HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869437 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11010 : 05. Srpanj, 2012., 20:58 »
ERCEGOVINAAA SUZA GOSPINAAA

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11011 : 05. Srpanj, 2012., 21:00 »
a ono, nismo mi hercegovina, samo smo većinski hrvatski grad pa nas svi automatski tamo smjeste.

mi smo zapravo na tromeđi, na sjeveroistoku je bosna, na jugu hercegovina, a na zapadu dalmacija.

zbilja je zanimljivo, jer kod nas sela koja se nalaze na sjeveru pričaju kao bosanci ( dževalj, cuko i sl), na jugu pričaju na ijekavicu i svaka riječ počinje sa krv'ti, dok su na zapadu općine tipični dalmatinci sa jeba te i sličnom šprehom.

ne želim vam ni pričati kakvi smo mi u središtu općine  :ave:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11012 : 05. Srpanj, 2012., 22:35 »
Provjereno Nove TV je najveća hrpa govana koju je ljudska rasa ikad izasrala. Kriste kakvo smeće.

NOVINARKA istražuje deja vu i nađe nekog random frajera koji je jedan dan ušao u svoju zgradu, stavio ključ u poštanski sandučić da provjeri poštu i onda stekao osjećaj da je već bio tu. Jebem ti boga. Frajeru živiš u zgradi godinama, možda zato. I nakon nje još gluplja NOVINARKA surfa na vodi i reportaža je doslovno 10min gledanje nje kako radi glupaču od sebe i uživa na moru.

Mrtvo novinarstvo u pičku materinu.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11013 : 05. Srpanj, 2012., 23:40 »
mrzim najviše na svitu  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11014 : 05. Srpanj, 2012., 23:48 »
da, nezz imali su neku anketu kako novac utječe na mišljenje o drugim ljudima i privlačnosti istih, ali mi se neda opisivat koliko je glupo bilo. :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11015 : 06. Srpanj, 2012., 10:29 »
Provjereno Nove TV je najveća hrpa govana koju je ljudska rasa ikad izasrala. Kriste kakvo smeće.

NOVINARKA istražuje deja vu i nađe nekog random frajera koji je jedan dan ušao u svoju zgradu, stavio ključ u poštanski sandučić da provjeri poštu i onda stekao osjećaj da je već bio tu. Jebem ti boga. Frajeru živiš u zgradi godinama, možda zato. I nakon nje još gluplja NOVINARKA surfa na vodi i reportaža je doslovno 10min gledanje nje kako radi glupaču od sebe i uživa na moru.

Mrtvo novinarstvo u pičku materinu.

 :ave: :ave: :ave:

savršeno ave križu...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11016 : 06. Srpanj, 2012., 11:15 »
Provjereno Nove TV je najveća hrpa govana koju je ljudska rasa ikad izasrala. Kriste kakvo smeće.

NOVINARKA istražuje deja vu i nađe nekog random frajera koji je jedan dan ušao u svoju zgradu, stavio ključ u poštanski sandučić da provjeri poštu i onda stekao osjećaj da je već bio tu. Jebem ti boga. Frajeru živiš u zgradi godinama, možda zato. I nakon nje još gluplja NOVINARKA surfa na vodi i reportaža je doslovno 10min gledanje nje kako radi glupaču od sebe i uživa na moru.

Mrtvo novinarstvo u pičku materinu.

ane
bar nisu napravili reportažu o onom forumu "krajina" di su se ljudi sprdali na račun "velike srbije i povampirenih ustaša", a ovi ga prikazali kao okupljalište
neo četnika  :hihi:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11017 : 07. Srpanj, 2012., 10:10 »
Prije par dana shvatim da bi bilo jebeno dodat AMEX na paypal, čisto onako, da ga imam. Napravim jednu transakciju s njom na kojih $50, prođe.

Danas odem na paypal lupit withdrawl - ne može
Zovem PayPal, ne znaju što se dogodilo, banka mi ne da da prebacim lovu na bilo koju karticu s paypala
Zovem PBZ, ne znaju što se dogodilo, ali znaju mi lova s paypala ne dolazi i da je blokana od strane banke, s time da ne znaju zasto
Otvorim PBZ netbanking, vidim da nema niti jedne kune koje sam poskidao s paypala unazad tjedan dana
Zovem PBZ, opet ne znaju što se dogodilo, ali su uvjereni da novci nisu to zbog gornjeg problema
Sumnja se na Amex

Dakle, imam problem koji su napravili PayPal i/ili PBZ, a nitko od njih ne zna koji je problem i kako je nastao. A još zanimljivije je to što mi svi prihodi dolaze od tog paypala... zar nije to jebeno.

Idem tuc nekog
« Zadnja izmjena: 07. Srpanj, 2012., 10:13 Syzygy »

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11018 : 07. Srpanj, 2012., 10:27 »
Tebe fakat jebu u zdrav mozak :fpalm:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11019 : 07. Srpanj, 2012., 22:03 »
zivcira me kada udjem u neki topic, vidim prvi post na strani, zaintrigira me sta ga je izazvalo, pa se vratim na prethodnu stranicu, i tamo se isto ponovi sa prvim postom, tako do nekoliko stranica u nazad  :fpalm:  :hiha2: :hiha2:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11020 : 08. Srpanj, 2012., 01:02 »
 :mrs:
#problemi #sajolife

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11021 : 10. Srpanj, 2012., 00:08 »



 :ave: neznam, savršeno rendom  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11022 : 10. Srpanj, 2012., 19:16 »
Prije par dana shvatim da bi bilo jebeno dodat AMEX na paypal, čisto onako, da ga imam. Napravim jednu transakciju s njom na kojih $50, prođe.

Danas odem na paypal lupit withdrawl - ne može
Zovem PayPal, ne znaju što se dogodilo, banka mi ne da da prebacim lovu na bilo koju karticu s paypala
Zovem PBZ, ne znaju što se dogodilo, ali znaju mi lova s paypala ne dolazi i da je blokana od strane banke, s time da ne znaju zasto
Otvorim PBZ netbanking, vidim da nema niti jedne kune koje sam poskidao s paypala unazad tjedan dana
Zovem PBZ, opet ne znaju što se dogodilo, ali su uvjereni da novci nisu to zbog gornjeg problema
Sumnja se na Amex

Dakle, imam problem koji su napravili PayPal i/ili PBZ, a nitko od njih ne zna koji je problem i kako je nastao. A još zanimljivije je to što mi svi prihodi dolaze od tog paypala... zar nije to jebeno.

Idem tuc nekog

PBZ promijenio neke pizdarije unutar algoritma pomocu kojeg primaju uplate, apsolutno nitko s visa karticom unutar PBZ-a u hrvatskoj ne može primat uplate s paypala, zar nije to jebeno  :wildboy:

Sutra valjda idem u Erste riješit sve po nekom hitnom postupku, a usput do pbz-a nekom jebat mater

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11023 : 10. Srpanj, 2012., 21:20 »


 :mrs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11024 : 11. Srpanj, 2012., 12:20 »
imam par žena na fejsbuku koje su valjda cijelo ljeto na moru, i ne prođe dan bez da uploadaju neku svoju novu sliku.
nez tipa ono, "HAAHA BEZ ŠMINKE ZANEMARITE LICE HALJINA ZA VAN JE BITNA" ili "POCRNILA ZA DVA DANA =)=)=)" , a stvar je u tome što su sve slike skoro iste. :wildboy:

al šta je je, pičke su.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9