HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 869313 Hitova
*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11115 : 01. Kolovoz, 2012., 23:48 »
Režije lol :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11116 : 02. Kolovoz, 2012., 00:25 »
Fakultetsko obrazovanje.

Dao bi ne znam što da imam 19 i da mogu upisat faks.

Ghee-leap-therr.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11117 : 02. Kolovoz, 2012., 00:29 »
Koji bi faks upisao? :hiha:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11118 : 02. Kolovoz, 2012., 01:00 »
FER.

Ili ADU. S tim da bi onda i srednju rado promijenio kad sam već on the loose.  :wildboy:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11119 : 02. Kolovoz, 2012., 01:01 »
Nezz, od tebe milane nisam očekivao ovakvo retrospektivno jadanje :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11120 : 02. Kolovoz, 2012., 01:06 »
A ono, nije da nisi pokušao ADU. Ili da ne možeš opet pokušati.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11121 : 02. Kolovoz, 2012., 01:16 »
Nezz, od tebe milane nisam očekivao ovakvo retrospektivno jadanje :hiha2:

Heh, da si jutros od 9 na poslu i sad još uvijek dovršavaš jebeni scenarij upravo zbog RUPA u jebenom znanju onda bi možda malo više suosjećao. Ozbiljno. :wildboy:

Kuiš, super je što ajde, kroz brojne poslove razviješ ŠIROK dijapazon skilova. Al s druge strane, fali specijalizacija. Za tim djelom faksa žalim. Da, znati pomalo o 'svemu' te čini super u modernoj kapitalističkoj džungli. Uvijek ćeš preživjeti.

S druge strane, to je zakurac jer nisi stručan u ničemu. I trebaju godine da to postaneš u ičemu. I učiš na teži način. I da ixi, NIJE KASNO, ali fali tu pun kufer svega. Npr. to je faks na kojem ti ne možeš studirati i raditi, traži ogromnu posvećenost. A ja se moram self-finance. U startu mi to onda otpada. Da ne govorim da sam već oblikovan, tuđa mišljenja sve teže upijam i prihvaćam ko validna. Sa 20 bi im vjerovao sve. Danas im realno, kurca vjerujem i uvjeren sam da sam u pravu u svemu. Pa bivši profesori s ADU-a me uvjeravaju da tamo ne idem ni za živu glavu zbog x razloga.

I nije jadanje već me živcira. U trenutku slabosti. Znate kako je LOL.  :mrgreen:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11122 : 02. Kolovoz, 2012., 01:22 »
Odeš na stranice kolegija, skineš skripte i popis knjiga i učiš lol. Mislim, zvuči glupo ali ovo od čega danas živim sam možda 2% naučio na faxu (što se tiče "tehničkog" znanja). Ono što sam jebeno naučio na faxu je prezentiranje, proces projektiranja i neki aspekti koje ne možeš kao običan šljaker naučit iz iskustva (jer nikad ne dolaziš do toga, jel).

Ali ae, to vrijedi samo za informatiku i još par fakulteta valjda. Ne možeš medicinu učit sam lol ;(

Zgadi mi se život kad naletim na neki  brutalan online portfolio freelancera i onda vidim klijente tipa EA, Coca-Cola, Đester Inc. i sa strane opis "I'm a 19 year old developer from xy". Doslovno mi se počne rigat malo  :wildboy:

edit:
poanta posta se izgubila malo ali otprilike je to da ljudi bez faxa kukaju kako su cijeli život žalili što ga nisu završili, a oni koji su ga završili kukaju kako su potratili 5 godina života jer svejedno rade posao za koji je dovoljna srednja. eto.
« Zadnja izmjena: 02. Kolovoz, 2012., 01:24 Radim247 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11123 : 02. Kolovoz, 2012., 01:28 »
Npr. to je faks na kojem ti ne možeš studirati i raditi, traži ogromnu posvećenost.

Mislis na reziju?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11124 : 02. Kolovoz, 2012., 01:35 »
Režija, montaža. Nema izvanrednog studija. Predavanja po cijele dane. Jedino ako su u zadnjih 4-5 godina izmijenili raspored kolegija il nešto.

@ damir

Pa dobro jebi me ali drago ti je što imaš taj svoj faks. Sigurno nisi među ovima koji žale što su 'potratili' 5 godina života. Stoji to što si reko al point mi ostaje isti jer jebiga, volim to što radim pa bla.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11125 : 02. Kolovoz, 2012., 01:57 »
Naravno, da mi ne znači nešto nebi studirao 5 godina. Ali svejedno, ne potpisujem "spec. prog. ing. lol." ispred imena niti sam ikom od klijenata napomenuo da imam fax (nisu ni tražili, žele samo radove). Isto tako nikad tokom rada mi se nije dogodilo da sam pomislio "jao da sam slušao na onom predavanju sad bi znao ovo x("...znači fax mi je bio više-manje beznačajan što se tiče tehničkih stvari.

Fax je čisto moralna zadovoljština i stvar principa. Kad sam platiš i prođeš 5 godina faxa diploma ti znači baš pun kurac (bar je meni)...ne u smislu "sad ću dobit posao odma!" nego eto, dokazao si sam sebi da možeš. Bla. Tri ujutro je, jebse :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11126 : 02. Kolovoz, 2012., 22:01 »
Zgadi mi se život kad naletim na neki  brutalan online portfolio freelancera i onda vidim klijente tipa EA, Coca-Cola, Đester Inc. i sa strane opis "I'm a 19 year old developer from xy". Doslovno mi se počne rigat malo  :wildboy:

Meh, mogob i ja popis klijenta takav stavit.  
Al realno, 90% takvih je radilo kao dio velikog tima i tipa jednu ikonu (kao i ja lol) preko šest agencija. OPA KOKA KOLA MI KLIJENT.
Tak da, nemoj da te to bedira.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11127 : 03. Kolovoz, 2012., 08:00 »


 :ave: :hihi:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11128 : 04. Kolovoz, 2012., 12:12 »
ko je ova ružna žena lol  :ave: :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #11129 : 04. Kolovoz, 2012., 14:23 »
Ne mogu na feštu jer moran ići kositi travu u polje  :fpalm: NEMA SMISLA
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9