj.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #10799 : 13. Lipanj, 2012., 00:13 »
Neznaš vozit  :mrs:

Vozim gro godina bicikl, jako dobro se snalazim u gužvi, ali kada si na biciklu ljudi su nešto najretardiranije ikad. Svi naglo skreću, pogotovo žene iz dućana. Ono što nikad neću shvatit kada ljudi vide bicikl, zašto mjenjaju putanju svoju, zašto se miču biciklu, umijesto da ih bicikl zaobiđe.

 :wildboy: :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9